Inzerce

Vyražený zub

O zuby svých dětí se starám, ale stalo se nám, že si 3 letý syn vyrazil přední zoubek. Prý se s tím dá něco dělat, ale náš zubař nás odmítl s tím, že dítě je neklidné a stejně mu narostou druhé zuby. Zajímalo by mne, jestli existuje nějaké zařízení, třeba i soukromé, kde se speciálně věnují dětem

Inzerce
Odpovědi
KP

Dobrý den, nenechte se odradit. I vyražený zub lze u malých dětí nahradit protézkou, jedná se o tzv. mezerník. Dítěti je potřeba jen nechat udělat u zubního lékaře otisky zubů a laborantka poté zhotoví protézku. Mezernk drží v ústech na bázi podtlaku. V Praze doporučuji navštívit Dětskou stomatologii v Motolské nemocnici.

Reagovatpoděkovatnahlásit

24. června 2009, 15:29:10

xPavelkovaV@seznam.cz1 poděkování

Dobrý den, i má dcera si asi tak ve dvou letech postupně vyrazila oba přední zoubky. U lékaře jsme setkyly úplně se stejným názorem jako paní co píše přede mnou. Dceři již bude sedm let v srpnu a nemužeme se druhých zoubků dočkat. Již narostly spodní dva stálé řezací, tak před rokem, ale horní se neobjevují. Čekáme na ně i z toho důvodu, že dcera ná přirostlý horní ret uzdičkou až na dáseň mezi chybějícími zoubky, což chce ortodontistka řešit až budou venku. Porad´te prosím, zda jen čekat nebo se obrátit někam na vyšetření. Děkuji za odpověd´a přeji pěkný den Pavelková Vlasta

Reagovatpoděkovatnahlásit

9. července 2009, 08:42:29

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 46 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Adam (Rýma) 27. listopadu 2016, 22:47:37

Já na rýmu vždy používám physiomer. :) Diskutovat

• Lubomilka (Asentra 50) 29. listopadu 2016, 17:24:59

Doporučuji při problémech Vitapixlu pravidelné užívání mě zbavilo celkově antb Diskutovat

• Anonym (Pomoc při cukrovce) 3. prosince 2016, 13:28:49

Tak sprej je koupen. Dokonce jsem o něm řekl známému a ten si jej koupil taky. Fakt dobrá věc. Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.