Inzerce

klíční kost

dobrý den všichni...jo jo...tohle je nepříjmená záležitost...já jsem si taky zlomil klíční kost...je to asi 2 roky...na dirtecj na kole...ani sem nevěděl jak se to stalo..prostě pád...největší rána...a když jsem vstával tak mi hrozně něco táhlo jako v rameni...to všichnio znáte...no dostal jsem klasickou "osmičku" kterou dostane skoro každý...a nabízeli mi i operaci...odmítl jsem ....dnes toho svým způsoem lituje...jelikož kost nesrostal tak jak by měla...zkrátka ona se nenapojila tam, kde se zlomile, nýbř se spojila tak "na sebe"....tzn. malinkatá...ovšem někdy dobře viditelný estetická vada....PROTO ŠEM KTEŘÍ BY SE RÁDI TÉTO VADĚ VYHLI...RADIM URČITĚ OPERACE...ANO JE TO SRANÍ...ALE NA DRUHOUSTRANU TO BUDETE MÍT HEZKY SEŠROUBOVANÉ...ROVNÉ A TAK NO...A LEPŠÍ JIZVIČKA NEŽ BOULIČKA...ZVLÁŠTĚ TEDY U DĚVČAT.....dávejte na sebe pozor...tahle zlomenina je skutečně hnusná!!!!! ahooj,.

Inzerce
Odpovědi
Petra

Muzu potvrdit, ze pad z kola je klasika....Mam zlomenou tu levou ...boulicku jsem mela par let...pak se, ale sama ztratil...muj pripad k operaci nebyl....ale boli to neuveritelne...jen jak si jen vzpomenu mam husi kuzi na zadech.

Reagovatpoděkovatnahlásit

4. prosince 2008, 23:17:30

h0n7a

No musím se k vám jenom přida thle neděli jsem si zlomil klíční kost na kole při free ridu v lese. Ani to nebolelo, ale když jsem jeli do nemocnice tak to bylo hnusný protože ty kosti o sebe přeskakovali :D. Měl jsem kosti nad s sebou tak mi doktor řek, že je lepší operace a nemůžu si stěžovat. Kost drží nic se mi tam nehejbe, ani nenosím ortézu jen šátek. Jediná nepříjemnost je to, že to železo tlačí, ale dá se to přežít. A za 14 dní už s tím budu moct hejbat.

8. srpna 2009, 11:32:31

Sykora

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

28. srpna 2013, 22:42:24

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 58 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Karel (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 30. listopadu 2016, 22:55:04

Dobrý večer ja jsem prošel všelijakyma vyšetření a nic mám to od te doby co jsem měl… Diskutovat

• Jean (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 29. listopadu 2016, 22:39:00

AD neléčí příčinu nemoci, je jasné, že po čase se zdravotní stav zhorší, AD se… Diskutovat

• Anonym (Pomoc při cukrovce) 3. prosince 2016, 13:28:49

Tak sprej je koupen. Dokonce jsem o něm řekl známému a ten si jej koupil taky. Fakt dobrá věc. Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.