Inzerce

Srdeční selhání

O srdečním selhání mluvíme tehdy, když srdíčko nedokáže čerpat do těla tolik krve, kolik je nezbytné pro transport kyslíku, živin a odstraňování zplodin látkové výměny. více ...

Inzerce
Odpovědi
Michal Šebek
1x

Srdeční selhání je závažné onemocnění, které se v české populaci objevuje stále ve větší míře. V poslední době má ČR prvenství v nemocech kardiovaskulárního aparátu, čili defacto vede mezi světovými zeměmi v onemocnění srdečně cevního systému. Lze říci, že na nemoci cév a srdce v ČR umírá stále více lidí.

Lendýsek
8x

Dobrý den, již asi rok mám modřinku na horním rtu, někdy je vidět více a to v případě, že je mi chladno, ale teď jasné kontury rtů modré . Občas mne takzvaně píchne v požebří, bolest levé ruky i v podpažní jamce. Děsí mne ty rty

Přidat nový komentář

Inzerce
loading...

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Anketní otázka

Jste již očkováni proti klíšťové encefalitidě?

40%
54%
Zatím hlasovalo 314 lidí
Inzerce
Inzerce
Inzerce

Mohlo by vás zajímat

Tříselná kýla: příznaky a léčba

Tříselná kýla je poměrně časté onemocnění. Jde o výchlipku pobřišnice stěnou břišní zasahující do tříselného kanálu, nebo u pokročilejších stavů i pod tříslo, někdy až do šourku u mužů a stydkého pysku u žen.

Akutní zdravotní problémy našich dětí. Co zvládneme sami a kdy vyhledat pomoc lékaře?

Pokud jste rodiči, pak jste pravděpodobně někdy zápasili s otázkou, když vaše dítě onemocnělo, zda zavolat doktora nebo počkat. U dítěte mladšího 2 let, které nedovede popsat své pocity, je často obtížné nalézt příčinu problému. Kromě toho, nemoci u malých dětí mají tendenci se vyvíjet mnohem rychleji než u dětí starších a u dospělých. Je proto nejlepší kontaktovat lékaře, když se kojenec nebo batole necítí dobře bez zjevné příčiny.

Rakovina prostaty se dá odhalit včas díky fúzní perinální biopsii

Karcinom prostaty je obávanou chorobou českých mužů, v současné době se jedná o jedno z nejčastějších nádorových onemocnění v pánské populaci. Nebezpečí tkví v tom, že rakovina může být přítomná bez příznaků. Přitom čím dříve se na nádor přijde, tím jsou lepší vyhlídky na vyléčení. Průlom v diagnostice představuje nová metoda fúzní perineální biopsie, která zvyšuje možnost záchytu i velmi malých ložisek.

Tenisový loket. Jak jej léčit?

S tzv. „tenisovým loktem“ má zkušenost řada z vás. Tenisový loket získal své označení zřejmě pro zvýšený výskyt u sportovců věnujících se tenisu. Dnes je však toto označení nepřesné. Postihuje totiž pacienty na základě přetěžování při velmi různém spektru činností, často nárazově prováděných.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.