Úleva od bolestí svalů, šlach a kloubů

( Komerční prezentace | přečteno: 18355x )

Bolest kloubů, zad, ale i potíže po úrazech nebo s karpálními tunely. To jsou problémy, které nás mohou omezovat, nutí nás polykat prášky a doufat, že trápení postupně ustane. Je dobré vědět, že existuje i rychlá a účinná pomoc.

Handy Cure

Handy Cure je certifikovaný pro léčbu pohybového aparátu. Klinické studie potvrdily jeho 94 procentní úspěšnost při odstraňování bolesti zad a kloubů, proti zánětům šlach, neprůchodnosti karpálních tunelů, ale i proti následkům opotřebení pohybového aparátu věkem.

Účinek tohoto přístroje je založený na jednoduchém principu: kde je tkáň dobře prokrvená, tam se nemoc nedrží, anebo rychle odejde. A týká se to zejména nepříjemně bolestivých zánětů a bolestí, u kterých trvá konzervativní léčba opravdu dlouho.

Handy Cure v sobě pojí čtyři účinné složky: nízkou úroveň pulzního laserového záření, pulzní infračervené záření, viditelné červené světlo a statické magnetické pole. Vzájemně se propojují a podporují, a tak působí ve všech hloubkách tkáně. Dokáže vás zbavit bolesti akutní i chronické, ale funguje i preventivně. Handy Cure můžete využít i v méně závažných případech, jako jsou drobná poranění. Laserové světlo stimuluje rozvoj buněk vazivové tkáně a urychluje syntézu kolagenu. Tím urychluje léčbu zánětů a poranění pohybového aparátu, včetně poúrazových stavů.

Způsobů použití přístroje Handy Cure je opravdu celá škála. Důležité ale je, že samotná aplikace je velice jednoduchá, takže ji zvládnou opravdu všíchni. Stačí ho přiložit na postižené místo a zapnout. Přístroj se sám po pěti minutách vypne. Protože záření nevydává teplo, je aplikace naprosto bezpečná. Jedna léčebná kúra trvá pouhých pět minut a doporučuje se opakovat ji ráno a večer.

Přístroj může díky snadnému použití a bezpečnosti používat celá rodina. Skvělé je, že šetří peníze za léky, ale i čas, protože dokáže urychlit jinak složité uzdravování.  Přístroj Handy Cure je certifikovaný zdravotnický prostředek a jeho výrobce - izraelská firma Medical Quant Ltd – na něj poskytuje prodlouženou tříletou záruku.

Je přístroj Handy Cure řešením i pro vás? Pak si ho můžete objednat na www.handycure.cz nebo na zákaznické lince tel. 234 372 37, kde získáte i víc informací o léčebných účincích přístroje.

Léky a doplatky

Vyhledejte lék pomocí jeho celého názvu nebo jeho části. V databázi najdete kompletní příbalovou informaci daného léku a průměrný doplatek v lékárně.

Poraďte se s lékařem

Podívejte se na zveřejněné odpovědi o zdraví a nemocech. Všechny odpovědi

Inzerce
loading...
Diskuse k článku
Tamara

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.


Celkový počet příspěvků v diskusi: 1. Vstoupit do diskuse.

Přidat nový komentář

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce

Anketní otázka

Jste již očkováni proti klíšťové encefalitidě?

43%
48%
Zatím hlasovalo 565 lidí
Inzerce

Mohlo by vás zajímat

Bolest kloubů - chladné počasí ji stupňuje, pomoci může teplo a úprava jídelníčku

Bolesti kloubů se zejména s příchodem chladného počasí zhoršují, ačkoliv lékařské výzkumy doposud neprokázaly, proč tomu tak je. Důvodem může být pravděpodobně nedostatek světla či pohybu. Projevy onemocnění kloubů doporučují lékaři zmírňovat teplem nebo úpravou jídelníčku, který by měl zahrnovat například lososa, kefír nebo pomeranče.

Revma aneb když pohyb bolí

Skoro polovina obyvatel trpí revmatickým onemocněním, mezi pacienty jsou nejen starší ročníky, ale týká se i mladých. „Nemoc zasahuje především klouby, takže jakýkoli pohyb bolí. Pro zachování hybnosti a svalové síly je však pravidelné cvičení nezbytné. Navíc pomáhá předcházet osteoporóze nebo kardiovaskulárním chorobám, jejichž riziko je bohužel u pacientů s revmatoidní artritidou zvýšené,“ vysvětluje ředitel Revmatologického ústavu v Praze prof. MUDr. Karel Pavelka, DrSc.

Desatero pacienta s revmatickým onemocněním

Revmatoidní artritida je autoimunitní onemocnění napadající klouby. Postihuje lidi mezi 20. a 50 rokem života a o něco častěji ženy. Na revma, jak se nemoci lidově říká, neexistuje žádný lék. Jeho léčba proto spočívá jen v tlumení příznaků léky a fyzioterapií.

Revmatoidní artritida - nové možnosti biologické léčby

Choroba, která zasahuje celý organizmus, není záležitostí seniorů, může postihnout i děti.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.