Inzerce

Bandáž žaludku-kam se obrátit

Dobrý den, může mi někdo poradit kam se obrátit,abych se dostala přímo k tomuto zákroku?Je mi 45 a dosáhla jsem váhy s kterou si opravdu nevím rady.Diety nepomáhají-jo-jo....5 sundám a 1O přiberu.Jsem rozhodnuta,ale nevím kam s tím.Neochota obvod.lékařky,která zastupovala mého- slovy:nechce to nejíst! Platím si zdrav.pojištění pravidelně.Zbytečně služby lékařů nevyhledávám, ale teď bych potřebovala pomoct.Nohy a záda trpí.Jsem z Ústeckého kraje.Děkuji za radu

Inzerce
Odpovědi
xkvěta3 poděkování

MUDr. Karel Pacholík Masarykova nem. Ústí nad Labem - bariatrická amb. Bandáž žaludku se provádí pokud máte BMI vyšší jak 40 ale doporučuji Vám se v poradně objednat

Reagovatpoděkovatnahlásit

18. března 2007, 20:39:23

roman kuzebouch3 poděkování

dobrý den chtěl bych podstoupit bandáž žaludku mužete mě poradit kam se obratit jsem s usteckého kraje mam pomalu 160kg a klouby azada davají zabrat jsem bezradní děkuji

4. ledna 2011, 11:03:59

sedlaak@seznam.cz2 poděkování

Dobrý den , jakmile sem se před 6 ti lety dostal do invalidního důchodu , začal sem nabývat na váze. Mám po operaci páteře a pohyb je značně omezen. Nyní sem dospěl do stádia , kdy vážím 129 kg při výšce 178cm.Diety sem skoušel ale konečný efekt byl opačný, rád bych přistoupil na bandáš žaludku . Jsem ze Vsetínského okresu a nevím kam a na koho se mám obrátit o pomoc , sám uš to opravdu nezvládnu. Množí se mi další a další komplikace , jak pohybového ůstrojí , tak vysoký tlak , zvíšené množství kyseliny močové a jiné problémi.. . Nevím sice komu toto psaní píšu ale jestli můžete , pomoste mi prosím. Moc děkuju Petr sedlák Loučka -Lázy 28 psč. 75644

25. března 2007, 22:39:17

Lasky

Pan doktor Karel Pacholík není už v Ústecké nemocnici,ale dělá primáře na chirurgii v Litoměřicích

12. září 2007, 21:27:38

Monicitkac@seznam.cz

Dobrý den můžetemi prosím napsat více informací o této metodě?Děkuji Cvrčková Je mi 25let a nemám nějaké fyzické problémi jen problémi co se týkají zhubnutí mám vždycky Jo-jo efekt.Ráda bych šla na tento zákrok,ale nevím jestli mi to má lékařka dovolí.

30. března 2008, 14:45:10

Monicitkac1 poděkování

ZTapoměla jsem napsat že mám 110kg a měřím 168cm ,po dvou dětech

30. března 2008, 14:49:05

Magda Indráková1 poděkování

Dobrý den můžetemi prosím poradit o této metodě.Je mi 35let mám dvě děti a nemám žádné zdravotní problémy.Vyzkoušela jsem i diety ale moc nezabraly mám vždycky jo-jo efekt.Ráda bych šla na tento zákrok.Dále bych se chtěla zeptat jestli to hradí zdravotní pojištovna a co všechno musím k tomu podstoupit.Měřím 158cm.a 84kg.

10. dubna 2008, 11:41:47

kytk.a

Dobrý den,jsem z karlovarského kraje...myslíte,že jsem vhodný adept na bandáž žaludku??je mi 33let,162cm,135kg.Mám diabetess II. ,léčím se na deprese a momentálně marodím se zánětem žil.Pochopitelně mám problémy s nohama,zády a pod. Mám českou národní pojištovnu,hradila by tento zákrok???Kam se mám obrátit???Předem děkuji za odpověd. P.S. moje diabetička mi řekla,že mi bandáž nedoporučuje,že to nemá pro mě smysl,prý to stejně přežeru :-(( To jsou její slova

21. června 2008, 17:48:23

Šárka1 poděkování

Může mi prosím někdo sdělit, zda se bndáže žaludku dělají i v Ústí n.L. a případně má-li s tímto pracovištěm někdo osobní zkušenost. 165cm, 103 kg, 60 let, Cukrovka na lécích. děkuji.

27. listopadu 2008, 22:54:51

Petra Vojáková5 poděkování

Krásný den.Mam dotaz je to tak 2roky dala jsem dolu 20kg,udržovala jsem si to po dobu těch dvou let a najednou začínam zase přibírat.Je mi 32 let 168cm90kg mam dvě děti mladšímu je 5let.Potřebuji vědět jestli mi udělají bandáš žaludku a jestli ano a dejme tomu že zhubnu,je možné zase přibrat?Děkuji moc Vojáková Stod-Plzenˇ Ps.kolik kč stojí zákrok

30. listopadu 2009, 08:26:36

Prosba3 poděkování

Dobrý den,je mi 19 let, byla jsem třikrát v lázních na zhubnutí ale vždy to bylo s jojoefektem, mám kolem 130kg/162cm, po jednom dítěti, chtěla bych ještě jedno ale chci zhubnout...Už mě to nebaví, špatně se mi dýchá, do kopce je to úplně na prd, a při sexu je to taky už moc nepohodlné, chci si koupit co se mi líbí...mám vysoký krevní tlak..mohl by mi prosím někdo poradit, jsem z olomouce a ráda bych se dozvěděla víc jak na to, kde se registrovat, kde se dozvím víc atd, moc díky můj email nicolagajdosova@seznam.cz

27. března 2011, 20:22:31

hanka

Dobrý den,mám šest dětí,,gyn.operace,problemy s páteri,štítnou žlázou.Měřím 180cm,vážím 125kg,prosím poradí mi někdo,jak mám postupovat,aby mě udělali bandáž žaludku,skusila jsem už všechno,diety,cvičeni,dělenou stravu,cítím se nyní hrozně,jsem z ustí n. l.Budu vděčná za radu.děkuji.hankabudinska@seznam.cz

21. listopadu 2014, 23:29:56

Kamča

Ahoj,jsem z Prachatic,jižní čechy,prosím kam se mám obrátit na ten to zákrok???mám 165cm a 120kg.děkuji

2. května 2015, 10:52:49

Markéta

Dobrý den, rozhodla jsem se pro bandáž žaludku jsem z Olomouce ale nevím jak postupovat. Prosím o radu kam si zajít co si zařídit. Prosím informujte mě na email Margarita1986@seznam.cz. Chodí se nejprve ke svému lékaři nebo hned k odborníkům. Proplácí to pojišťovna nebo se to platí pokaždé čtu někde něco jiného. Děkuji

25. října 2015, 22:38:05

Jitka

Dobrý den ,rozhodla jsem se že podstoupimpodstoupim bandáž žaludku a potřebovala bych poradit jak postupovat. Jsem z Olomouce a měřím 167cm a vážím 120kg . prosím informujte mě meil fuksovajitka@seznam.cz dekuji

24. dubna 2016, 21:41:48

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 92 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Ryan Honza (Roztroušená skleróza – boj na celý život) 9. prosince 2016, 00:38:53

O nemoci jsme se dozvěděl ve 14ti letech ,a dost pochybuju ,že mi to způsobily deprese :) Diskutovat

• langenau (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 6. prosince 2016, 23:55:44

Ahojte uživatelé,beru citalec již 4 měsíce ato jeden ráno a jeden večer po 20mg.Deprese a… Diskutovat

• Nika (ukončení léčby antidepresivy) 8. prosince 2016, 11:35:05

Jean moc ďakujem za tvore rady a pomoc, e-mail som zrušila..myslím že už nie je potrebný,… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.