Inzerce

Nejsem schopná dostat syna ven

Mám velký problém s dospívajícím synem, který je nešikovný na tělocvik a tak ho nedonutím zk žádnému sportu. Jeho výmluva je, že mu to nejde a proto ho to nebaví. nemůžete mi doporučit nějaký sport pro nešikovné děti, který by je motivoval k pohybu?

Inzerce
Odpovědi
er

Já bych se asi pokusila zjistit, jaké mají jeho kamarádi zájmy a po domluvě se synem ho přihlásila do stejného kroužku. Nemusí se jednat nutně o sport. Třeba je jinak nadaný, hudba, kreslení. Sport může být všestrannější, od plavání k pinpongu či stolním hrám (šachy apod.), rybaření, na tábor. Jestli otec sportuje, můžou společně vyrazit. Pokud by vysedával doma před počítačem či televizí značnou část dne, striktně bych mu to zatrhla. V televizi by si zaškrtnul programy, které chce sledovat, na počítači také vymezený čas. Za neuposlechnutí bych mu třeba snížila kapesné, o čemž bych mu samozřejmě dala předem vědět. Nebo kurzy angličtiny, němčiny.. Možná by bylo zajímavé mu ukázat, že není tak nešikovný ve sportu, jak si myslí. Říci, že je spousta dětí, co mají daleko horší výsledky, ale přesto si našly lásku ke sportu, což je to nejdůležitější. To bych dělala já, ale nevim, jak moc by to všechno bylo účinné. Hodně štěstí.

Reagovatpoděkovatnahlásit

18. září 2007, 18:48:55

Nela Ďurišová

Také bych zkusila společné aktivity, brala ho povinně někam do parku apod.

Reagovatpoděkovatnahlásit

26. března 2015, 12:43:34

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 92 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Kamila (vyhřezlá plotýnka) 8. prosince 2016, 15:19:06

Dobrý den, pro "navrácení" plotýnky zpět doporučuji - z vlastní zkušenosti !!!! cvičení… Diskutovat

• Jaroslav Spurný léčitel - píší o něm všude na webu: (Léčitelé a bylinkáři) 8. prosince 2016, 00:00:23

Pan Jaroslav Spurný - prý léčitel: toto jsem našel na webu, hm, zajímavé, takže je to… Diskutovat

• Nika (ukončení léčby antidepresivy) 6. prosince 2016, 22:20:41

Skús na: pomazanka31@gmail.com  Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.