Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

malé bílé "pupínky" okolo žaludu

Dobrý den, potřeboval bych radu. Na penisu v okolí žaludu (jen okolo žaludu..jakoby takový lem z pupínků, ne zvrchu na žaludu) mám malinké bílé "pulínky", jsou to spíše takové malinké bílé výrustečky a nevím jak se jich zbavit. Přítelkyně se toho trochu obává, mohli by jste mi prosím pomoct. Za odpověď předem děkuji. Tom.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
lady rita
2x

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Pan James Carl
1x

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Mark

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Pan Rodrigo Luli.

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Ben west

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Ben west

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Pan Rodrigo Luli.

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Peter Jackson

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Marty
1x

Dobrý den, chvili po nechranenem sexu s divkou na diskotece, mě začal bolet žalud, je možne že by se třeba hodinu po sexu mohla projevovat nějáká pohl. choroba, nebo to muže byt zpusobene něčím jiným, třeba jen nějákou reakcí těla na její tělní tekutiny? Dškuji za odpověď

...

Ahoj, nemyslím si že se jedná o pohlavní choroba, ta se totiž projevuje asi po třech měsících po pohlavním styku, respektive její příznaky. Takže můžeš být v klidu.

čekám na odpověd díky :)

Já to mám taky ale díval jsem se na Wikipedia ..A až tak velké to nemám jen maličké :) Nejde to ani moc vidět ..A tak proto se chci zeptat jestli se to zvědší a nebo to zůstane tak ,jak to mám.. předem díky za odpověd :)

Momo
1x

Dobrý deň ,akovidim vela ludí sa pýta na tie biele bodky :) neni to nič vážneho mám to tiež :) odstranit sa to nedá :/ je to presne ako vyrážky ale nie su na to žiadne liky :) proste treba čakat a niekomu zmiznu a niekomu nie :) doktor mi dokonca povedal že je lepsie ked ich máte :D vrej je po tom menej strsu ,že to nejako ovplyvnuje alebo čosi také :)

Lukas

Zdravím tu všechny, mám problém na žaludu nebo spíč na okraji se mi udelala jakoby uzlinka, vypada to jako pradavička, nebo kousek kuze, nevíte co s tím mám dělat? kdyb jste byli tak hodní a někdo mi poslal odpoved na mail.... [email protected] dekuji

Někdo

Mám taky bílé tečky okolo žaludu, na předkožce a u kořene a stoupají nahoru ze spodní strany penisu... :( nevypadá to zrovna dobře...

Dezo

Jsou to papily , ja je mam a taky mi hrozne vadi

Dezo

Mam dotaz.jak reaguji zeny na paplily na zaludu?dekuju za odpoved

honza
5x

Koukam ze tu vsichni resite tyto pupinky. Ja je mel tako kolem zaludu ale prisel sem na jeden excelentni trik jak se jich zbavit!!! Doufam ze pomuzu co nejvice lidem :)! Takze jde se na to. Za prve si musite koupit nejaky detsky zasyp ale ne nejaky tekuty pudr a tak. Detsky zasyp proto, protoze jak znamo tak vysusuje a papili (ty pupinky) sou tvoreny tukem aspon co ja sem cetl. No a kazdy vecer si nasypete zasyp za zalud a pomalu zpatky pretahnete. Pak rano oplachnete udelate to znovu a pak vecer zase oplachnou vysusit a zase znovu napudrovat. Je to muj vlastni napad ktery funguje!! Za 3 tydny to je na 100% pryc. Staci delat pravidelne! Klidne to nekdo zkuste a pak sem napiste jestli to zafungovalo, nic za to nedate a myslim si ze jsem to tu i rozumne popsal a vysvetlil ;))

David

Honzo může se zeptat opravdu to fungovalo a do 3 týdnu zmizelo?

internet

pomůže jedině obřízka, nebo mít žalud pul roku obnažený. viz vikipedia

karlik

Je mi 12 let a mam je tam taky je to normalni? dekuji za odpoved

pavel

Dobry den mam na penisu taky bile pupinky a jeste kdyz si roztahnu penis nikdy tam mam male bile smeticka je to normalni? Je mi 13 let prosim odp ovězte dekuji

Michal

Hele ty smetíčka tam máš když si nemyješ :) Zkus to důkladně mělo by to pomoct.

TOM

mam problem kolem zaludu na predkozce se mi udelali male skoro neviditelne bile pupinky slysel sem ze to je bezny problem dospivajicich kluku ale zmizi to nebo co s tim???

TOM

je mi 11 let

Piškot

Potri si ho palivou pastou na zuby a vse zmizí

Anonym

A když to vymacknu tak to nějak by vadilo ..prosím o odpověď děkuji :(

Anonym

Je mi 16 let ..a mám strach aby se nejednalo o nějakou nemoc pomozte mi někdo ,prosím ..také mám pupinky na okraji žaludu a na varlatech také

Tomáš

Ahoj mám něco jako akné na penisu, nejvíce zespodu. Občas jsou to bílé tečky které se dají vymáčknout. Bojím se toho zajímá mě co to vlastně je? Předem díky za odpověď.

Petr

Dobrý den potřeboval bych poradit je mi 14 let. A na spodní části penisu se mi objevili pupinky barvy kůže. Postupně se rozšířili i po celých varlatech. Pupinky nepalý, nesvědí, ale jsou velice nepříjemné. Myslím si že by se mohlo jednat o ucpání mazových žláz.

Někdo

Když mám na penisu ty rozšířené bílé pupínky mám s tím něco dělat děkuju za odpověď

jde to odstranit!

Hoši, jde to odstranit! Stejně jako vy i já všude jen četl, že s tím nejde nic dělat, dokonce mi to i řekl doktor, když jsem za ním zašel osobně... ale teď po letech, jsem zjistil, že to odstranit jde! Provádí se to laserem, například na Homea Clinic v Pardubicích (homea.cz). Na webu přímo inzerují, že odstraňují perlové penilní papuly. Kromě toho jsem měl zárověn i takové zvětšené mazové žlázky (anglicky frodyce spots), o kterých sice přímo na webu nemluví, ale odstranili mi to taky. Možná v ČR najdete i jiné pracoviště, nevím, ale toto můžu určitě doporučit. Btw. k těm fordyce spots, ono je to přirozená součást kůže, takže není dobré zbavit se všech, ale prostě ty velké výrazné, co vystupují z kůže vám zahladí/odstraní.

ANONYM

V kůži penisu jsou obsaženy mazové žlázky, které na povrchu jsou patrné jako bělavé hrudky. Jde o přirozenou součást penisu, ale i šourku, každého muže. Žlázky mají svoji funkci, produkt žlázek zvláčňuje pohyblivou kůži, ve věku pohlavní zralosti často namáhanou, napomáhá i její regeneraci a samočistění. Nelze tedy uvažovat o nějaké likvidaci těchto žlázek, je třeba se s jejich existencí vyrovnat.

Alias

Dobrý den Mám bílé pupínky okolo žaludu , a začínám se bát buď mám nějakou nemoc která by hrozila smrt nebo něco podobného dá se to léčit nákou mastičkou nebo nějak k lékaři se stydím jim s tímhle děkuji za vaši odpověď 🙏

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce