Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

prostata

dobrý den, už sedm let bojuji s obtížemi (asi) ohledně prostaty ale: močím úplně normálně, nemám žádný problém, který na internetu běžně vídám popsaný, můj problém je v tom, že tak jednou až dvakrát do měsíce, po ejakulaci, nastane neuvěřitelný pocit pálení v podbřišku a teprve teď nastane pocit přerušovaného a nuceného močení, který odezní tak za půl hodiny a dál funguji, jako kdyby mi nikdy nic nebylo, když jsem před lety zašel k doktorovi, léčil mě (a po něm čtyři další doktoři) neustále na chronický zánět prostaty "desítkami" druhů antibiotik, ze kterých už mi po roce bylo tak zle, že jsem postupně od lékařů utíkal a problém zůstal nevyřešen!!!! je mi sedmadvacet!!!

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Marty
2x

Zdravím. Mám stejný problém. Objevil se u mě pravděpodobně kolem 15 roku života. Dnes je mi 18. Problém se objevuje nepravidelně. Ale abych řekl pravdu, možná to bude znít divně, většinou se objevuje spíše v pozdních hodinách. Když už se dostaví, pálí to vždy na jednom místě - ne po celé délce močové trubice, ale přímo ve středu. Pokud už pálení dostanu a dokážu překonat nutkání k vymočení, tak se to dá vydržet, po vymočení se ovšem problém mnohonásobně zhoršuje. Zvláštní ovšem je, že pálení se vždy dostavuje jen při masturbaci, při sexu ( ať už vaginálním styku, orálním sexu,... ) s dívkou se ovšem ten problém nikdy nedostavil. Pravděpodobně je to dáno tím, že když " udělej si sám" , nejste dostatečně vzrušeně a sperma zčásti zústává v močové trubici. Pokud je u vás partnerka, jste více vzrušeni, ejakulace je silnější. Tím pádem sperma odchází z těla rychleji. Jeden z možnách způsobů prevence je vymočit se před akcí. No, neřekl sem nic nového, ale alespoň sem potrvrdil co funguje a co ne. Tak se držte - zrovna mám to zkurvené pálení a modlím se ať už je to za mnou.

Mirek

Ahoj, trpím na to samé, akorát se mi to dostavovalo i bez ejakulace, když byl nízký příjem tekutin, s tím, že zprvu to bylo jednou za rok, nyní pokaždé pokud předtím dostatečně nepiju, ovšem v mém případě to znamená za hodinu před ejakulací vypít alespoň litr a půl tekutin nejlepe ciste vody a pred aktem se z poloviny vymocit, abych si byl jistý, že to bude v pořádku. Od urologa jsem dostal antibiotika, ale nepomohly, možná trochu na stav z nedostatku tekutin, ale na pocit po ejakulaci vubec. Když už to nastane pomůže mi jediné, vypít co nejrychleji co nejvíce tekutin a co nejdélé zadržovat močení. Člověka z té bezmoci napadají nesmysly, ale nosím mobil většinou v kapse u riflí, pil jsem léta Poděbradku - citrón a pomeranč, nyní hlavně Rajec Mateřídoušku. Musí to přece z něčeho být...

S
1x

Zdravim, je mi 18 a s timhle problemem se potýkam snad od 15, přišlo to vždycky když se mi při masturbaci chtělo močit a jedine co mi pomáhá je jít těsně před, nebo hned po, což je ale u sexu tak trochu neprakticke, ale u toho se mi to stalo jen jednou, nejhorší je to u masturbace.žadnej doktor mi nepomoh ale musim zaklepat ze se tomu už skoro pul roku uspěšne vyhíbám.:-) Sem zvědavej jestli se to někomu někdy podaří vyřešit, zatim je jedina chaba satisfakce že v tom nejsem sám :-/

Jack

na tohle prý pomáhá jen jediné, úprava jídelníčku! nemáte prostě pestrou stravu

Hans

Dobrý den, Když si tad tak pročítám příspěvky,tak vesměs mám ty stejné problémy s pálením močové trubice po ejakulaci,ale potřeboval bych poradit s něčím podobným. Pálení po ejakulaci mě postihuje docela také často,ale problém je ten,že pálení mě postiuje i v případě,když například zrovna pracuji na PC,nebo chodím jen tak po venku atd..... A nevím jaká by mohla být příčina :-( Děkuji za každou radu

nedocuranky
2x

Ahojte, je mi 30 a mam naprosto stejny problem, trvajici od puberty. Me pozorovani za ta leta prineslo tyto vysledky. 1. Bolest se stupnuje pri prochladnuti. Mate-li napr. studene nohy, pravdepodobnost paleni se zvysuje. 2. Paleni se dostavi z 99% pokazde, kdyz se vam chce mocit a mate sex. Kdyz ma prijit na sex a chce se mi hodne mocit, proste soucasne rozpolozeni musim prerusit a rychle se jit vymocit :\ Poznamenavam ze partnerka to ma stejne tak. Rikame tomu nedočůránky :) Rada cislo 1 Jak tu kdosi psal, pomaha se jit osprchovat a prerusovane moceni provozovat v koupelne :) Rada cislo 2 Po ejakulaci, kdyz chcete jit mocit, vydrzte to co nejdele to pujde. Vypozoroval jsem, ze pokud jsu mocit okamzite co zacne paleni, pretrvava po dobu cca 20-30 minut. Pokud ale vydrzim paleni pred prvnim mocenim po ejakulaci napr. 3 minuty, je to sice naprosty peklo, ale staci se potom 1x vymocit a problemy do 5 minut ustanou. Je to tedy mnohem efektivnejsi. Vyzkousejte a dejte vedet zda to zabralo. Mne to zabira opravdu vzdy. PRoste az budete mit pocit, ze uz to opravdu nevydrzite, ze se pomocite (jednak vas to pali, jednak se vam chce vic a vic mocit), zkuste to vydrzet jeste treba minutu a az pote bezte. Jeste teda mam pocit, ze jako male dite jsem mel podobne problemy a namaceli jsme si s bratrem pindoury v hermankovem caji :) Z toho dedukuji ze by to mohlo byt docela bezne, pravdepodobne nejaky mensi zanet? Jeste jedna vec. MAm sedave zamestnani a hodne aktivni libido :), takze si penis neustále "šudlám", coz muze byt take pricina, jak uz tu nekdo psal - hadam ze bud bakterie, nebo odiranim podrazdena pokozka. Jinak problem s nedostatkem tekutin me nikdy pozorovat nenapadlo. Vyzkousim, diky.

Pepa
1x

Trpěl jsem tím hodně často a pomohlo zvýšení příjmu tekutin. U mne stačilo přijímat tekutiny v předepsaném množství, tedy min. 1.5-2 litry denně. A také trochu upravit stravu, vynecháním hodně kořeněných jídel. Pomohlo to i na pálení mimo ejakulaci. Kdo je zoufalý, ať zkusí přes den vypít min. 2litry tekutin.

faun

No ja mam to stejny od ty doby, co jsem zacal ve 12 onanovat. Ted citim, ze to na me zase prichazi, tak jsem si rekl, ze si po tech 20 letech o tom zagooglim. Vypozoroval jsem par veci: - po sexu to nemivam skoro nikdy (pricitam tomu, ze precejenom pri rucni relaxaci si na tom davam zalezet a stisk ruky je silnejsi nez svaly ve vagine, ale mozna ten posevni sekret nejak blahodarne pusobi, Buh vi) - pred zapocetim aktu (sebe)rozkose se vylulam - po vycurani se to projevi v plny parade - kdyz se vykakam, tak to hned prestane - sezeni na zachode s prubeznym mocenim je jenom pro mirnejsi prubeh (cas pro odezneni je stejnej, jako kdyz sedim u pocitace) - je tam vztah s frekvenci, pokud treba den vynecham, tak pak se druhej den muzu udelat nekolikrat a je to v pohode - kdyz prijdu ozralej z klubu, tak si zakazuju onanovani, neni nic horsiho, nez v 6 rano sedet pul hodiny ozralej na zachode a ostatnim clenum domacnosti setrelym hlasem vysvetlovat, ze jsem asi neco spatnyho snedl Jinak tem mistrum bylinkarum tady bych rad vzkazal, at s tema reklamama jdou nekam. Doufam, ze nikdo ty jejich podvody nekoupi. Maximalne tak zkusim ten caj s vresu, to zni docela dobre.

Tomáš
1x

Mám stejný problém po ejakulaci to začne pálit do 2 minut a bolest trvá asi 15 minut, ten nápad s tekutinami a o tom že by se nemělo 30 minut před ejakulací močit je dobrý, myslím že je v tom ještě jedna souvislost. Když ejakuluji každý den nebo obden tak žádné pálení nemám ale teď sem týden neejakuloval a po tom týdnu to pálilo. Myslíte že to může mít souvislost? předem díky za odpověď

David

Mám stejný problém a tak sem chtel zjistit co to u mě způsobuje. Na konec jsem zjistil že když se napiji něčeho sladkého např. koly, limonády atd. Tak po ejakulaci příjde pálení 100%. Proto po požítí koly čekám nejméně 2,5 hodiny. Potom se po ejakulaci žádné pálení nedostaví.

agent V4C

užívejte lichořeříšnici, tuřebník, pupavu bezlodyžnou , dlouhodobě, pauzy týden po měsíci

Tomáš
3x

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Ondřej
2x

Kde prosím mohu zakoupit extrakt z žita (polenal forte )? Chápu to správně, že v lékárně ?

Tomaš
2x

Ano. Kupoval jsem v lékárně.

Václav
3x

Nebakteriální zánět prostaty je svízelné onemocnění. Sám trpím již 3 roky. Jedno vím však jistě. Rozhodně cvičit pánevní oblast. Po přečtení, nových příspěvků a několik klinických studií o Cerniltonu (pyl z žita) jsem se však rozhodl dál do sebe ATB necpat. Před týdnem jsem byl v lékárně a ten polenal forte kupoval asi tak na 3 měsíce dopředu. Wobenzym možno brát k tomu také, ale já neberu. Pouze ten pyl z žita, protože jsem četl několik studií o něm. Jinak také tekuté koloidní stříbro. Vím, že mnoho lidí to bralo s celkem dobrými výsledky. Ja začal před týdnem a plánuji vše brát tak 3 měsíce. Víra mě snad uzdraví.

Tonyc

Chlapi, zkuste RIKTU, mi to pomohlo a jsem zase O.K. Tonyc

milan

mam něco podobného je mi 38let ,,, a stalo se mi to jen 2krát ,,,,,dřéve sem vubec nepil pivo aš ted a dost často si dám a je to asi z toho ,,,,asi se chce po tom vimočit a je pokoj jjj

Tom
2x

Přesně tohle mě trápí snad odjakživa. Nejdřív jsem si taky myslel, že to souvisí s masturbací/sexem, ale už mě pálení párkrát postihlo i když jsem byl týden bez sexu. Dřív se mi to objevovalo několikrát do měsíce, teď už jen párkrát za rok. Za ta léta jsem zjistil, že nejrychleji mi na to pomáhá pořádná masturbace a následná ejakulace. To je pro mě nejúčinnější a problém většinou ihned po ejakulaci ustoupí. Dál pomáhá teplá sprcha, ale tam problém ustupuje až zhruba po 10 - 15 minutách. Když to nechám jen tak tak pálení trvá zhruba půl hodiny.

mates

hele hoši mě to tak pali že se vždy svíjim na zemi a jestli ccete poradit tak si vylouhujte kamilky(heřmanek) schaďte a musite si ho v tom vykoupat mě to pomaha ......voda mě totiš štipe HODNĚ ŠTĚSTI :)

Radek

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Honza

Mam uplne to same ale nepravidelne. Nekdy i pul roku klid a pak treba 4x za sebou. Paleni a nuceni k moceni trva nekdy par minut a nekdy i nekolik hodin. Na ruznych webech jsem slysel ze pripravky na zvetseni penisu maji latky ktere tohle dokazi vylecit ....vyzkousel to nekdo? ( na zvetseni nefunguji ale muzou pomoc jinak?)

pálení po ejakulaci

Je mi 45 a občas se mi to také stává, že mě za chvíli po ejakulaci začne pálit v konečníku (nejspíš prostata) a vystřeluje to do "hráze" a penisu, také je s tím spojené nutkání na močení. Je to nepříjemné a trvá to zhruba půl hodiny. Urolog mi řekl, že si mám vzít před tím třeba tabletku Ibalginu, ale nepomáhá mi to. Tak dělám toto : posadím se na záchod a močím doslova po kapkách, když mě projde nutkání na močení sednu si do horké vany nebo teplou až horkou vodou sprchuji penis a konečník. A je po problému :-) Manželka chápe, že my chlapi máme také sem tam nějaké ty problémy :-)

Jiří Jindra

Ahojky lidi. Nemám s prostatou nejen žádné zkušenosti, ale možná ji ani nemám. Jenom chodím častěji močit-bez problémů a tak nevím. Je to nachlazenina, nebo za to může pivo???Doma mě stále nutí, abych navštívil doktora, ale myslím si že by mohlo být jednodušší vysvětlení. Ptám se proto, aby do mě pořád nehustili a viděli to černý na bílým, že se po pivu chodí...Hezký den a díky

martin
1x

cau mam uplne stejny problem necovipiju a po asi tak po 1-2 hodinach musim ma zacohod a na konci moceni me strasne pali mocova trubice a atane se mi to jak rikas asi tak 1-2 za mesic trp tim teprve 1rok ale.vim jaky to je a nepreju to nikomi jinemu skusil jsem jednu metoďu ltrema.mi aspontrochu pomohla hodne piju a snizil jsem paleni na asi tak 1 paleni za asi tak 3 mesive skus to je to pak lepsi me to teda pomohlo a asi se to cimdal tim vic lepsi a ted mocim stipave jen 1 za 5meaicu ke to vazle.cim dal tim lepsi takze hodne pit jo a ze zacatku to moc pali ale casem se to bude lepsit aozna to i prestane uplne

Chytrák

Jak psal izmi. Kyselost-zásaditost. Vyhnout se potravinám co překyselují(uzeniny, alkohol před ejakulací-hlavní co ovlivňuje u mě). Také je lepší teplo než chlad a je lepší být pořádně vzrušen=silná ejakulace. Případně močit před i po. Když z toho něco porušíte, tak pak to palí.

Mirek

Dobrý den, nemáte někdo zkušenost s masáží prostaty v nějakém studiu v praze nejlépe?

Marika

Dobrý den, manžel trpí prostatou a mě chybí sex, myslíte, že po lécích bude mít ještě chut, nebo by pomohli i nějaké hračky?

Dagmar

Dobrý den, lze si stěmito problémy užívat sex? Manžel trpí, ale já se ho vzdát nechci. Nebo to může být i jiný problm?

M.

Měl jsem ten samý problém, a jelikož tady nikomu nic lékaři nezjistili, tak jsem rád že jsem si ušetřil urologii. Podle mého názoru, jsou to paraziti a bakteriologicke zasazení jak močových cest, tak prostaty. Parazity mají všichni, samozřejmě převážně intraceluarni, pomohla mi tinktura z ořešáku černého, to jak mě bolely ledviny, komplet močové cesty a hlavně prostata i koule, pri detoxu, jsem nechapal, to by mi testy na zánět, udělaný z krve rozhodně žádný zánět neprokazali, pac jsem nic nepocitoval, ani skrytý, jen tohle, teď, v klidu, nic, a bolest s nedostriknuti všeho ven je jiná odezní rychleji, nepálí ale spíše stipe. Takže ořešák a čisto.

Anonym :))

Zdravím všechny do diskuze, tímto problémem trpím také už pár let. Vždy mi pomůže se bezprostředně po masturbaci jít vymočit, případně chvíli počkat a masturbovat znovu, jelikož jak někteří výše píší, v trubici jsou ještě "zbytky" ejakulátu.

Š.

Zdravím, tento problém mám také, avšak po dlouhé pauze kdy nic nepálilo to znovu začalo a zjistil jsem, čím to bylo... Jde s velkou pravděpodobností o to, v jaké poloze mátě tělo a jak moc vysoký tlak krve je v okolí penisu. Nejsem lékař ani nic podobného, jen tu popisuji, co si myslím. V případě, že mám nohy níže, než zbytek těla (sezení na židli, postoj) je vše bez problému. V případě, že ležím, krátce po ejakulaci mě to pálí. Není to vždy, vždy je to po několika ejakulacích vleže, čili prokládat ejakulaci vleže s ejakulací vsedě a řekl bych, že by to mělo být v pořádku.

anonym

Jsem rád že se všichi schodneme mám uplně to samé

Adam

Vyzkoušejte kapsle Viarex. Myslím si, že ve vaší situaci by to mohly být nějaké poruchy v organismu. Možná je něco špatně s hormony, což způsobuje tuto reakci. Doporučuji Viarex, protože jsem měl problémy s prostatou a tyto kapsle mi pomohly je vyřešit. Navíc jsou vyrobeny z přírodních složek, takže rozhodně neuškodí.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce