Inzerce

Dorzalgie

Rád bych věděl nějaké podrobnosti o akutním hrudním ústřelu, tzv.Dorzalgii

Inzerce
Odpovědi
jana78 poděkování

Zajímalo by mě, co je to dorzalgie a čím je způsobena, nebo co je její příčinou a jaká je možnost léčby. Děkuji.

Reagovatpoděkovatnahlásit

16. června 2007, 01:09:11

Ája27 poděkování

Dobrý den, zajímalo by mě jak se léčí Dorzalgie a jak vzniká.Dále Co znamená degenerativní afekce IP kloubů. A dále co znamení při vyštření krve zvýšené hodnoty CRP a FW. Pracuji jako prodavačka, mohu tuto práci dělat i nadále ?

22. ledna 2009, 11:22:33

Renata1 poděkování

CRP znamená,že máte zánět v těle a když se ptáte na Dorzalgii,tudíž si myslím,že se jedná o zánět v kloubech či kostích.Dojděte si k revmatologovi nebo ortopedovi.

29. ledna 2012, 23:01:08

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Kde hledáte informace o novinkách v léčbě cukrovky?
Zatím hlasovalo 14 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Zuzka (Máte někdo zkušenosti s novým lékem CHAMPIX?) 12. listopadu 2017, 15:30:30

Zdravim vsechny,i ja mam zasebou mesic bez cigaret,prestala jsem paty den uzivani ch.na cigaretu… Diskutovat

• Simito (Vysoký tlak a hučení v uších) 12. listopadu 2017, 10:43:06

Dobrý den, prosím jak jste na tom? Mám stejný problém. Diskutovat

• Monika (Odstranění krčních mandlí??) 14. listopadu 2017, 16:42:14

Nejsem odborník (a i ti se dost liší v názorech) a nedovedu tedy objektivně posoudit, jestli… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.