Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

atopický exém

Před časem jsem na www.ivan.budzdravy.cz našla zdravotní zkušenosti lidí, kteří se exemu zbavili ( Aleš Mlýnek, Pavol Jurčo). Můj syn má stejný problém, tak jsem na stránkách požádala o pomoc. Výsledek je takový, že synův exém je na ústupu. Je to dlouhodobý program, ale výsledek stojí za to.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi

reaguji na egzém na rukou,já bych skusila ruce močit v černém čaji, jinak ruský ,někdy v heřmánku a pak skusila promazávat vepřovím sádlem.

Jitka

Už od dětských let trpím na neurodermitis, objevující se především na obličeji, loktech a nohách. Po nekonečných vyšetřeních a pokusech najít něco, co mé kůži pomůže, jsem pochopila, že nic takového neexistuje. Kožní krémy od lékařů i jiné výrobky pomáhaly velmi krátce a nedokázaly vrátit kůži její přirozenou funkci. Celý život se krémovat zkrátka nepomohlo. Kortisonová mast působila dokonce právě naopak: kůže byla nakonec ještě sušší. Nedávno jsem objevila zařízení CLUB OF WELLNESS ELIXIIR. Nechala jsem si ho předvést a musím Vám říct, že tento systém mi změnil život. Používám ho zatím pár týdnů. Každý s ekzémem ví, že sprchování je pro kůži skoro jako jed a lékaři také před každodenním sprchováním varují. Ale co dělat, když se mýt a sprchovat musíte? Úplně jiné je to s mikroemulzí z vibrační komory Elixiiru. Olej smíchaný s měkkou vodou, to je zázrak! Konečně se přestávám krémovat. Během velmi krátké doby se kůže začala chovat aktivně a začala se přirozeně promašťovat. Je neuvěřitelné, že zhruba po 20letém problému se to během několika dnů může o tolik zlepšit! Lidem kteří mají problémy jako já doporučuji si tento systém nechat ukázat. Nabízeli mi i zapujčení na týden k vyzkoušení. Zde je odkaz na tento zázrak http://www.pro-aura.cz/proaura/elixiirvitalkoncept.php

Nya Thomas

Moje děti byly "jenom" ekzematici, ale dostala jsem je z problémů z velké části tím, že jsem začala prát v prášku, který se bezezbytků vymáchá, takže jejich oblečení přestalo fungovat jako dráždidlo, protože v něm nebyly žádný zbytky prášku. I tchyně na něj přešla - nemá sice ekzém, ale pořád ji někde něco svědilo.... Teď už si nestěžuje (a nedrbe se pořád :-) Jestli máte zájem, ozvěte se na mejl, o své zkušenosti se klidně podělím.

Nya

ještě ten email :-): [email protected]

Ota

Zavolej a já ti řeknu, moji léčebnou netodu, která mě pomohla do jednoho měsíce. tetefon 721715504

mirek

Mně pomohl s exémem čínský doktor. Během krátké doby se mně udělal exém na ruce a na zádech a to svědění se nedalo vydržet. Klasické masti s kortikoidy pomohly asi na jeden měsíc a pak se exém vrátil a byl ještě horší. Před čtyřmi měsíci jsem začal navštěvovat čínského lékaře. Vyzkoušel několik přírodních přípravků a asi čtvrtý mně začal zabírat. Zlepšení jde sice pomalu, ale exém se nedá vyléčit rychle, protože je potřeba pročistit krev a orgány od toxinů, které to způsobují. Po asi dvou a půl měsícech mne postupně přestával exém svědit a teď už mně nesvědí téměř vůbec. Sice zatím ještě nezmizel, ale už za toto jsem velice vděčný.

Pavla Široká
1x

Dobrý den, už asi 5 let se intenzivně zabývám atopickým ekzémem a mám vyzkoušeno mnoho výrobků od různých mastiček až po diety a přírodní léčby. Po tak dlouhé době už se mi nasbíralo mnoho zkušeností a už delší dobu také dělám poradenství. Mám mnoho spokojených klientů, kteří neodchází s prázdnou peněženkou, protože si sami navrhnou kolik peněz chtějí investovat do léčby. Není problém vyléčit ani ekzém ve velkém rozsahu - někteří klienti jej měli na 70 - 90 % těla. V léčbě atopického ekzému se mi nejvíce osvědčila uprava stravy, zelené potraviny, vyčištění střev a posílení orgánů (především ledvin a jater) a doplnění potřebných chybějících látek. V hodně příspěvcích se tady píše o omega. Člověk si nemusí kupovat drahé oleje, když ví kde omega 3 a omega 6 mastné kyseliny najít v běžných olejích. Jen tomu člověk musí rozumět. Pokud chcete poradit, ozvěte se na: pavla.siroka (zavináč) lecbabanamiru.cz, www.lecbanamiru.cz

Hana Vylegalová

Dobrý den, ráda bych se spojila s Vámi, kteří máte kožní problémy. Chci Vám pomoci a poradit, jak v péči o pokožku, tak ukázat, v čem prát, aby jste se všech problémů zbavili. Léta jsem se "maskovala" pod nánosy makeupu a po nocích se škrábala do krve, dnes je mi dobře a chci pomoci i Vám. Zavolejte, přijedu kamkoliv na severní a jižní Moravě, od karviné až po Hodonín. 773100691 Hanka

petr filinger, homeopat, naturopat

homeopatie je velmi ucinna, bohuzel je jen velmi malo schopnych homeopatu, kteri nemichaji leky a predepisuji jeden konstitucni lek na celeho cloveka. Obejit se toto da velmi ucinnym druhem homeopatie - autopatie. Vice na autopatie.cz nebo pokud mate nejaky dotaz, poslete email [email protected]

Any

Mé děti trpeli atopickým ekzémem, řešila jsem to hroznýma kortikoidovýma mastmi, teď už ekzém není náš problém, používáme přírodní české léky které nám velmi pomohli. Ráda vám s tím pomůžu - mail: [email protected] Anna

drackmore
1x

Ahojte, aj ja mam ichtiozu od narodenia.mastil som sa indulonou.ta ma dostatocne premastila a uvolnila napatie zo suchej koze.pred siedmimi rokmi sa mi zacali na kozi objavovat male vyrazky,ktore ostupne prerastli az v obrovske cervene svrbiace flaky.neskor sa mi este zacali zapalovat korienky chlpkov a vlasov.lekari vyskusali vsetko mozne ale nic nezaberalo.az mi predpisali sandimmun neoral.po styroch mesiacoch uzivania sa to upravilo.a sedem rokov bol pokoj.a teraz to zacina znova.flaky,zapalene korienky.zatial to nieje este take strasne ako vtedy.ale sandimmun uz nechcem.le v najnutnejsom pripade.ked som precital tu A4ku neziaducich ucinkov a moznych rizik tak mi stacilo.aj vam sa to stava?tiez sa vam robia take vyrazky?Ako s tym bojujete?

Jana

Věřím, že tyto obory dokáží pomoci hodně lidem, ale mně ani po víc jak roční léčbě nezabrala ani autopatie ani homeopatie. Jediné, co na můj atopák i s alergií platilo, tak byly přírodní bylinkové kapky a gel, který jsem si mazala. Za půl roku jsem neměla co řešit a ekzém se mi už nevrátil. Pokud máte zájem, ozvěte se, poradím, jak na to. [email protected] nebo www.bylinkove-zdravi.webnode.cz

kolik

ahojte, pomáhá z těla odstranovat těžké kovy,toxiny a další jedovaté látky,pomáhá odstranit chronickou zácpu,čistí trávící ustrojí,jako probiotikum podporuje tvorbu prospěšných lactobacilů a bifidobakterií, podporuje zdravou krvetvorbu,zvyš uje hladinu hemoglinu,podpo ruje kožní metabolismus,ho jení ran a vředů,posiluje imunitu organismu proti virovým onemocněním,pod poruje zdravé funkce reprodukčních orgánů,prospívá celkové regeneraci organismu,zvyšu je energii a vitalitu a další a další věci my ji bereme celá rodinka plus malej má 4 a už jí bere od 1 roku a jsme s ní moooc spokojeni proto posílám dál [email protected]

Naše malá dcerka trpěla AE, zkoušeli jsem také kde co, ale nakonec jsme našli a malá je zdravá. Díky českým bylinkovým výrobkům, které jsou zcela bez chemie, vedl. účinků a mohou je i miminka. Jak už tu bylo psáno, je potřeba tělo pročistit, zničit původce onemocnění, ekzémy jsou pouze vnější projevy. Tedy nestačí pouhé mazání. Ráda všem poradím.

Zuzánková Blanka

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

V šestinedělí zjistili lékaři u mého syna atopický ekzém.Do 3 let,jsme se tohoto problému nezbavili,až když jsme zkusili použít obyčejnou modrou indulonu kterou v té době dostával manžel na šachtě.Dnes je synovi 2O let,a ekzém se už nikdy neobjevil.

Surikata

Moje šestiměsíční dcera trpí ekzémem od narození. Po několika pokusech jsme vyzkoušeli Saforelle baby gel a ten jí pomáhá nejvíc. Už jsme u něho zůstali.

pet-tweety
1x

Ja jsem kozni potize uspesne vyresila hlivou ustricnou s rakytnikovym olejem. Mela jsem po tele nekolik cervenych suchych flicku, nic mi nepomahalo. Hlivu mi doporucili v lekarne jako doplnkovou lecbu a nakonec to vyresilo muj problem ;) Rakytnikovy olej zesiluje a rozsiruje ucinek hlivy a pri uzivani min. 3 mesicu by jste meli videt jiz vysledek. Da se koupit v lekarnach nebo i pres internet, pokud by vas to zajimalo, posilam odkaz: http://www.vegi.cz/cz/produkt/hliva_ustricna_s_rakytnikovym_olejem

kaculinka208

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

EXPERT NA MOKVAVÝ EXÉM (SAMOLIEČBA)

Ahojte, ja používam šípkový olej značky topvet cca 2 polievkové lyžice, ktorý je zmiešaný z klasickou modrou niveou 50 ml. Samotným šípkovým olejom som si vyliečil mokvavý exém. Nivea je jediný vhodný krém, ktorý mi nedráždi kožu ako doplnok na suchú atopickú kožu na doliečenie suchej atopickej kože je jedinečný. Tak isto šípkový olej je jediný, ktorý mi zabral na mokvavý exém. Hlavne žiadne parabeny a hydratačné látky pri mokvavých exémoch! No, a táto kombinácia modrej nivei a šípkového oleja zas brutálne omladzuje. Je to vynikajúce...

marie

já jsem toho vyzkoušela na ekzem spoustu a nic mi dlouhodobě nezabralo. Pokud máte někdo radu či tip na něco zaručeného a fungujícího, tak sem s nimi, jdu do toho

ronn

a k té kosmetice se dostanu někde v obchodě? ještě jsem o ní neslyšela

ronn

aha díky podívám se na to a něco si objednám, uvidím co se mi bude nejvíc libit :)

aneta

v poho, hlavně aby ti to pomohlo jako mě a zbavilo tě to ekzemu. držim pěsti

nela

určitě vyzkoušejte, fakt to za ty peníze stojí. když to pomohlo mě, tak to může pomoct i jiným...

ronn

tak mám doma tu kosmetiku -417, no tak jsem na to zvedává, už se nemůžu dočkat výsledků :D

nela

tak pak dejte vědět, jak vám to pomohlo :-)

ronn

určitě dám vědět, už se pravdu nemohu dočkat :))

kelek

jako ekzem je strašnej, to mohu říct z vlastní zkušenosti a hlavně po zimě je ton ejhorší, teď už se zase zlepšuji

Lirnet

Zdravím, mám atopický ekzém a už jsem vyzkoušela ledacos, ale nic mi zatím bohužel nepomohlo. Pokud máte někdo nějaký zaručený tip, tak směle sem s ním, ještě se nechci vzdávat naděje

Radka

mě pomohl local krém, zkoušela jsem toho taky docela dost... Tohle mi doporučila dermatoložka a opravdu mi pomohl

Semti

Taky jsem si ho chtěla objednat, ale říkala jsem si, že nejprve zkusím ten vzorek jestli ho ještě zasílají, nevíte?

Lirnet

a kde se to dá objednat, vzorek bych taky ráda zkusila :) alespoň uvidím, jestli se dostaví nějaké výsledky

Katka

Ahoj, dceři se udělal atopický exem, kožní nám doporučila mazat kortikoidy. Mám k nim ale nějak averzi, a nechci tím mazat 18 měs.dceru. Máte prosím někdo nějakou zkušenost, jak to podchytit bez kortikoidů?

Nela

Nám pomohl Protopan krém a tělový mlíko. Hodně zmírnil svědění a malej to nemá tak suchý. Teď v zimě je to víc na prd. Ale není to tak hrozný jak to bývalo.

Katka

Děkuji moc za tip. Koukala sem na netu, a vypadá to dobře. Zkusíme i ty vitamíny asi.

Radka

Atopický ekzém je často psychosomatická záležitost, a tak kromě těla je potřeba pečovat i o duši. S atopickým ekzémem mám dlouhodobé potíži. Už asi 2 roky jsou problémy ale minimální a to i asi díky excipialu, konopí a wobenzymu.

Jarka

Dobrý večer, pomáhají nějaké bylinné kapsle a přípravky, vím, že krémy trochu, ale nechci na sebe cpát kortikoidy..spíše bylinky nebo tak něco, děkuji

Klára

Nemáte vyzkoušený účinek cbd ? Docela by mě to zajímalo. Zatím o tom uvažuju, ale nejsem si jistá jestli do toho jít.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce