Inzerce

Zánět horních cest dýchacích(opakovaný)

Od Srpna 2006,jsem léčen antibiotiky kvůli opakovanému zánětu hornícj a dolních cest dýchacích.Vždy po měsíci a půl se mi zánět vrátí.Je Únor 2007 a po třetích antibiotikách jsem v Srpnu 2006.Rentgen plic a nosních dutin byl bez nálezu.Jsem po pětinásobném bypassu srdce v roce 1996,důchodce 57 let.Nepotřebuji být nemocen,chci být zdraví,ale jaksi to nejde¨.Co s tím k lékaři se mi nechce,když mi tak dlouho nepomohl.

Inzerce
Odpovědi
Cilka1 poděkování

Dobrý den, hodně jsem trpěla na různé chřipky a chvilková nachlazení. Před několika měsíci jsem začala užívat přípravky z rostliny Aloe Vera, kvůli akné.protože tato rosltina má opravdu zázračné účinky na více zdravotních problémů. No a závěr je takový,že se můj ydravoní stav pomalu a jistě dává dohromady.Začala jsem se těmto věcem věnovat více díky mé spokojenosti. Kdyby Vás můj příběh zaujal a chtěl jste též využít této lečebné metody,můžete se na mě obrátit bud na email:cilka.kopcova@volny.cz nebo na tel.č.776 63 71 55 zatím se mějte krásně

Reagovatpoděkovatnahlásit

10. dubna 2007, 10:03:27

Vlasta

Jsem ráda že Vám mohu pomoci mněla jsem taky problémy stále chřipky,žádná imunita a pak jsem slízla vše .Pak jem se dozvěděla o přírodních přípravcich.Opravdu mně pomohli .Máteli zájem vědět více ozvěte se vše vysvětlím a poradím .skype vlastafu.....Vlasta.fucikova@s eznam.cz

5. března 2009, 18:51:51

IvanHoe

Je tohle forum nabízečů zaručených přípravků, nebo se tu snaží jeden druhému pomoci ? Proč vážené dámy nejdete normálně do práce, živit se rukama ? To máte zapotřebí tu důchodcům nabízet "zaručené" prostředky na všechno možné ? Pokud máte dobré zkušenosti, pak popište KONKRÉTNÍ metodu a nenechávejte si to pro sebe ! Takhle to zavání podvodem.

8. března 2009, 06:03:07

Hannis

Každý maká rukama i hlavou, nevím co je na tom, když někdo napíše odkaz-sama to tak dělám, protože posílám přímo kontakt na mě a nebojím se s někým spojit, když vím, že to pomůže a je to určitý produkt, tak na diskusi dám odkaz a když má někdo zájem napíše-zabívám se bylinkami a každý jim nevěří, tak ty zrovna si předčtou odkaz a jdou dál, ty co to zajímá mi písnou a já jim napíši své a nikoho neotravuji.

10. března 2009, 20:06:34

lex

takhle podobně mě kdysi nalákali na Amway když začínal v evropě. Těch keců kolem než nám řekli o koho jde a co bychom dělali, museli nás pořádně zaháčkovat, šmejdi.

14. února 2015, 10:45:11

martin

je to reklama. nechci přírodní blbosti, ale účinnou metodu.

26. dubna 2009, 20:57:25

Eva

Tak fakt dík,myslel jsem,že mě tady někdo pomůže....nic

17. června 2009, 16:02:32

jana

Na záněty a celkově imunitu mi vyhovuje curenzym - enzymoterapeutický doplněk stravy. Samozřejmě že zánět sám o sobě nevyléčí, ale léčbě napomáhá a preventivně se dalším zánětům můžete vyhnout. Je lepší prevence, pokud na záněty trpíte, než se dopracovat k chronickému astmatu apod.

11. července 2010, 07:04:24

Zdenka

také mě často bolelo v krku a měla teploty, doktor na ORL mi řekl, že to mám chronické a že se s tím mám smířit, tak jsem se 3-4 roky smiřovalo a až to bylo neúnostné, tak jsem hledala na diskuzích a našla, že bych si měla udělat testy na plicní chlamýdie. Když jsem to řekla u doktora, tak samozdřejmě, že to udělají a že to můžou být ony. Testy byly pozitivní a teď se budu léčit. Jen mě nejde do hlavy, proč si na to člověk musí dojít sám!!

9. února 2015, 20:58:40

Jana

To u mě nehrozí, zobu probiotika na imunitu

12. května 2016, 14:11:53

Aleš

A v jakých potravinách?

13. května 2016, 10:15:17

Jana

Ne v potravinách - v tobolkách. Tam je toho víc než v potravinách

16. května 2016, 11:36:19

Kosik

To je pravda - v jogurtech sice jsou probiotika, ale to co nabízejí v lékárně jich má víc

18. května 2016, 15:42:32

Lada

To je protože v jogurtech některé druhy probiotik nemůžou žít.

19. května 2016, 12:10:04

Mirek

To je pravda. My třeba hlavně před dovolenou nasazujeme probiotika

17. května 2016, 09:52:31

Jana

Na to doporučuju Prolacton - výborná probiotika

20. května 2016, 09:50:13

Wali

Souhlasím, Prolacton máme taky

23. května 2016, 15:59:32

Iva

To vám chválím, před dovolenou se probiotika nasazují hodně. Potom je klid

24. května 2016, 10:42:47

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 57 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Karel (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 30. listopadu 2016, 22:55:04

Dobrý večer ja jsem prošel všelijakyma vyšetření a nic mám to od te doby co jsem měl… Diskutovat

• karina (Křivice - vitamín D) 29. listopadu 2016, 23:09:50

dávám vigantol taky, každý den kapičku do mléka a vše je fajn:) Diskutovat

• Jean (Syndrom karpálního tunelu) 4. prosince 2016, 09:28:06

neotravuj s poxlou ! Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.