Inzerce

Trenérka Jitka: vaše sportovní výkony, to je bída...

( Renata Vyšínová | přečteno: 6933x )

Zdravím... celý týden jsem sledovala a držela palce Vám všem. Při pátku jsem přemýšlela, zda-li mám být opravdu ostrá, nebo být ráda za to... co jste pro sebe udělali. Dali jste mi opravdu zabrat až jsem si kvůli Vám musela nalít při pátku sklenku vínka :-). Tak a jdeme na to!

archiv Jitka Košínová

Moje první hodnocení - opravdu je to strašný! Lidičky kam to spěje? Pokud si myslíte, že cesta do hospůdky je dobrá (určitě to nebylo na vodu), tak je to špatně - protože co jste ušli tam a nazpět jste anulovali konzumací uvnitř!

Já také pracuji také na zahradě a proto vím, že tato činnost se nedá počítat mezi aerobní aktivity. Procházka po obchodu je zcela běžnou součástí týdne a to se nebavím o neustálém postávání u regálu. Musím bohužel říci, že aktivity které byli dříve úplně normální součástí života jsou bohužel dnes zvýrazňovány a bojím se toho, že bude hůře. Proto musím říci, že 15 procent plánovaného pohybu je lepší než nic. Nastartujte se a začněte se sebou dělat něco, než bude pozdě. Jak jsme se ve článku již zmiňovali - LENOST ZABÍJÍ!

150 minut je jen limit pro lenochy

Pojďme zhodnotit snahy jednotlivců, kteří se zapojili do "Olympijské výzvy Ordinace.cz":


Romana: Za celý týden uznám procházku kolem rybníka a stepper. Obchody s ustavičným postáváním u regálů - nic!

Tomáš: Uznávám běh za 60 min, protože jinak ten týden nic moc!! Sex 25 min -  super, ale ach ta již zmiňovaná hospoda !!!

Renata: 40 minut chůze, tedy tři a půl kolečka jsou super, ale opravdu by to chtělo pravidelně min, 3x týdně !!!

Lenka: půlhodinová projíždka na kole je super, ale opět se budeme bavit o té pravidelnosti :-) a kilometr do kopce cca  za 10 minut, to by docela šlo :-)

Jana: 20 minut Orbitrek, 12 km chůze a hodina Zumby je super záležitost a Janičko pro mě jste z téhle partičky number 1! Jen tak dál!

Václav: Líbí se mi to :-)

K dosažení svých kondičních cílů potřebujete stejný a pravidelný proces - je fajn, že jste se na tento týden na sebe zaměřili a uvědomili, jak málo pro sebe a hlavně pro své zdraví děláte. Uvědomte si, že pohyb je zcela přirozenou součástí života a kondici pokud jí budete postupně trénovat určitě najdete. S tělem v pohybu je jednodušší život, protože se nebudete cítit unaveni... naopak budete plní energie- začnete zářit. Díky tomu se pak lépe se řeší i psychicky těžké situace, tělo bude vypadat mladší, zlepší se pohybový aparát a kardiovaskulární systém! Čím déle budete váhat, tím budete mít méně energie. Držím vám vše m palce a věřím, že se sebou začnete pravidelně něco dělat a to svoje tělo do pohybu dostanete.

Chcete nám také něco vzkázat, můžete využít diskusi nebo na mailu redakce@ordinace.cz.

Inzerce
Léky a doplatky

Vyhledejte lék pomocí jeho celého názvu nebo jeho části. V databázi najdete kompletní příbalovou informaci daného léku a průměrný doplatek v lékárně.

Poraďte se s lékařem

Podívejte se na zveřejněné odpovědi o zdraví a nemocech. Všechny odpovědi

Diskuse k článku
Erik

Můžete mi prosím poradit, jak co nejrychleji a zdravě zvýšit svoji sportovní výkonnost?

Pavel

Velice dobrý je Orthomol Sport je to doplněk stravy, který obsahuje vyváženou kombinaci vitaminů, minerálů, antioxidantů a důležitých látek.

Erik

Kde bych se na něj mohl podívat? kde ho prodávají?


Celkový počet příspěvků v diskusi: 3. Vstoupit do diskuse.

Přidat nový komentář

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Inzerce

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Anketní otázka

Zatím hlasovalo 341 lidí

Mohlo by vás zajímat

Konec šalby, doplňky stravy musí s pravdou ven!

Zlepšuje erekci nebo koncentraci, snižuje cholesterol, pomůže zhubnout. Tato tvrzení výrobců na obalech potravních doplňků jsou přesvědčivá. Jsou ale pravdivá? Na www.lekarna.cz budete mít jasno.

Den srdce

V pondělí 29. 9. 2014 proběhne v šesti krajských městech České republiky preventivní akce Den srdce. Tuto preventivní akci organizuje Všeobecná fakultní nemocnice v Praze, zapojí se však i další fakultní nemocnice v šesti krajských městech ČR. Cílem je upozornit veřejnost na problematiku kardiovaskulárních nemocí a důležitost prevence těchto onemocnění. Záštitu nad akcí převzal ministr zdravotnictví České republiky MUDr. Svatopluk Němeček, MBA.

Špatný výběr podprsenky může mít zdravotní rizika!

O tom, že nesprávně zvolená podprsenka může způsobit řadu zdravotních potíží, se píše v mnoha odborných článcích. Jak se tato skutečnost projevuje v praxi, komentuje Hanka Nekolová, odbornice-stylistka z Poradny správných velikostí podprsenek v Bílé labuti.

Péče o zdraví dítěte začíná již v těhotenství

Vrozené srdeční vady patří mezi nejčastější vývojové poruchy v České republice. Téměř 800 novorozenců se v roce 2014 narodilo se srdeční vadou. Tyto komplikace se však dají úspěšně léčit, a to dokonce ještě před narozením dítěte. Umožňuje to prenatální kardiologické vyšetření plodu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.