Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

TENA Lady – každý den s pocitem sucha a bezpečí

TENA Lady jsou velmi diskrétní a poskytují optimální ochranu při lehké až střední inkontinenci neboli samovolném úniku moči. Na rozdíl od běžných menstruačních vložek jsou určeny ke vstřebání moči a jejímu zadržení v savém jádru. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Ester

Co mám dělat, když mi tyto vložky už nestačí? tedy únik moči je už asi větší, než dokáží vložky pobrat?

Daniela Mrazíková

Byla jste s tím u doktorky? já jsem to hned šla řešit, a tam mi řekla, že to ještě není tak vážné, a napsala mi recept na takovou pomůcku, kterou si zavádím dovnitř, a mohu jí tam mít až 12 hodin. Díky ní tyto problémy nemám.

Ester

Když se zavádí dovnitř, tak to ji pak musíte vytahovat, když chcete jít na záchod? nebo jak tohle funguje prosím? a je to cítit při chůzi například?

DANIELA MRAZÍKOVÁ

Nemusíte jí vytahovat když jdete na záchod. Normálně si ji ráno zavedete, a pak večer v klidu doma vytáhnete. Balení obsahuje i aplikátor, díky kterému je zavádění velice jednoduché, jedná se o inkontinenční pomůcku Diveen.

Přidat nový komentář

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce