Inzerce

klíční kost

dobrý den všichni...jo jo...tohle je nepříjmená záležitost...já jsem si taky zlomil klíční kost...je to asi 2 roky...na dirtecj na kole...ani sem nevěděl jak se to stalo..prostě pád...největší rána...a když jsem vstával tak mi hrozně něco táhlo jako v rameni...to všichnio znáte...no dostal jsem klasickou "osmičku" kterou dostane skoro každý...a nabízeli mi i operaci...odmítl jsem ....dnes toho svým způsoem lituje...jelikož kost nesrostal tak jak by měla...zkrátka ona se nenapojila tam, kde se zlomile, nýbř se spojila tak "na sebe"....tzn. malinkatá...ovšem někdy dobře viditelný estetická vada....PROTO ŠEM KTEŘÍ BY SE RÁDI TÉTO VADĚ VYHLI...RADIM URČITĚ OPERACE...ANO JE TO SRANÍ...ALE NA DRUHOUSTRANU TO BUDETE MÍT HEZKY SEŠROUBOVANÉ...ROVNÉ A TAK NO...A LEPŠÍ JIZVIČKA NEŽ BOULIČKA...ZVLÁŠTĚ TEDY U DĚVČAT.....dávejte na sebe pozor...tahle zlomenina je skutečně hnusná!!!!! ahooj,.

Inzerce
Odpovědi
Petra

Muzu potvrdit, ze pad z kola je klasika....Mam zlomenou tu levou ...boulicku jsem mela par let...pak se, ale sama ztratil...muj pripad k operaci nebyl....ale boli to neuveritelne...jen jak si jen vzpomenu mam husi kuzi na zadech.

Reagovatpoděkovatnahlásit

4. prosince 2008, 23:17:30

h0n7a

No musím se k vám jenom přida thle neděli jsem si zlomil klíční kost na kole při free ridu v lese. Ani to nebolelo, ale když jsem jeli do nemocnice tak to bylo hnusný protože ty kosti o sebe přeskakovali :D. Měl jsem kosti nad s sebou tak mi doktor řek, že je lepší operace a nemůžu si stěžovat. Kost drží nic se mi tam nehejbe, ani nenosím ortézu jen šátek. Jediná nepříjemnost je to, že to železo tlačí, ale dá se to přežít. A za 14 dní už s tím budu moct hejbat.

8. srpna 2009, 11:32:31

Sykora

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

28. srpna 2013, 22:42:24

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Co považujete za nejvhodnější způsob podpory posílení imunity dítěte?
Zatím hlasovalo 135 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • josef (Melatonin pomáhá nespavcům) 21. září 2017, 17:50:44

Po tolika letech jste si vytvořila závyslost je potřeba vydržet. Diskutovat

• Vašek (Klasická léčba (chirurgická operace, ozařování, chemoterapie)) 18. září 2017, 15:46:31

Bohužel též mám zkušenost. Takže třeba pár postřehů. Na obtížné polykání existuje… Diskutovat

• Katka (Vši zabije chemie, ale prý i slivovice) 23. září 2017, 20:00:38

taky jsem byla spokojená s elimaxem, byl nám doporučen v lékárně a jsem za to moc ráda Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.