Inzerce

Hyperaktivní měchýř

Naléhavé nucení na malou, častá frekvence močení včetně úniků moče. To je hyperaktivní měchýř, problém s vysokým výskytem. [ více ]

Inzerce
Odpovědi
Jana Dodulíková46 poděkování

Dobrý den, už delší dobu mne trápí časté močení. Není to ale stále. Ku příkladu 4 dny je frekvence močení asi 6-8 krát. Poté následují 2 dny častého močení ( i 18 krát za den). Přitom množství moče je minimální. Piji v průměru kolem 2l tekutin denně. Takoto se to opakuje již déle než rok, jen s jiným časovým rozmezím. Žádné bolesti při močení nemám, jen je mi nepříjemný pocit plného močového měchýře a časté docházení na toaletu. Prosím o radu nebo doporučení. Děkuji, Dodulíková.

Reagovatpoděkovatnahlásit

6. září 2010, 11:08:11

Tereza Budařová25 poděkování

Dobrý den, mám problém s močením jen když vím, že mám někam odjet ( jde ale pouze o hromadnou dopravu, kde vím, že si nemůžu kdykoli zastavit na benzínce, nebo si jen tak odskočit na záchod). Za měsíc jedu na poznávací zájezd do Anglie.. autobusem a už teď mám panickou hrůzu z toho, že nevydržím dodržované pauzy, které jsou jednou za 4 nebo 5 hodin. ZjiŠťovala jsem si jestli není v autobuse záchod, to bych byla klidnější, ale není..Jsem z toho hotová. Prosím poraďte co můžu udělat, abych za měsíc mohla v klidu odjet, jsou snad na to nějaké zklidňovací prášky..Prosím o radu, děkuji Tereza

19. srpna 2011, 16:40:30

Petra

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

17. června 2013, 14:21:20

Andrea

Jakých nápojů a jídel de mám vyvarovat při hyper aktivním moč.měchýři??Děkuji

30. dubna 2015, 12:53:58

Ladislav Mašek

Dobrý den, všeobecně se nedoporučují koncentrované džusy, limonády, nadměrné množství kávy, z jídelníčku mohou dráždit hodně kořeněná jídla. Ideálním nápojem je voda, čaj, pivo. Důležitý je příjem tekutin aspoň kolem 2 litrů denně.

26. června 2015, 09:15:49

Karolina

Dobrý den, zobrazuje se vám test? Já ho na této stránce nikde nevidím. :(( Pokud to má někdo stejně a chtěl by se otestovat, našla jsem alternativu na https://www.musimcasto.cz/interaktivni-test administrátory prosím o dplnění testu, ráda bych si vyzkoušela obojí Děkuji

12. února 2018, 10:52:59

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Anketa
Znáte hladinu cukru ve vaší krvi?
Zatím hlasovalo 21 lidí.
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Vašek (Chronicka prostatitida - pomohlo vam nieco???) 13. listopadu 2019, 12:02:57

Jano, jaké máš příznaky a co jsi vše dělal, aby se to zlepšilo Diskutovat

• Vlaďka (operace krční páteře) 13. listopadu 2019, 13:37:20

Leni, tak držím palce, ať to pomůže.  Diskutovat

• Dada (Obsedantní neuróza) 14. listopadu 2019, 07:35:58

Reaguji na Vas prispevek, protoze syn ma stejne ritualy OCD. Nyni, po 15 letech, kdy mu bylo toto… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.