Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

boule u konečníku

Dobrý den mám problém na levé straně vnitřní půlky skoro hned u konečníku mi vyrostla boule která bolí a je velice nepříjemná nemůžu ani sedět. Má to něco společnýho s hemeroidy nebo je to něco jinýho. Je mi 21 let.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
kahou
1x

ahoj chtela jsem se zeptat u konecniku se mi udelala takova kulicka vypada to jako natekla zila a je tamsrazena krev je velka cc a 4milimetry malinka neboli a kdyz na ni sahnu tak taky ne ale obcas mne zaboli kdyz sahnu muzete mi poradit nakou masticku a nebo to muz e prejit dekuji predem

Dědek
1x

je to příznak chlamydie trachomatis dlouhodobě léčit ATB a bylinky

kahou
2x

tak jsem si kupila faktu masticku a snad to pomuze mam to v konecniku na krajicku malinka uz je to lepsi kdyz jdu na wc neboli to spis to citim jako ze tam mam boulicku ale v poho kdyz si na to sahnu je to malinko citlivy ale neboli ani kdyz chodim a sevru pulky tak to neboli obcas na dotek snad v poho muzu to mit z nastyddnuti kdyz sedam na studeny beton a hlavne mam staleho pritele a on mne je verny a analni sex neprovozujeme a ta nemoc chlamydie trachomatis je prenosna do konecniku ja myslela ze bych to mnela jinde dekuji za odpoved

Kat
2x

Dobrý den, chtěla bych ás požádat o radu... Je mi 16. U konečníku se mi zprvu uděla taková boule. Nejde vymáčknou a bolí... Není přímo u konečníku, ale mezi konečníkem a vagínou... Teď se mi na druhé straně udělala úplně ta samá boule. Obě hodně bolí na dotek... Je mi trapné to někomu říkat.. Ještě se se mi udělala boulička, ale vnitřní, v tříslech a ta taky bolí... Nevím co mám dělat! Prosím pomocte! :/

olivenius

Ahoj, mal som nieco podobne, zrejme ide o tzv. perianalny absces (nieco ako vytazka pod kozou), odporucam ist co najskor na chirurgiu, cim neskor pojdes, tym viac bude zakrok boliet, nakolko od isteho stadia pri tomto type zapalu nezabera anasteza (umrtvenie) koze...

Kat

PS: jsem panna, takže jsem se nemohla nakazit od nikoho... Možná tak jsem se koupala v jezeře, ale pochybuji, že bych se tam nakazila...

Dědek
1x

většinou mám stop, musíte psát email a nebát se jít za doktorem

michal

Je mi 15 a asi před půl rokem jsem měl nad řitním otvorem bouli která bolele a nemohl jsem moc sedět ale za týden to přešlo. Tak jsem to nechal být. Boule tam ale zůstala a je tam pořád. Má průměr asi 3 cm. Při sezení to nijak nevadí. Tak jsem se chtěl zeptat jestli je nutné s tím jít k lékaři? Nebo jestli to ničemu nevadí?

Pavla
1x

Dobry den mam pritele a tomu se udelala boule u konecniku,ale vypada to spis jako kdyby mu zadek lezl ven nebo nevim jak to mam rict ale neboli ho to. A obas ma problemy jako ze jde na ujelkou a normalne se pak utre ale kdyz jde na wc treba po 2h tak se ure a ma tam zase spinavy. Prosim poradte.

Jana

Dobrý den, je mi 14 let a mám strach o svoji matku..Je jí 50 let a u těsně u konečníku má cca 3 cm bouli, prý jí to svědí a neví co s tím, prosím o radu, mám o ní opravdu velký strach..

Lada
1x

Dobrý den mužu se prosím na neco zeptat? Kámoška mne psala dneska že se jí na zadečku primo u konečníku udelala malá boulicka ale prý jí to neboli a je to velký 1 cm myslíte že to samo smiží ? Dekuju za vaší odpoved Jungova Lada

misa
1x

Dobry den sem ve 36 tydnu tehotenctvi a z konecniku mi vede mala bulka jde zmacknout a neboli pri vykonani potreby mam trochu krev na toaletaku pri chuzi ji citim mam strach co to je stydim se skymkoli otom mluvit prosim proradte mi dekuji misa

Michal
1x

Dobrý den Mám ten sám problém na levé straně konečníku mám 1cm bulku a průjem ve kterým se objevuje krev.pokud možno poradit na email [email protected] děkuji

Marie Loutková

já si myslím, že by bylo dobré navštívit lékaře s tím není taková sranda ještě pokavad ti z toho třeba teče krev :/

Martina

Dobry den mam podobny problem jako ten uplne prvni clovek co vam napsal jsem po cisaraku a jeste to neni 6nedel je to tvrdy a mam nateklou I vaginu ale pouze tu jednu stranu a pred tim sem prestsls krvacet na par dni a tekl ze me takovej hnis ale hodne mi toho teklo a ted uz zase krvacim moc to boli nemuzu ani sedet I pri chuzi to moc boli a tsky sem mela sex v sestinedeli

zůza

Dobrý den byla jsem před 4 dny na operaci chronické fisury která byla bolestivá a i dost viditelná proto a i z estetického a hygienickeho důvodu jsem musela operaci podstoupit . 2 dny v nemocnici jsem měla sice bolesti ale otvor vypadal jak by měl bez kůže navíc a bez velkých komplikací. Pod 2 dnech jsem byla propuštěna z nemocnice ale ještě ten den přišla nečekaná komplikace. Od lékaře mi bylo sděleno jen že se jedná o pozdní otok. Nebylo mi vysvětleno proč se otok udělal až pár dní po operaci a jak dlouho bude trvat než tak moc viditelný otok zmizí a zda nebude problém s kůží co je teď kvůli otoku tak natáhlá. Mám strach že výsledek operace bude špatný a esteticky to bude jako před tím. Moc Vám děkuji aspoň za nejakou radu a odpověd

Jana lopova
1x

Dobrý den, také na ně trpím, pomáhají mě sedací koupele a dubová kůra,ale pokud jsou potíže větší chce to minimálně laser nebo jiný zákrok

.

(N)

Jasmina

Chci se vas zeptat, trpím na hemoroidy a chtela bych vedet jestli i s nimi lze pouzivat sexualni hracky bez bolesti?

IMACORT

Zdravím ve spolek, Měl jsem to samé, boule ( píštěl ) byla velká jako fazole. Po dvou dnech jsem cítil úlevu ( zlepšení ) za dva týdny byla pryč. Použijte mastičku IMACORT a budete mít klid, není volně k prodeji v lékárně, tak musíte ke svému lékaři aby vám napsal recept, neplatil jsem ani korunu. Jsem rád že nemusím na kudlu a vystavovat svůj zadek :D snad jsem vám pomohl, GL.

ingid

Dibry dem pam u konecniku obrivskou bouli boli gdys sedim ,lrzim ,stojim stydim se s tim k lekari co mam delat dik za odpovet

Janina

Znepříjemnuje mi analní sex, co vám?

Jana

Dobrý den. Před dvěma dny se mi objevila malá boulicka na ritnim otvoru. Stydím se zajít k doktorovi. Nemohli by jste mi poradit co stím ? Měla jsem ji tam už před tím, neměla jsem žádné problémy. Ale teď se mi o trošku zvětšila a trochu pálí a na dotek nebolí, ale cítím, že mi překáží. Dnes mi trosku tekla krev z ritniho otvoru, ale ve stolici neni. Ale nevim jestli to není z toho, že to mám třeba podrážděne od toaletního papíru. Nevim co s tim. Mám pořád průjem. Také trpím na zacpu a průjem. Nemohou to být hemeroidy? Bojím se, aby to nebylo něco vážného. Díky za odpověď.

anonym

Je to asi chlamydie, dubová kůra, antibiotika :)

Irena

Dobrý den, je to moc nepříjemné, mám ji tam a stydím se s přítelem v posteli. Co na to říkáte?

Klaruska

Dobrý večer, dlouho mě to trápilo i v intiimních chvilkách, tak jsem šla na operaci a doufám, že si budu užívat sexu více než před tím a budu zase zdravá.

Lada

Dobrý den, chci se zeptat, jestli si i tak můžu užít sex, je mě to před partnerem hloupé..

Jarka

Dobrý večer, já se u sexu stydím a to chce chlap pořád anální styk.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce