Inzerce

Zdravá výživa

Odborníci v oblasti výživy často pracují s termíny „zdravá výživa“, „správná výživa“, příp. „vyvážená a pestrá strava“. Laik však často neví, co si pod těmito pojmy má vlastně představit. Pokusme se tedy tyto termíny blíže vyjasnit a podívat se na naší výživu z úhlu současných znalostí o výživě a složení potravin. [ více ]

Inzerce
Odpovědi
karel881 poděkování

ooooooo:* to přesně jsem jako lajk hledal! díky!

Reagovatpoděkovatnahlásit

29. května 2012, 18:53:59

betakarota1 poděkování

ja taky. :)

29. května 2012, 18:54:53

euroGeeN

Krásný popis základních částí stravy, ale co to je zdravá výživa a kolik čeho máte jíst vám to neřekne. A nečekejte, že se to dovíte z webu. Na internetu určitě nenajdete, jaký jste metabolický typ dle DNA (tzn. jaký trojpoměr živin je pro vás ideální). Internet vás nenaučí počítat kalorie a poznat svůj bazální metabolismus. Pokud ovšem nechcete tyto "drobnosti" úmyslně vynechat. Zeptejte se kvalitnch poradců v síti euroGeeN, jak dlouho trvá naučit se zdravou výživu. A zda stačí vědět, co to je sacharid :)

5. září 2014, 13:12:32

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Anketa
Chodíte naboso?
Zatím hlasovalo 27 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • pič (vyhřezlá plotýnka) 18. srpna 2019, 18:33:28

běžte makat a nic vas nebude bolet Diskutovat

• Martin (Rivotril) 18. srpna 2019, 21:23:15

skus gerodorm na spanie Diskutovat

• Petr st. (Rivotril) 18. srpna 2019, 01:01:34

Ahoj Michale, diky. Dostal jsem anginu, takze atb. byla nutna. Mne nespavost zpusobuji i vitaminy,… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.