Inzerce

Líné střevo a terminální zácpa

Zácpa může být způsobena překážkou v oblasti konečníku nebo líným střevem. [ více ]

Inzerce
Odpovědi
Věra

Mám prý obrácenou kličku ke konečníku/dle kolonoskopie/.Trpím bolestivou zácpou celý život a stále je to horší.dá se to operovat , ikdyž už je mě 75 let? děkuji za odpověď.

Reagovatpoděkovatnahlásit

22. února 2019, 13:28:22

Věra1 poděkování

Mám defekeci velmi nepříjemnou a bolestivou.Stolice přitom není tvrdá,jen tuhá až měkká.Mám pocit,že mám před konečníkem překážku,nějakou kapsu.V kapse se zdrzuje obsah poměrně dlouho a utvoří špunt,který nemohu ze sebe dostat.Je to úmorné a velmi bolestivé,kdo to nezažil,neví co to je.Je mě zle,špatně na omdlení.Zkoušela jsem nalačno teplou vodu,kompoty,rozmočené švestky,nic nepomáhá.Až se po dlouhé době špunt dostane ven,vyjde stolice měkká,někdy až průjmová,protože beru velké množství Laktulozy,která mě stojí také jako důchodkyni nemalé peníze.Nevím jak z tohoto pekla ven.Potřebuji ne stolici jít každý den,když se to nepodaří,dráždí mě to neuropatii v celém těle,píchá to při sezení bolí atd.Vydržím 2 dny,potom je to na umření.Budu trpět asi až do smrti,poradí někdo?

Reagovatpoděkovatnahlásit

27. února 2019, 09:27:11

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Anketa
Co považujete za nejvhodnější způsob podpory posílení imunity dítěte?
Zatím hlasovalo 278 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jana (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 21. září 2019, 12:10:36

Ahoj Eli moc ti preju vnouce. S nima je hned vše lepší. Taky jsem je tu měla na noc s nima… Diskutovat

• lussyB (Hubnutí) 21. září 2019, 22:42:31

Co vyzkoušet nějaký koktejl na hubnutí? Já s tím mám super zkušenosti.  Diskutovat

• Dana (Chronická rýma/ráno+ucpávání 1 dírky+suchá nos.sliznice) 22. září 2019, 10:34:40

Ilono a dělá se i pro děti do 1 roku? Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.