Inzerce

Chcete za zubní vyšetření ušetřit? Choďte na pravidelné prohlídky

30. listopadu 2017, Komerční prezentace   |   přečteno: 2591x

Už je to zase půl roku, nic vás netrápí a objednávat se na preventivní prohlídku k zubaři vám přijde zbytečné. Odložím to ještě o týden, říkáte si. A najednou je z toho dalšího půl roku a může být zaděláno na problémy. Přečtěte si, proč je důležité navštěvovat stomatologa pravidelně i preventivně.

foto: Dentální klinika Dr.Stuchlík
ORDINACE.cz DOPORUČUJE
SKLADEM EXTERNĚ
178 Kč

Předejdete problémům

Při pravidelných prohlídkách 2x ročně budete mít jistotu, že je vše v pořádku a pokud se vyskytne nějaký problém, lékař jej zachytí hned v prvopočátku. Nebude vám hrozit, že se kaz nebo jiné onemocnění rozroste a vy strávíte hodiny na zubní klinice, kde necháte celý obsah své peněženky, ne-li více, a nadto si ještě užijete několik bezesných nocí s bolavými zuby.

Nebude to bolet

Pokud si zvyknete na častější prohlídky, bude váš lékař řešit případné problémy již v zárodku, jejich vyšetření pro vás proto bude méně bolestivé a budete rychleji z ordinace venku. Jestliže už se kaz nebo jiný problém vyskytne, jeho eliminace je spontánnější, než když se musíte objednat a nosit v hlavě vidinu nepříjemného vyšetření. Než si uvědomíte, že je něco špatně, zubař to již stihne napravit.

Stop špatným návykům

prohlídkaZubař vám mimo vyšetření také zodpoví běžné otázky. Jak si správně čistit zuby, jakou pastu používat, kdy je čas na rovnátka, jestli navštívit zubní hygienu a další. Tyto problémy se zdají být druhotné, jsou to ale právě tyto věci, které později ovlivňují zdraví zubů, a to především u dětí. Není dobré je podceňovat, špatně zažité návyky se opravdu těžce odnaučují.

Z největšího nepřítele dobrým rádcem

Častějšími návštěvami si na prostředí ordinace zvyknete vy i vaše děti. Nebudou vám proto před každou kontrolou vstávat hrůzou vlasy a děti se naučí je brát jako součást každodenního života.

Ulehčíte své peněžence

Preventivní prohlídky máte zadarmo a tím, že díky nim žádný problém nezajde příliš daleko, ušetříte za případná komplikovaná ošetření. Většina pojišťoven navíc nabízí bodový systém, v rámci, nějž oceňuje zodpovědný přístup k preventivním kontrolám různými slevami a bonusy.

Překonat obavy i lenost se vyplatí. Prostředí dnešních zubních klinik je moderní a přívětivé a ve většině případů se již lze objednat i online. Objednejte se hned na preventivní prohlídku na Dentální kliniku Jan Stuchlík a odcházejte s pocitem spokojenost z příjemného prostředí i ze sebe.

 

 

Komerční sdělení Wobenzym 200 a 800 tablet Lék Wobenzym pomáhá proti otokům, bolesti a zánětům při zákrocích u zubaře.

Více informací: www.wobenzym.cz
Tradiční lék z přírodních zdrojů k vnitřnímu užití. Pečlivě pročtěte příbalovou informaci.
Inzerce
loading...
Léky a doplatky

Vyhledejte lék pomocí jeho celého názvu nebo jeho části. V databázi najdete kompletní příbalovou informaci daného léku a průměrný doplatek v lékárně.

Např.: wobenzym
Vyhledat lékaře
Vyhledat zdravotnické zařízení
Druh zařízení:
Co nejblíže k:
Inzerce
Nové články emailem
Anketa
Máte problémy se spánkem?
Zatím hlasovalo 8 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • franta nebojsa (Vhodná léčba může udržet většinu epileptiků bez záchvatu) 19. března 2019, 08:30:27

    Obvodní lékaři a lékaři alibijonisté trvale diagnostikovaného člověka vyřadí ze… Diskutovat

  • franta nebojsa (Vhodná léčba může udržet většinu epileptiků bez záchvatu) 19. března 2019, 08:38:56

    Zajímalo by mě jak je to s diagnozami. Jedna nemocnice nenajde nic,diagnostik nemoc zamítne,a… Diskutovat

  • Silva (růst vousů) 19. března 2019, 09:28:19

    Dobrý den, je mi 30 let a z niščeho nic mně začali růst chloupky pod bradou a v obličeji,… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.