Inzerce

onemocnění jater virusem megalocitovirus

ahoj,mám probém s játry a přechodila jsem citalomegavirus od té doby mám problémy s trávením,zvracení,průjem,o tékají mi nohy a ruce,pokud máte někdo zkušenosti budu ráda za váš příspěvek

Inzerce
Odpovědi
Lucka

Mohla bych Vám doporučit užívání přípravků OK. Užívají se vnitřně, pročistí tělo, zregenerují játra, atd. Pokud by jste se chtěla dozvědět více podrobností, napište mi meilík na lucie.syrova@volny.cz

Reagovatpoděkovatnahlásit

28. dubna 2007, 20:29:26

eva

Co je to megalocitovirus?Jaké jsou příznaky?Z čeho jej člověk získá?

Reagovatpoděkovatnahlásit

5. října 2016, 15:25:30

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 96 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jana (pocení v podpaží) 9. prosince 2016, 13:21:49

Po přečtení diskuze jsem tedy zvědavá, jestli mi pomůže Expicial deoforte, jak se zdá,… Diskutovat

• Macíček (Zánět močového měchýře: na vině je hygiena i nechráněný sex) 7. prosince 2016, 14:33:25

Za mě na problémy s močovým měchýřem jedině Probiolact. Vyzkoušel jsem kde co a tohle… Diskutovat

• Jean (ukončení léčby antidepresivy) 6. prosince 2016, 21:29:31

znám ty potíže, ale tady nemůžu psát co je potřeba, ale zkus užívat kapucínku, kozlík,… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.