Inzerce

Zánět horních cest dýchacích(opakovaný)

Od Srpna 2006,jsem léčen antibiotiky kvůli opakovanému zánětu hornícj a dolních cest dýchacích.Vždy po měsíci a půl se mi zánět vrátí.Je Únor 2007 a po třetích antibiotikách jsem v Srpnu 2006.Rentgen plic a nosních dutin byl bez nálezu.Jsem po pětinásobném bypassu srdce v roce 1996,důchodce 57 let.Nepotřebuji být nemocen,chci být zdraví,ale jaksi to nejde¨.Co s tím k lékaři se mi nechce,když mi tak dlouho nepomohl.

Inzerce
Odpovědi
Cilka1 poděkování

Dobrý den, hodně jsem trpěla na různé chřipky a chvilková nachlazení. Před několika měsíci jsem začala užívat přípravky z rostliny Aloe Vera, kvůli akné.protože tato rosltina má opravdu zázračné účinky na více zdravotních problémů. No a závěr je takový,že se můj ydravoní stav pomalu a jistě dává dohromady.Začala jsem se těmto věcem věnovat více díky mé spokojenosti. Kdyby Vás můj příběh zaujal a chtěl jste též využít této lečebné metody,můžete se na mě obrátit bud na email:cilka.kopcova@volny.cz nebo na tel.č.776 63 71 55 zatím se mějte krásně

Reagovatpoděkovatnahlásit

10. dubna 2007, 10:03:27

Vlasta

Jsem ráda že Vám mohu pomoci mněla jsem taky problémy stále chřipky,žádná imunita a pak jsem slízla vše .Pak jem se dozvěděla o přírodních přípravcich.Opravdu mně pomohli .Máteli zájem vědět více ozvěte se vše vysvětlím a poradím .skype vlastafu.....Vlasta.fucikova@s eznam.cz

5. března 2009, 18:51:51

IvanHoe

Je tohle forum nabízečů zaručených přípravků, nebo se tu snaží jeden druhému pomoci ? Proč vážené dámy nejdete normálně do práce, živit se rukama ? To máte zapotřebí tu důchodcům nabízet "zaručené" prostředky na všechno možné ? Pokud máte dobré zkušenosti, pak popište KONKRÉTNÍ metodu a nenechávejte si to pro sebe ! Takhle to zavání podvodem.

8. března 2009, 06:03:07

Hannis

Každý maká rukama i hlavou, nevím co je na tom, když někdo napíše odkaz-sama to tak dělám, protože posílám přímo kontakt na mě a nebojím se s někým spojit, když vím, že to pomůže a je to určitý produkt, tak na diskusi dám odkaz a když má někdo zájem napíše-zabívám se bylinkami a každý jim nevěří, tak ty zrovna si předčtou odkaz a jdou dál, ty co to zajímá mi písnou a já jim napíši své a nikoho neotravuji.

10. března 2009, 20:06:34

lex

takhle podobně mě kdysi nalákali na Amway když začínal v evropě. Těch keců kolem než nám řekli o koho jde a co bychom dělali, museli nás pořádně zaháčkovat, šmejdi.

14. února 2015, 10:45:11

martin

je to reklama. nechci přírodní blbosti, ale účinnou metodu.

26. dubna 2009, 20:57:25

Eva

Tak fakt dík,myslel jsem,že mě tady někdo pomůže....nic

17. června 2009, 16:02:32

jana

Na záněty a celkově imunitu mi vyhovuje curenzym - enzymoterapeutický doplněk stravy. Samozřejmě že zánět sám o sobě nevyléčí, ale léčbě napomáhá a preventivně se dalším zánětům můžete vyhnout. Je lepší prevence, pokud na záněty trpíte, než se dopracovat k chronickému astmatu apod.

11. července 2010, 07:04:24

Zdenka

také mě často bolelo v krku a měla teploty, doktor na ORL mi řekl, že to mám chronické a že se s tím mám smířit, tak jsem se 3-4 roky smiřovalo a až to bylo neúnostné, tak jsem hledala na diskuzích a našla, že bych si měla udělat testy na plicní chlamýdie. Když jsem to řekla u doktora, tak samozdřejmě, že to udělají a že to můžou být ony. Testy byly pozitivní a teď se budu léčit. Jen mě nejde do hlavy, proč si na to člověk musí dojít sám!!

9. února 2015, 20:58:40

Jana

To u mě nehrozí, zobu probiotika na imunitu

12. května 2016, 14:11:53

Aleš

A v jakých potravinách?

13. května 2016, 10:15:17

Jana

Ne v potravinách - v tobolkách. Tam je toho víc než v potravinách

16. května 2016, 11:36:19

Kosik

To je pravda - v jogurtech sice jsou probiotika, ale to co nabízejí v lékárně jich má víc

18. května 2016, 15:42:32

Lada

To je protože v jogurtech některé druhy probiotik nemůžou žít.

19. května 2016, 12:10:04

Mirek

To je pravda. My třeba hlavně před dovolenou nasazujeme probiotika

17. května 2016, 09:52:31

Jana

Na to doporučuju Prolacton - výborná probiotika

20. května 2016, 09:50:13

Wali

Souhlasím, Prolacton máme taky

23. května 2016, 15:59:32

Iva

To vám chválím, před dovolenou se probiotika nasazují hodně. Potom je klid

24. května 2016, 10:42:47

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Měli jste někdy potíže s nespavostí?
Zatím hlasovalo 323 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jana Dvořáková (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 24. března 2017, 15:52:51

Ahoj Velvetko,to je dobrý nápad s tou diskusí,kdyby se i tam ale náhodou ten cvok lstí… Diskutovat

• Viktorie Majácová (Chronická rýma/ráno+ucpávání 1 dírky+suchá nos.sliznice) 24. března 2017, 19:46:29

Dobry vecer Viktorie. Ja se taktez snazim vyvarovat veskerym lekum, ale nekdy tomu ohuzel zabranit… Diskutovat

• Gabča (Prsa) 21. března 2017, 13:13:13

Taky bych se operace nabála. Zkus se podívat na www.aesthevita.cz. Výsledky operací jsou… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.