Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Léky užívané u žaludečních vředů

Podle způsobu účinku lze léky používané u žaludečních a dvanáctníkových vředů rozdělit do následujících skupin: antacida, která neutralizují kyselinu chlorovodíkovou v žaludku; cytoprotektiva, která chrání buňky sliznice trávicího traktu; léky tlumící sekreci žaludeční kyseliny chlorovodíkové; antibiotika používaná k případné eradikaci Helicobacter py­lori. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Eva Hamerska
7x

dobrý den, léčím se na reflux jícnu u dr. Samka v Mostě a beru omaprazol ale už skoro celý rok apořád se nemoc nezlepšuje jak byhc chtěla, amyslím si že mi měl vyšetřit na Helicobkter pylori, ale mám i zjištěno že mám candidu(plíseň), ataky mě neléčí asi byhc si měla najít jiného lékaře, nechci aby sem si vypěstovala návk na léky a pak už mi nic nepomůže . no snad mi bude někdo rozumět,píšu to zbrkle. ale děkuji za vyslyšení. z pozdravem Hamerská. evinka2@ seznam.cz.0

Hana l.
1x

To nejste sama já jsem z Bíliny, a doktor se taky neangazuje jen píše léky já mám lanzul, vlasy mi padaj určit candidu

Hana l.

Tak to jsme na tom stejně ,já jsem také z Bíliny a ty samé problémy a doktora to nezajímá hanka

Hana
3x

Boli me spis cele bricho ale hlavne pod prsy ten trouhelnik uzivam uz dlouho dobe lanzul protoze beru hodne leku mam si lanzul zvysit na dva dene

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=square&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Anketní otázka

Podle čeho se rozhodujete při výběru matrace?

Zatím hlasovalo 58 lidí

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce