Inzerce https://www.lekarna.cz/vyprodej-opalovani/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=vyprodej-opalovani

Trenérka Jitka: vaše sportovní výkony, to je bída...

( Renata Vyšínová | přečteno: 7427x )

Zdravím... celý týden jsem sledovala a držela palce Vám všem. Při pátku jsem přemýšlela, zda-li mám být opravdu ostrá, nebo být ráda za to... co jste pro sebe udělali. Dali jste mi opravdu zabrat až jsem si kvůli Vám musela nalít při pátku sklenku vínka :-). Tak a jdeme na to!

archiv Jitka Košínová

Moje první hodnocení - opravdu je to strašný! Lidičky kam to spěje? Pokud si myslíte, že cesta do hospůdky je dobrá (určitě to nebylo na vodu), tak je to špatně - protože co jste ušli tam a nazpět jste anulovali konzumací uvnitř!

Já také pracuji také na zahradě a proto vím, že tato činnost se nedá počítat mezi aerobní aktivity. Procházka po obchodu je zcela běžnou součástí týdne a to se nebavím o neustálém postávání u regálu. Musím bohužel říci, že aktivity které byli dříve úplně normální součástí života jsou bohužel dnes zvýrazňovány a bojím se toho, že bude hůře. Proto musím říci, že 15 procent plánovaného pohybu je lepší než nic. Nastartujte se a začněte se sebou dělat něco, než bude pozdě. Jak jsme se ve článku již zmiňovali - LENOST ZABÍJÍ!

150 minut je jen limit pro lenochy

Pojďme zhodnotit snahy jednotlivců, kteří se zapojili do "Olympijské výzvy Ordinace.cz":


Romana: Za celý týden uznám procházku kolem rybníka a stepper. Obchody s ustavičným postáváním u regálů - nic!

Tomáš: Uznávám běh za 60 min, protože jinak ten týden nic moc!! Sex 25 min -  super, ale ach ta již zmiňovaná hospoda !!!

Renata: 40 minut chůze, tedy tři a půl kolečka jsou super, ale opravdu by to chtělo pravidelně min, 3x týdně !!!

Lenka: půlhodinová projíždka na kole je super, ale opět se budeme bavit o té pravidelnosti :-) a kilometr do kopce cca  za 10 minut, to by docela šlo :-)

Jana: 20 minut Orbitrek, 12 km chůze a hodina Zumby je super záležitost a Janičko pro mě jste z téhle partičky number 1! Jen tak dál!

Václav: Líbí se mi to :-)

K dosažení svých kondičních cílů potřebujete stejný a pravidelný proces - je fajn, že jste se na tento týden na sebe zaměřili a uvědomili, jak málo pro sebe a hlavně pro své zdraví děláte. Uvědomte si, že pohyb je zcela přirozenou součástí života a kondici pokud jí budete postupně trénovat určitě najdete. S tělem v pohybu je jednodušší život, protože se nebudete cítit unaveni... naopak budete plní energie- začnete zářit. Díky tomu se pak lépe se řeší i psychicky těžké situace, tělo bude vypadat mladší, zlepší se pohybový aparát a kardiovaskulární systém! Čím déle budete váhat, tím budete mít méně energie. Držím vám vše m palce a věřím, že se sebou začnete pravidelně něco dělat a to svoje tělo do pohybu dostanete.

Chcete nám také něco vzkázat, můžete využít diskusi nebo na mailu [email protected].

Léky a doplatky

Vyhledejte lék pomocí jeho celého názvu nebo jeho části. V databázi najdete kompletní příbalovou informaci daného léku a průměrný doplatek v lékárně.

Např.: wobenzym
Poraďte se s lékařem

Podívejte se na zveřejněné odpovědi o zdraví a nemocech. Všechny odpovědi

Diskuse k článku
Erik

Můžete mi prosím poradit, jak co nejrychleji a zdravě zvýšit svoji sportovní výkonnost?

Pavel

Velice dobrý je Orthomol Sport je to doplněk stravy, který obsahuje vyváženou kombinaci vitaminů, minerálů, antioxidantů a důležitých látek.

Erik

Kde bych se na něj mohl podívat? kde ho prodávají?


Celkový počet příspěvků v diskusi: 3. Vstoupit do diskuse.

Přidat nový komentář

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/

Mohlo by vás zajímat

Zelený zákal hrozí slepotou. Drobné preventivní vyšetření vám zachrání zrak.

Včas neléčený zelený zákal znamená trvalé postižení zraku nebo slepotu. Zbytečnou. Po čtyřicítce navštěvujte svého očního lékaře pravidelně. Malé preventivní vyšetření – změření nitroočního tlaku – odhalí nemoc v době, kdy sice nemáte žádné příznaky, ale lze ji dobře léčit. Ve chvíli, kdy se váš zrak zhorší, bývá na jeho záchranu pozdě.

K normální výšce pomůže nemocným dětem hormon

Rodiče, ale i dětský lékař při preventivních prohlídkách. To jsou ti, kteří by měli odhalit, zda dítě netrpí poruchou růstu. Pokud se na takový problém přijde, pak má moderní medicína účinnou léčbu. Ta má ovšem smysl jen tehdy, pokud se s ní začne včas.

Hypohydratace

Hypohydratace je stav, kdy tělu chybí akutně voda. Hypohydratace u všech jejích typů provázena nálezem nízkého krevního systémového tlaku, tachykardií, snížením centrálního žilního tlaku, křečemi a pocitem žízně.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce