Inzerce

Užívání warfarinu

Dieta při užívání warfarinu

Inzerce
Odpovědi
Anna1 poděkování

V r.2015 mi zjistili fibrilaci levé síně, naordinovali warfarin,egilok, warfarin 3,05 a letos v říjnu mi provedli Kardioversi,el.šok a srdce pracuje zase normálně, díky UVN v Praze lékařům včele byl MUDr Kolek, díky i sestrám. Warfarin a Egilok zatím uzivam nadále .

Reagovatpoděkovatnahlásit

13. října 2016, 08:05:34

LucieS1 poděkování

Dobrý den, jsem po operaci srdce, mám mechanickou aortální chlopeň a musím doživotně užívat warfarin. Nevíte prosím o nějakém klubu pacientů, kde by bylo možné sdílet informace o užívání warfarinu, případně si půjčit na nějaký čas přístroj na měření INR coagucheck? Děkuji lucie.seberova@gmail.com

2. října 2017, 22:37:16

Alča

Dobrý den, můj bratr má umělou chlopeň, bere Warfarin a srážlivost krve by měl mít mezi 2,5-3,5. Nejí vůbec nic, co jen trochu nemůže. Nikdy si nedá jiné maso než vepřové, rajčatům a vajíčkům se taky občas vyhýbá. Když je například maso s brambory a švestkovou omáčkou, nedá si to kvůli omáčce. Trápí mě, že to možná příliš přehání a komplikuje si tak zbytečně život. Krev má často celý rok dobrou, jen na podzim se mu občas zhorší, ale je to spíše kvůli změně počasí. Myslíte, že to s dietou přehání? Neměl by lepší kdyby jedl skoro vše ale pravidelně a podle toho si nastavil prášky. Děkuju.

17. prosince 2017, 10:28:09

Amalka1 poděkování

Dlouhodobě užívám Warfarin. při dnešní kontrole jsem měla INR 1,6. Asi před měsícem jsem začala užívat DermaX na zlepšení kvality vlasů a nehtů. Může mít tento přípravek vliv na vyši INR. Děkuji za odpověd a přeji pěkný zbytek dne

21. března 2018, 10:36:20

1234
Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex
Anketa
Co považujete za nejvhodnější způsob podpory posílení imunity dítěte?
Zatím hlasovalo 255 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • ABC (ElektroMyoGrafie neboli EMG) 16. září 2019, 18:40:31

Byla jsem na emg opakovaně (elektrody i jehly), jednalo se o emg ruky (1 x) a krku (celkem asi 10… Diskutovat

• Jana (Úzkost, deprese) 16. září 2019, 20:02:12

Dito, je prosím Persen na lékařský předpis, nebo koupím jen tak v lékárně? A za jak dlouho… Diskutovat

• Katarínka (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 17. září 2019, 14:05:24

Tak to je super, presne nemozme to zakriknut :-) Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.