Inzerce

Human Papilloma Virus a rakovina děložního čípku

Rakovina děložního čípku představuje obrovskou zdravotní, psychologickou a sociální zátěž pro každou ženu. [ více ]

Inzerce
Odpovědi
Monča

Ahoj chci se zeptat. Kde vlastně se to očkování Silgardem dělá? Musím kvůli tomu ke gynekologovi? I když jsem ještě panna? Nebo mi to píchnout normálka u obvoďáka?

Reagovatpoděkovatnahlásit

23. února 2008, 18:12:26

Dorka

Co to jsou ty bradavice? Četla jsem kdesi na netu, že na tu rakovinu jsou dvě vakcíny, jedna je i na ty bradavice, druhá není. Ale co to je? Nikdy jsem o tom neslyšela..

25. února 2008, 09:35:41

Peťka

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

10. června 2013, 09:40:18

zubejda

Kamarádka si to léčila. Co já ví, tak jinak slušná baba, nadávala jak dlaždič. Po detailech sem se radši nepídila. Ale Silgard by měl chránit i proti těm bradavicím. Takový 2v1.

26. února 2008, 11:41:44

Týna

Ten Cervarix taky ochrání proti bradavicícm? Jakej je vlastně mezi těma vakcínama rozdíl?

28. února 2008, 22:19:12

Irena1 poděkování

Četla sem že u nás je vyšší riziko onemocnění rakovinou děložního čípku než jinde ve světe. Nevíte někdo čím je to způsobený? A zajímá mě jestli se Silgard očkuje i jinde ve světě nebo je to jenom u nás. Připadá mi to hodně rozšířené.

29. února 2008, 11:24:05

hana

chrani před rakovinou kondom?

1. března 2008, 08:00:36

evae11 poděkování

Zijem v Londyne a zistili mi Human papilloma virus,doporucili mi opakovat test o 6 mes. Mohla som dostat tento virus od mojho partnera?Zijeme spolu 6 mes,pred tym som nikdy nemala ziadne vyrusy,on bol pred tym velky frajerkar.Musi sa preliecit taktiez on? dakujem Eva

10. září 2009, 10:27:09

neviim1 poděkování

Chtěla bych se zeptat jak muž může mít rakovinu děložního čípku když ani nemá dělohu?

26. září 2011, 14:07:30

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Anketa
Znáte hladinu cukru ve vaší krvi?
Zatím hlasovalo 8 lidí.
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Peťa (Křivice - vitamín D) 11. listopadu 2019, 11:29:03

My s vigantolem taky žádné problémy nikdy neměli, dáváme dětem vždy od narození, zkuste… Diskutovat

• Denisa (Usta) 11. listopadu 2019, 14:50:02

Dobrý den, jakou používáte zubní pastu a ústní vodu?  Diskutovat

• Denisa (parodontologie) 11. listopadu 2019, 14:51:32

Pomůže správný výběr zubní pasty?  Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.