Inzerce

FN Hradec Králové - máte zkušenost?

AHojky, právě jsem se přistěhovala do HK a chtěla bych darovat krev (darovala jsem dřív v Brně), nemáte někdo informace o Fakultní nemocnici? Nenašla jsem na stránkách ani které dny a v jakých časech odebírají natož pak nějaké další info pro dárce. Poraďte prosím.

Inzerce
Odpovědi
Lenka Hornychová

Ahojky, já chodím darovat krev v HK. Informace nalezneš na www.fnhk.cz Najedeš si na pracoviště FN. Najdeš si ta transfuzní oddělení. Mají tam informace. Jsou tam ochotní, přátelský personál. Já jsem spokojená. Lenka

Reagovatpoděkovatnahlásit

31. května 2011, 19:28:50

Pavel Janiš

Informace mám a zrovna čerstvé.Utíkejte a utíkejte a utíkejte daleko ,raději do Pardubic.Důvod - V kartotéce sedí paní a stejně Vám nevezme telefon,zavoláte za chvilku a je obsazeno a zavoláte zase za chvilku a nikdo to nebere,a takto profláknete dopoledne.Po 12hod vám to konečně vezme a má odpověď pořád někdo volá mám toho tu hodně ,jste objednána,ne,tak jakou krev máte,O- ,no to se musím podívat jestli ji momentále zítra potřebujeme,odpověď zní polib si P___L babo . Skutečnost-bohužel skutečnost -To jsem dárce a mám Jánského plaketu.Tyto služby obyvatelstu jdou do pekel a paní v kartotéce bych dal smeták,možná by i ten znesvětila svou prací.Není to poprvé můj problém v toto směru v Hradci Královém,Zlatej Olomouc.ŠKODA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Reagovatpoděkovatnahlásit

15. června 2016, 14:01:20

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 92 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • ŽIVOT (darování orgánů) 10. prosince 2016, 06:00:58

Díííky a ještě díky, napiš mi nějaký kontakt na tebe prosím... Diskutovat

• Rad (Zrudnutí po sportu) 8. prosince 2016, 21:42:18

Taky jsem rudy pri sportu odmala, pri stresu i pri obycejnem zavazovani tkaniček. Nemyslim si ze… Diskutovat

• Martina (Operace hemoroidů) 8. prosince 2016, 11:50:54

Pokud jste to ještě neřešila, tak doporucuju metodu hal-rar jsem druhy den po operaci polehavam… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.