Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

hemeroidy

K tematu - mam ci je nemam- nejsem doktorka ,ale to co popisujes za problemy muze byt takzvany "vlk " nevim zda jsi nekdy slysel ze ma nekdo vlka , staci aby jsi prochladnul nebo sedaval v hospode nebo nekde na lavicce na studenem a mas to driv nez nove boty. Objevi se ti to treba az za delsi dobu a to zapomenes ze jsi sedel s kamosem na kameni u reky a chytal ryby a misto toho jsi chytil vlka. Nedelam si legraci je to lidovy nazev.Neni to nic strasneho ale zajdi si do lekarny a kup si AVIRIL H === ale krem jsou taky cipky Avirilu H - ale jsou neprijemne. Krem muzes pouzivat prubezne . Jsem presvedcena ze ti to pomuze ,nebot jsem ho pouzivala taky. Mej se prima Alena

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
romen

ahoj, tímhle jsem si prošel taky. Po krvácení z výhřezu jsem po měsíci byl v poradně, kde zasunou prst a prohlídnou okraj anu, pak zasunou anuskop, tím prohlídnou okraj do nějakých 6cm, zde je nejvíc hemoroidů. Následovalo vyšetření na kolonoskopii, jestli není problém dál ve střevě. Je to normální postup. Ani u toho se nemáš čeho bát. Dostaneš oblbováka, já teda vše viděl, ale žádný problém ani bolestivost. Jen den před tím nejíš a dostaneš projímadlo. To byla síla. Pak je to o metodě, kterou si vybereš ty nebo co navrhne tvůj lékař. Mazání, dubové koupele a prášky nezachrání všechny ani všechno. Možná bude nutná operace. Raději dřív, než pozdě. Kolegu řezali klasicky, trpěl jako zvíře a dva měsíce byl doma. Já si vybral novou metodu Hal Rar, sice si zaplatíš, ale jeden den operace, trochu nepříjemný pocit v anu po probuzení, ale po vytažení ucpávky bylo vše jen lepší. Ten den jsem chodil, druhý den se strachem jsem šel na záchod, ale vše OK. Třetí den domů a čtvrtý den do práce už bez tlumících léků na bolest. Preventivně beru projímadlo na naředění stolice. Jestli to vydrží, stálo to za to.

Lucie
1x

Zdravím, dala jsem na vaše doporučení a docela zírám. Po prvním mražení mě hned hemeroidy přestaly bolet. Mrazila jsem asi 3týdny několikrát za den a vyplatilo se. Konečně jsou pryč! Všem doporučuji Anurex, je vynikající. Jeho cena je trochu vyšší, ale stojí za to.

Ota

Já na hemeroidy docela trpím a pokaždý dostanu mastičku. To je dost nepříjemný, ale pomáhá to celkem rychle.

VercA

Můj přítel na to ma nějaký prášky ale jednu dobu to musel řešit taky masticku do zadku. No taky nadával :-)

Martin
1x

Ty prášky se jmenujou Cantalin. Jim to taky. Je to lepší než to řešit až když to přijde. Že zdravim přítele

Pavel Zítka

A jak dlouho to musim jíst?

Martin

Mám to teprve měsíc, ale zatim klid. Beru to samo dál...

Zdenda Praha

Chce to brát dýl, píšou tam 3 měsíce, ale jak už někdo sal, bude to tasi individualni

Pavel Petrik

Na ty hemeroidy asi ano, ale otoky mizí už po dvou měsících. Mám to potvrzeno od manželky, která měla každé léto nohy a ruce jako slon, letos má klid

Misak

Muzu potvrdit - i u nás to mělo uspech. Od ty doby co ma zena cantalin nefnuka furt kvuli noham ani rukam, ty ji natejkali taky

Pepan Praha

To mě to naštěstí působí i na ty hemoroidy. Už to teda beru čtyři měsíce, ale i tak se cejtím hodně dobře.

Anonym

A pomáhá to? Jseš si jistej?

Martin

Jak řikám, zatim dobrý.

Bad man

Taky by mě to zajímalo. Mám 45 a nemám náladu tyhle potíže řešit tak drasticky.

Slivenec

No proto to řešíme jinak :-)

Ota

Už je mám taky. Je to asi to nejlevnější co mi v lékárně nabídly

Michala

Přesně, prevence je základ, Cantalin se chytám koupit, holky v práci mi ho nedávno taky doporučili a teď si ho hledám na netu a koukám, že něco na něm bude...

chose

To ho lituju, já to měl jednou a stačilo

Slavek Veliky

Někdo to tu už psal - pokud člověk sedí v práci tak je k tomu náchylnější to mi nikdo nevymluví. Choďte každou hodinu. Nebo aspoň akždý dvě hodiny

Ota

Prímová rada, ale vždycky to nejde, že ano

Helena

Chápu treba u profi řidičů to nejde ale jinak to asi úplně problém není ne?

Pavel 45

I ten sedící řidič si může vzít prášek za jízdy. Jasný, že každýmu se do toho nechce, ale myslim, že je třeba vyzkoušet všechno, pokud je to takové trouble

Antony

Je to nejmenší problém vzít si dvakrát denně prášek i za volantem, zvlášť pokud tě to zbaví problémů. To je to nejmenší

Don Seladon

To spíš asi byla narážka na to, že ne každý si to umí ohlídat a celá léčba jde pak do kopru. Ale myslím, že to není případ zrovbna takových přípravků, jedna dvě vynechávky podle mě nevadí.

Petras

Nevadí, mám odzkoušeno

Mlsnej kocour

Určitě nevadí, jde o doplňky stravy, takže v pohodě

mikulas
1x

ahoj Saro, ja sem taky cyklista a tedka mam hemeroidy, po mesici mobivenalu a masti mi zmizli, teda myslels em si to, ale po kazdem wc se zjevi a hned zmiznou. Chtel bych se zeptat, ci zmizi uplne nebo muzu jezdit na kole i takhle?diky

Zdeňka Sošková

My v rodině používáme hemostop.

Dana

Opravdu vyzkoušej Cantalin, budeš spokojená...

Petan

Takze tu mame tri nazory - dva z toho jsou fungujici prasky, treti je neprijemna mast do....zadnice. Dava mi to jasnej signal, ze lepsi nez masticky je nejaka tableta at uz jakakoliv. Takze jdu do toho

Pařan sedící

Moudrá slova zmateného muže, jak by řekl klasik :-) Ale vážně, souhlas na stopro

Ota

Simpsonovi :-) Poznal jsem

Michal Martin

Rozhodně cestu nejmenšího odporu. Brát léky je jednodušší...

Lištička

Já nevím, proč všichni všechno řeší přes prášky a chemii. Úplně bohatě stačí zajít k nějakému dobrému bylinkáři a za zlomek ceny si koupit čaj, který funguje - jak takové problémy řešili naši předci?... Přeci bylinkami... Tak proč to nezkusit?

Bastien Brody

A doporucite nejake? Vcetne pripravy tedy pokud mozno?

Dan

tak pred mesicem se mi po tlaceni pri zacpe udelala bulka u konecnika velikosti mensi tresne.. myslim, ze je to zevni hemeroid.. nic me netrapi, neboli to, nekrvaci, ale celkem mi to vadi.. je to jak kdybych mel primo u diry bradavici :( uz mesic to mazu hemostopgelem, ale je to furt stejny.. chtel sem se zeptat, kdo s tim ma zkusenosti- to tam jako furt budu mit? myslel sem, ze to po case zmizi, nejak se to vstreba, praskne nebo neco.. a ze by se mi s tim chtelo k doktorovi, to se mi teda moc nechce :/

Patrik

Rozhodně vyzkošej Canatlin, mně pomohl hned.

Borecekjo

Souhlasim, zatim musim zaklepat :-)

Kastelan Pavel

Já to používám jeden měsíc a zatím nemám potíže. Nevím jestli je to tím, že prostě teď zrovna na mě nic neleze nebo pomáhá ten cantalin, uvidíme časem

Dan
1x

Tak kdyby to nake budouci obeti hemeroidu zajimalo:) tak uz mam po problemech, nevim jestli teda pomohl ten hemostop gel, protoze sem to s nim mazal asi mesic a pul a zadna zmena, pak sem vymenil za mast Mastu a po tydnu je bulka pryc:) doufam, ze uz natrvalo.. Stejne je to divny, kazdej den tam mam skoro dva mesice bulku velikosti tresne, no pak se to zmensilo na velikost hrachu, ale jakej dobrej pocit, kdyz se probudim a neni tam po tom ani stopa:)

Vaclav

Mám sedavé zaměstnání. Z práce i do práce jezdím autem. Potřeboval bych spíš nějakou prevenci. Někdo tu psal bylinky, jsem dost zaměstanný člověk nemám čas vyrábět odvary nemám dokonce čas ani ten čaj vypít ještě za tepla.

Vladimir Koul

Normálně zkus ten cantalin, neni to drahý a jsou to tobolky. Nic nemusíš vařit :-)

Veronika

Dobrý den, mám dotaz? Asi podle všeho mám hemeroid, ale nesvědí, nepálí, nějak neobtěuje, jen když mám jít a velkou tak je to ukrutná bolest a většinou to ani nejde, protože se mi bolestí sevře konečník, npomáhají ani léky od bolesti a mastičky na hemeroidy, nemůže to být něco jiného?

Milan

Já mám dobré zkušenosti s přípravkem od herbalonu, který obsahuje dubovou kůru. Kupuju tady: https://www.lekarna.cz/herbalon-s-dubovou-kurou-200g/?gclid=Cj0KCQiA4OybBhCzARIsAIcfn9kiH57nG2V0jtXuktzwEw8Ub8mcPitD7_qP92mO8FUo6qpfjhveev4aAjqkEALw_wcB

Marek

A to se dá dá koupit v lékárně bez předpisu? Můžu to používat každý den? I několikrát?

Natty

Jako to myslíš ten herbalon? Ten je skvělý :) Je šetrný a je volně prodejný a je to na každodenní intimní hygienu :)

Chose

Faktu mast = nepomáhá na hemeroidy

David

Ahoj, já se trápil s hemoroidy snad 3 měsíce a lékař mě utvrzoval v tom, že jsou vnitřní 1ho stupně, tudíž ne na operaci. Já jsem na to asi citlivej a bolelo mě to tolik, že jsem šel ještě k jiném lékaři - ten mi řekl to stejné. Nakonec pomohl čas a úprava stravy. Omezil jsem alkohol s kouřením, zvýšil pitný režim, pohyb a zařadil do jídelníčku více ovoce se zeleninou + psyllium. Také vzhledem k sedavému zaměstnání mám v práci nastavený časovač a každou půl hoďku se jdu projít. Někde jsem se dočetl o cvičení stahování svěrače, taky to zkouším ale těžko říct zdali to pomáhá. Co se týká všech zde avizovaných mastiček, tak mi to přijde jako vyhození peněz. Faktu jak si spoustu lidí chválí mi absolutně nepomáhalo, dubová kůra už vůbec ne a tu mi ani jeden z lékařů nedoporučoval! Jediné co občas trochu pomohlo byl procto-glyvenol nebo mastička kterou jsem měl předepsanou od p. doktora kterou v případě že o tom trošku vím používám i teď... nějaký heparoid. Teď už jsem tak z 80ti% vyléčen - občas když je stolice malinko tvrdší tak mě to občas ještě škrábe či svědí ale už to není tak hrozný jak ze začátku. Absolvoval jsem 3x vyšetření anoskopem a v říjnu mě čeká kolonoskopie, no na to že mi není ani 30 tak nic moc. Držím vám všem palce!

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce