Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

chlamidie

Pul roku mám problémy, jsem unavená,mám teploty 37-37,3 a doktorka mi zjistila, že mám chlamydie pneum. Dostala jsem ATB Ofloxacin250, tak se chci zeptat: je to učiná léčba, vrací se toto onemocnění, zanechává nějaké následky, a jak se diagnostikuje u ženského lékaře? Předem děkuji

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
MARTIN
2x

Nevědecký test ,ale přesný -ráno plivněte do sklenice v níž je čirá voda a do půl hodiny se z vašich slin začnou spouštět ke dnu tenké provázky ,které připomínají řetízky ,pokud ještě navíc část slin sama klesá ke dnu je to signál k řešení ROZVINUTÉ CANDIDY ,tedy měly ba jste věřit tomu že se ve vašem těle tato kvasinka drží ve velké hojnosti . Nejvíc zabírá- Citosan- A JINÁ ŽIVOTOSPRÁVA.

jakl

Manželka dlouho a velice trpí.Poslední možnost hledám v TCM.Můžete-li napište mi název přípravku z čínské medicíny.Velice děkuji.

SimonB

Podle mého názoru by TCM tzn.fytoterapie i akupunktura současně mohla při léčbě pomáhat.Určitě jako léčba pomocná nebo i hlavní.Napsat jméno přípravku je úplný nesmysl,jelikož v TCM se většinou neléčí nemoc,syndrom nýbrž dle konstituce a diagnostiky se INDIVIDUALNĚ aplikují akupunktura či fytoterapie-má li být léčba úspěšná,v potaz se bere i roční období atp..Je jen velmi málo terapeutů,kteří problematice rozumí a dokáží vhodně aplikovat,léčbu TČM v ČR sice provádí mnoho akupunkturistů-lékařů,ovšem naprosto nevhodně,maximálně tak s uspěchem u některých ortopedických či neurologických diagnoz a to je asi tak vše.Ve srovnání s klasickou západní medicínou má TCM uplně jiný pohled na člověka i léčbu,pro většinu evropanů lékařů i nelékařů jen velmi těžce pochopitelnou,opírá se velmi o pozorování těla i příznaků atd.atd.

tanja
1x

Zkuste MMS kapky

dana
1x

Vyhledejte si chlamydia.info. Tam najdete všechny odpovědi.

snow
1x

ako je to chlamydia info ..www.alebo ako? a v akom vyhladavaci sa to da najst? napiste prosim celu web adresu

reny

chlamydie.info

tomi

Tdravim vsetkych. Ja mam tiež podobny problem. Partnerka bola na vysetreniach a prislo sa na to ze ma chlamydie. No a zacalo. Samozrejme ze som bol aj ja. Obaja sme uz v pohodke, ale ja som stale na tom asi najhorsie. Ze som mal inu okrem jej a ze som ju podviedol. Nuz nie je to tak. Ako sa mam z toho vsetkeho vymotat??? [email protected]

hapana

V poslední době mám veliké zdravotní problémy a proto jsem neustále na internetu a čtu a čtu. Uvádí se, že chlamidii pneumo - v plicích má 80% obyvatel. Když se na ně užívá Doxycyklin, jsou tak chtré, že se mění na chlamidie trach a opět ti ubližují. Síla.

Dita

Zkuste Autopatii (viz stránky na internetu).

Kim
1x

Dobrý den všem, před dvěma měsíci jsem měla problémy s bolestmi břicha, mám žaludeční vředy. Obávala jsem se toho, že mi nějaký praskl. Doktorka mi udělala krevní testy a všelijaké další stěry. Jelikož už dva měsíce marodím s kašlem, kterého se ne a ne zbavit. Dobrala jsem Klacid, který jsem měla na údajný zánět průdušek které jsem brala 7 dní, teďka další antibiotika, už prý na zánět dutin, ty byly na 14 dní, ale kašel je tu stále, je pravda že ne už tak ošklivý. Bylo u mě podezření na černý kašel, který se teď ale vyloučil díky krevním testům. Díky nim mi ale zjistili, že mám pozitivní výsledek na chlamidie. Bohužel doktorka nebyla schopná sdělit mi bližší informace a tak jsem začala pátrat po internetu sama. Zjistila jsem, jaké jsou příznaky chlamídií, jenže ani jeden z příznaků na mě nesedí. Před dvěma měsíci jsem měla asi tři dny problémy s močením, kdy mě to pálilo, ale to bylo vše. Teď teda skoro dva měsíce marodím s tím kašlem. Tři dny zpátky se u mě a u přítele objevilo pálení a svědění přirození, přítel dnes přišel s tím, že má na žaludu plno červených pupínků, které vypadají jako kopřivka. Já nic takového nemám, za to mám ale bílý výtok a svědění. Je tedy zjevné, že mám chlamídie přenesené pohlavním stykem. Rok a půl jsem s přítelem a jsme si věrní a to na 100%. Nechápu tedy, jak je možné nemít příznaky, ale mít pozitivní výsledek... Mohl by mi někdo z vás poradit, zda je možné, že příznaky této nemoci, či co to je, se můžou objevit až za delší dobu? Sama ani nevím, jak dlouho už ty chlamídie mám, ale žádný z vyhledaných příznaků nemám. Jak je to tedy možné? Mohl by mi prosím někdo poradit jaké s tím máte zkušenosti a jak to probíhá??? Moc prosím...

Ondra
4x

Dobry den, chtel bych se zeptat jak se projevujou a za jak dlouho se mohou projevit priznaky. Je to uz rok co byvala pritelkyne mela chlamidie, pred tim nez to zjistila sme provozovali oralni sex .. ja ji .. pak se z nich vylecila. Zajimalo by me jak se prenasi jestli bych je mohl mit. Od tech problemy s erekci .. muze to mit nasledek nejaky? Casto musim spat i pres den, kvuli unave apod.. Dekuji za odpoved

Obdra

... jeste potize .. jestli to s tim souvisi .. strasnej tlak na prsou ..

Petra 28
2x

Ahoj všem. V listopadu mě zjistili chlamidie, léky 2x Summamed 500, 2x Doxy a 2x Azitrom., po léčbě se zdálo vše v pořádku, tak jsem byla na kontrolním odběru. Zítra budu volat o výsledky. Bohužel už teď vím, že budou pozitivní. Vše znovu po 20 dnech začalo, nucení k močení, bolest kloubů, břicha. Doktorka tvrdí, že je to přenostné pohl. stykem, mám stáleho a jediného partnera 9 let. Doktoři o tom ví opravdu velmi málo. Jaká je prosím konkrétní kombinovaná léčba? A může působit toto onemocnění na paměť? Díky a hodně zdaru všem!!

Adam
1x

Dobrý den. Mam dotaz. V listopadu roku 2007 jsem prodelal v aute jakoby naznak na infarkt. Nejak jsem tomu nevenoval, ale nasledne mi bylo receno, ze je to ze stresu ktery se projevi na krni pateri. Ale hlavne jsem se chtel zeptat. Predtim jsem trpel bolesti v mocove trubici, obcas zarudle oci a bolesti kloubu, napriklad pri sezeni v kine to bylo hrozne. Vytery a odbrani moce mi delali na URL, ale nic nenasli? Mam dotaz jestli je mozne, ze by na to z vyteru neprisli???? a ze by bylo potreba udelat krevni odebrani vzorku, teda pokud se dela? Poradite mi prosime? dekuji za radu

nika

mal by si si dat urobit odbery krvi zamerane na chlamydie tie bolesti klbov su typicky priznak

Já jsem chlamydii trachomatis chytil v sauně. Druhý den ráno se mi motala hlava, oči napuchle a celková únava. No nic, myslel jsem si, že na mne leze chřipka. Celý týden jsem se cpal vitamíny a paralenem, ale problémy neodešly, naopak se to zhoršovalo. Když mě viděla známá přinesla mi podpůrné přípravky (ona se tím zabývá) a poslala mě doktorovi na vyšetření, s tím , že má podezření na infekční bakterie. Naštěstí doktor byl rozumný a nechal mi udělat krevní testy společně s testováním moče. Po 14 dnech jsem se dozvěděl, že mám chalmydii trachomatis a nasadil mi ATB. Prvních 14 dnů jsem bral Klacid, dalších 14 dnů Doxybene a tak jsem to střídal celý 3 měsíce. K tomu jsem bral dále InPure na detoxikaci, InFocus na oči a InGel Boss na infekční zánět a posílení celého organismu. Po dobrání ATB jsem ještě 2 měsíce bral podpůrné léky. To je ten šťastný konec, kdy se hned infekce podchytila, jinak léčba trvá rok i více.

lucka

Už jste někdo vyzkoušel chlamidil?Za odpověď předem děkuji

Ucik
2x

Ahoj, asi rok se s manželem snažíme o miminko a dneska mi doktor oznámil že mám problémy s chlamidiemi, předepsal mi Doxybene. Mám dotazy: Chlamidie má každý člověk v sobě nebo se nějak musí nakazit? Jaká je léčba a je dlouhá? Můžou způsobovat neplodnost? Vím hodně otázek,ale jsem nějak mimo. Díky Lucka

Jana

Ahoj, před 14 dny mi zjistili Chlamidie, evidentně doktor o tom moc neví ,nedokázal mi říct víc informací a nasadil antib. Klacid na 14dní. Jen řekl že jsem to mohla chytit kdekoliv třeba v něj čekárně nebo ve větším kolektivu. to asi znamená že mám chlam pneu, jak jsem si vyčetla z netu a těchto příspěvků. Jsem 4 měs po porodu, kojila jsem 3měs a pak přišly všechny ty příznaky jako bolest kloubů, únava, bolesti hlavy, břicha, skoro ze dne na den jsem přišla o mlíko. Bojím se aby můj syn 2,5roku a 4měs. o ode mně nechytili. Jsem v celku zděšená po tom co jsem si vše přečetla.Ať pátrám jak pátrám tak v mém okolí žádného odborníka na tuto problematiku nezmám. Nejhorší je že když se zmíníň o této nemoci tak se okamžitě lidi tváří jako kdybch měla AIDS je to nepříjemné a raději o tom vůbec nemluvím. Vadí mi a dost, že mi doktor ani neřekl jak se chovat, jestli mám udělatnějaká opatření abych někoho nenakazila atd. Řekl jen že hladila v krvi je nízká a buď se to teprve rozbíhá nebo to končí a bylo to jen okrajové a telo si poradilo samo. Nevím nevím nevím

ekokofj
2x

ahoj prosim vas je chlamidie prenasena libanim???a v krku kdyz se kouknu do zrcadka mam takovou boulicku myslite ze to je naznak chlamidie prosim odepiste nekdo dekuji

Renata 58 let

Chlamiydie mne také zajimají, lékař se vyjádří jako j"je to v normě" píši to proto, že jsem deset let neměla poměr s mužem před dvěma lety jsem šla na operaci a chlamydie mě byli přeléčeny antibiotiky teď nevím už jakými, pak jsem šla na kontrolu a řekli "je to málo" co je to je to málo a to tady tedy mluvím o přístupu lékařů, pak se dovím, že to je vlastně jak říkají prý staří lékaři pátá venerická choroba tomu tak říkali ve škole. Tak jsem trvala na nových antibiotákách, tak mi je dali a teď už jsou to dva roky a já poslední asi tři měsíce mám suchý kašel, občas pálení při močení, řekli infekční záležitost v přechodu , vyšetření z moče, užívejte Urinal tj. 45O Kč za 90 tiobolek, tak ted si to tu čtu co píšete včichni Vaše názory a zkušenosti, tak já myslím, že venerické choroby byli malé nebo velké a je třeba hlavně správný přístup lékařů, aby se zabránio dalším následkům, pak si klidně dovolí v tisku informovat, že třeba nějaký ten a ten roznáší chlamydie a přitom, nikdo nesmí o takových věcech hovořit veřejne, je to dle mne chráněno zákonem. Takže vlastně je chlamydií jen bůh ví kolik a normální laik je nahraný hlavně, že páni doktoři složili přísahu, no nevím, ale ženy se trápí a ještě jsou oslabené a mají pracovat, sexovat, starat se o děti a být příjemné.Tak jsem tak nějak se přidala když jsem četla co tu všichni píšete. R.

Honza

Vše zašalo nervovým vypětím při přípravě na státní zkoušku. Tímto bylo možné vysvětlit řadu problémů. Je ale po zkouškách a problémy se stupňují. Bylo provedeno spousta testů, nález však poze nic závažného, nevyznám se, ale: chlamydie pn. IgG IF .... pozitivní, IgA + IgM... negativní. Čísla nebyla uvedena. Mycoplasma pn. KFR .... 1:8, IgM ELISA ... negativní. WIDAL 9,12 .... 1:25, zbytek negativní. Antropozoonózy .... negativní, Borelióza Elisa ... negativní. V krku streptococcus agalactiae. Nasazen Ospen 1500 - beze změny. Moje potíže ve zkratce (ještě bych uvedl, že nic mi prostě nenašli a nechtějí nic řešit). Z ničeho nic vysoký cholesterol a triacylglyceridy - nejsem ani obézní ani s nadváhou, 3x vyšší bilirubin. ***hmatné uzliny na krku ***bolesti podél levého kývače, tlak v nadklíčku a podpaží ***tlak a uzliny kolem levého ucha ***křeče ve slinných žlázách ***přehnaná reakce po bodnutí komárem (zimnice a modřina) ***noční pocení (silné) ***ospalost, třes rukou *** otoky levé nohy ***ráno v puse bílé tuhé hleny stékající z nosu ***pokašlávání, tlak na průduškách ***horší dýchání (RTG plic ovšem bez nálezu) ***záškuby hlavně v oblišeji................... Myslíte si, že by to mohly způsobit i chlamydie, když byl test elisa pouze na IgG pozitivní? Nejsem si vědom, že bych prodělal nějakou virózu, která by to způsobila. Pouze jsem trpěl velice často na bolesti v krku - ovšem bez čepů, pouze zarudnutí. Bojím se, aby se nejednalo o lymfom, jenže sono uzlin nic patologického neprokázalo, pouze zvětšené reaktivní uzliny a hematoonkologické testy krve taky nic..... Já bych tak rád začal pracovat, jenže jsem od těch státnic opravdu jako vygumovaný a strašně slabý, prostě se necítím dobře. Od státnic je to 3 měsíce, tak si myslím, že to s tím nemělo mít nic společného. Máte někdo podobný problém jako já? Dopátrali jste se nějakého vysvětlení? PROSÍM POMOŽTE MI!!!! Budu Vám strašně vděčný. Jsem z Brna a přes to se nenajde lékař, který by mi pomohl. Honza

Monika

Ahoj.oteklo mi koleno a vyndavali mi zněj vodu.dokor mi řekl,že to může být chlamidie.Je to i přesto nakažlivý???ať vím jestli se má jít partner vyšetřit.Díky.

veronika

ahoj je to už přes dva roky co mam problém se záněty močovích cest.Léčili mě s ATB a nic nepomáhalo a záněty se pořad vraceli.Samozdřejmě gynekologie byla v pořádku žádný nález.Až ted se projevyl problém s Borelii a z odběrů krve zjistili Chlamidie.Nejspíš žádný chronický zánět močáku,ale už dlouhodobí problém s chlamidií.Potřebovala bych vědět jestli je možné po vyléčení otěhotnět nebo ne.díky

Jana
2x

Máme s manželem oba chlamydie. Máme dvě malé děti 3 a2 roky. Chtěla jsem po dětské lékařce vyšetření krve a ona odmítla s tím, že nemájí klinické příznaky. Vím co tato nemoc dokáže a bojím se , že u dětí něco takto zameškáme. My oba s manželem jsme tak zatím neměli klinické příznaky . Obvodní lékař s tím nedělá žádné problémy a celé naší rodině/matka , bratr a švagrová/ žijící v jednom domě , odběry udělal. Malé olíznu občas lžičku,nebo cumlík. Jak se tyto Chlamydie prenáší. Já měla oční a manžel plicní. Děkuji za odpověd a radu, jak reagovat na odmítavý postoj dětského lékaře? Jana

UZ JE TO NEKOLIK LET CO MI OBJEVILI CHLAMIDE V KRVI BYLA JSEM NA RUZNA VYSETRENI I NA IMUNOLOGII A LEKARKA MI REKLA ZE TO NIC NENI CHTELA JSEM LEKY ALE PRY JE TO STRE A PLNO LIDI TO MA USMIVALA SE,ALE JA TY CHLAMIDIE NECHCI MUZOU ZPUSOBIT POZDEJI NEJAKE ONEMOCNENI HORSI.PORADTE.HANKA

Jana
2x

Dobrý den již 2 týdny jsem unavená pociťuji bolest kloubů a svalů,navíc se mi často točí hlava a kašlu.Lékař mi zjistil chlamidie.Zajímalo by mě kolik a jaké druhy chlamidii existují?

Milena

Dobrý den mám ty samé příznaky a dnes jsem dostala antibiotika už několik let mám problémy s klouby často a hodně mě bolí nevím jak se bolestí zbavit,vadí mi to ,protože mi je teprve 35 let a mám problémy se rozhýbat a každý kloub mi křupe,poradili vám někde něco?

DANIELA

Dobrý den byla jsem u lékařky,že mi nebylo dobře,byla jsem unavená .Když jsem doma něco dělala např.vařila uklízela pak jsem si na chvilku sedla v tu ranu jsem spala ,cítila jsem se dost unavená.Doktorka mi udělala všeljaké vyšetření a vše bylo negativní,když řekla ,že ještě uděláme na chlamídie bylo mi v tu chvíli špatně nejprve jsem nevěděla co to je,ale celou dobu mi to v hlavě šrotovalo.Když jsem si šla pro výsledky řekla ,že mám chlamídie nevím kde jsem k tomu přišla dostala jsem antibiotika,doktorka mi poradila at si koupím wobenzym a vitamín c,že to lepší ničí chlamídie.Manželovi udělala vyšetření z krve a je zdravej ,máme 2děti a bojím se abych je nenakazila.Zatím jsem v pohohě v pondělí jdu do práce.nevím zda se to nevrátí.

Marie

Měla jsem bolesti v podbřišku jako při menstruaci,a vycházela ze me voda žluto-hnědá,zašla si ke gynekologovi a pověděla mu co mě trápí.Podstoupila jsem vyšetření,a z výsledků zjistil že mam chlamidii.Léčila jsem se ATB a zavadějícími prášky.Netušila jsem co to je a po vysvětlení od gynekologa jsem pochopila.Nechci už na to co mě postihlo ani pomyslet.Chtěla bych všem poradit at se nestydí a pokud mají problem co jsem měla já at si zajdou ke svym lékařům,a informují hlavně své partnery-partnerky at se to nešíří dále je to rychlé,a musí se to léčit.Varování budte věrni,a použivejte ochranu.Byla jsem věrná,ochranu jsem bohužel nepouživala a doplatila.Všem hodně štěstí

Hanina
1x

zdravím všechny, mám takový dotaz, před 5 lety jsem byla v nemocnici se zánětem vaječníků,ukázalo se,že se jednalo o chlamidie,ale nakonec se to vyléčilo.prartner byl na vyšetření,u něj bylo vše v pořádku.nyní docházím pravidelně na preventivní prohlídky k doktorovi,ale zajímalo by mě,zda to může mít nějaký vliv na početí,jelikož bych si miminko přála. děkuji za odpověď

marcel marcel

dobry den pred par 4mesici jsem spal s mou byvalou pritelkyni a myslim ze znovu jsem chytil od ni chlamidie ale oba jsme se lecili ona se lecila i ja oba vzlast ja jsem mel vsechny testy negativni a potom jsem se znovu sni vyspal pak uz jsem se nevideli horsi na tom je ze po ni jsem mel styk se tremi divkami ale to jsem netusil ze jsem to znovu od byvale chytil,mam priznaky nemuzu jsi poradne dojit na malou chodim nekolikrat za sebou,a po orgazmu citim jak me to tlaci takze musim na zachod a pomalu ucuravam je to neprijmene,myslim ze moje byvala pritelkyne mela jeste s nekym styk protoze jsem jsi byl jistej ze uz byla zdrava nebo se to muze vratit samo?

dana

Ahojky všetci. Som docela zdesená, čo tu všetko čítam. Ešte pred pár mesiacmi som ani netušila, že nejaké chlamýdie existujú. Kvoli strachu z pohlavných chorob som bola presvedčená, že bez ochrany už s nikým, kto nebude nastálo, mať pohl.styk nebudem. Mala som nedávno partnera, verila som, že to bude vážny vzťah, ale ukázalo sa, že asi dosť strieda milenky.Ale ochrana jaksi zlyhala. Išla som potom ku gynekologovi so svedením v pošve, ešte som ho upozornila na to, že nemám ani výtok, čo býva prejavom mojich častých kvasinkových infekcií a hlavne som ho upozornila, že som mala rizikového partnera, či by to nemohla byť nejaká pohl. choroba. Povedal len, že to budú asi zas len kvasinky. Pár týždňov nato som tam šla s krvavým výtokom mimo menštruáciu. Naviac mi predtým liečili bolesti čelistného klbu. Tak nakoniec až na moje naliehanie, či by to nemohli byť prejavy chlamýdií, mi urobil test. Ale vravel, že mi ho robí len preto, že mám nejaké príznaky, že bez príznakov by ho nerobil. Takže čakám na výsledky, ale už teraz mám strach, že ma v prípade potvrdenia nebude dostatočne liečiť. Som šokovaná prístupom niektorých lekárov. To aby sme si mi laici najprv než pojdeme k doktorovi, sami pozháňali odborné informácie, čo všetko by nám mohlo byť. A ešte sa u toho cítili trápne, že vlastne otravujeme...Držím všetkým palce

x leopolda

Prosím,odpovězte mi někdo,kdo máte tyto potíže.Jsem v začarovaném kruhu.Během roku neustale opakující se oční záněty a bolesti v kolenou a rameni.Imunitu mám sníženou(vyplynulo z posledních testů na alergologii)Na chlamydiie nemám test proveden.Mám si o něj říct?Už si připadám jako hypochondr,neustále červené oči,svědění v nich,bolesti kloubů,už jsem utratila velké peníze za oční kapky,masti a kloubní preparáty.jsem zoufalá,nevím co dál.Lea.

mava

Jasně, běžte na náběry a trvejte na jejich uskutečnění. Ty potíže jsou stejné jako já mám od chlamydie pneumo. Čím dříve půjdete, tím dříve se vyléčíte. Doktoři tu jsou přece pro naše zdraví a ta výdělečná činnost by měla být až ta druhá.

věrulín
1x

JAK TO TADY VŠECHNO ČTU O NEMOCI , O PŘÍZNACÍCH, O PŘÍSTUPU DOKTORŮ. TAK JE TO VŠECHNO PRAVDA. ČLOVĚK SI MUSÍ SÁM DIAGNOSTIKOVAT CO MÁ A PAN DOKTOR MU PAK S TÍM, ŽE TO CHCETE VY SAMI ONO VYŠETŘENÍ PROVEDE.PŘED ROKEM MI TAKÉ DIAGNOSTIKOVALI CHLAMYDIE, DALI ATB, PAK UDĚLALI POUZE VÝTĚR A DOBRÝ. PŘÍZNAKY A BOLESTI SE STUPŇOVALY A TAK JSEM PŘED 14 DNY SI NECHALA UDĚLAT STĚRY U JINÉ PÍ . DOKTORKY A VZALA MI I KREV NA ELISA.A ŽE SI MÁM ZAVOLAT ZA TÝDEN. DOZVĚDĚLA JSEM SE OD SESTŘIČKY PO TELEFONU, ŽE JICH TAM TROCHU MÁM, ŽE JE VIDĚT, ŽE JSEM CHL. PNEUMO. (TO MI 1. DOKTOR VŮBEC NEŘEKL A JÁ SI PŘIPADALA PŘI JEHO CHOVÁNÍ JAK LEHKÁ ŽENŠTINA) JEŠTĚ MÁM. ALE ŽE TO JE V POŘÁDKU . ZA 14 DNÍ JDU NA OPERACI S KONEČNÍKEM. NO A TAK ZÍTRA ZAVOLÁM NA EPIDEMIOLOGII DO FN NEMOCNICE O VYŠETŘENÍ .TEĎ MÁM STRACH O SYNA A MATKU, KTEŘÍ MAJÍ PODOBNÉ PŘÍZNAKY. TAKY SI KLADETE OTÁZKU PROČ ZROVNA JÁ?

Lenka..
1x

Dobrý den.Lze se nakazit chlamidiemi chovem holubů?nebo domácích zvířat?

lena
1x

chlamydye je pořádná mrcha, zákeřná a inteligentní.protože jsme každý Z JINÉHO TĚSTA působnost je jiná. někdo břicho někdo klouby jiný zase dýchací potíže atd... pokud si někdo myslí, že je z toho venku , díky lékům, tak se velice mýlí, ona totiž jenom někde v těle spí a čeká na příležitost jak znovu zaútočit. tu příležitost ji poskytne snížená imunita,která ji neudrží na uzdě. o chlamydyi jsem přečetla spousty materiálu a zjistila jsem ,že pacientům se problémy vrací i třeba po několika letech. výzkum nepostoupil ještě tak daleko aby tu mrchu v organizmu zničil definitivně. obávám se ,že ani současná medicína se s ní příliš nezabývá, lékaři se maxinálně snaží pacientům zmírnit bolesti nebo jiné potíže,ale v podstatě vědí ,že tam ta mrcha je a že se dříve nebo později zase ozve. pokud nenastane nějaký zázrak, tak se s tím smiřte. podrobné informace o té mrše najdete na stránkách chlamydye info. ze všeho nejvíc i za vás si přeju ten zázrak.

Zdenka

Zdravím, je nejak možné zistiť od koho som dostala chlamidie ked som mala pohlavný styk s dvoma chlapmi a obaja ich majú? je mi to nepríjemné ale človek si najde dvoch milencov a po vyšetrení po polroku aktívneho sexuálneho života je zistené že to máme všetci traja,, neviem či je to možné ale rada by som nejako zistila ktorý to do nášho sexulaneho života priniesol a ktorý možno dostal odomna ,,, Dakujem Zdenka

Petr

Myslím,že to je jednoduché.Pokud budete volit ODS,tak nemůžete počítat že nás budou někdy léčít.Je mně mizerně,nemusím to rozepisovat,stejné zdravotní problémy.Doktorka mě s žádostí o testy na chlamydie vyhodila.Léčím se jak se dá.Vstoupil jsem proto do ČSSD.Docela je to zajímalo.Budu se snažit aby antibiotika byly bez receptu po předložení testu jako v UK. První testy na chlamydie a jaterní testy hrazeny pojišťovnou.Lékaře nepotřebujem,máme Internet. Je to hrozné. 30 roků platím zdravotní a sociální pojištění patrně jen na platy lékařu a úředníků,.kteří si z nás dělají srandu,Díky přechozené chřípce v zaměstnání jsem si zničil zdraví. Jsem bez práce,bez podpory.Podle mého názoru by se měly ZP zrušit.Volá po tom spousta lidí. Jediná pod kontrolou státu a občanských organizací.Referenda,pravomoci občanským organizacím,družstva. Jako člen družstva vlastníků platím za 3 pokojový byt 5.ooo,- inkaso !!! Internet také za hubičku,Klfree.Holt družstva neokrádaji.Zrušit pracovní úřady,Proboha stačí jedna kancelář,kte nám dají papír o hrazení nemocenského a sociálního pojištění.Vždyť podporu nám stejně nedají.A práce? Na každé místo je 20 uchazečů,zažil jsem to.Mám maturitu,ale kničemu,je mně 54.Nemusím určitě nic vysvětlovat,když práci nemají ani mladí. Holt nám chybí D11 a ty 2 bloky na Temelíně.Díky Pane Topolánku!!!! Jsme asi jedinou zemí kde se Absurdistán 2006 stal už nyní realitou.Nemusíme čekat 500 let.Doporučuji tento film zhlédnout, Pokud jde o lélaře,ty vůbec nepotřebujem.Buď právo neplatit pojištění nebo mít z ZP konto,kterrým bych si platil soukromé lékaře.To se týká i státní televize,která není objektivní.Zrušit!!! Internet je mnohem lepší,tedy pokud bude dále svobodný. Závěrem: Vytvořit nové metodické pokyny pro lékaře jednáním za účasti občanských organizací jako je Sdružení pacientů,Chlamydieos a podobně Stejným způsobem řešit uvolnění léků na předpis.Lékárníci jsou ze stávající situace na větvi. Mimochodem jedna Magistr v lékárně na Kladně mně řekla,že 90% lékařů neví co to chlamydie jsou. Doufám v další oranžovou smršť No a poslední řešení,demonstrace!!!!!!!!!!!

Leona

Mně tyhle prevíty našli v moči. Urolog mi řekl, že tato nemoc se opakuje a někdy se může vyšetření zdát OK, ale může to být schované v těle. Posílal mě i na kontrolu na gyndu, aby se to nepřenášelo sem a tam... Upozornil mě, že až budu plánovat těhotenství, tak půl roku před tím mi musí udělat vyšetření na chlamydie, ptž je to pro novorozence nebezpečné. Je to nekonečný boj...

Leona

Urolog mě dále upozornil na to, že kdybych nepřišla, tak jsem mohla být neplodná... Mimochodem jsem se tam poslala sama, ptž mýho neschopnýho obvoďáka nenapadne nic!

majkaxp

Ahoj, mohu Ti doporučit na sharmonizování organismu výrobky, které zaručeně pomohou, je potřeba určitá investice. Jestli máš zájem, piš na meil:[email protected]

tanja
1x

Zkuste MMS kapky

ema

zajímalo by mě zdali máš s mms nějaké osobní zkušenosti co se týká chlamidií a jaké?

Jano

Ked na niektorych forach citam jak chlamydie- tie pohlavne nic nie su je mi do placu. Moj pribeh:Mal som najprv mierne svrbenie potom palenie pri moceni a ciry vytok po 2 tyzdnoch po nechranenom styku. Zistili chlamydie- volam partnerke ona nema ziadne priznaky isla na vytery - nezistili jej nic. U mna to prebiehalo takto. doktor mi nasadil Azatril 3 balenia.Zabralo to pomaly to odchadzalo a zrazu zas zeleny vytok - doktor zistil entrokoka alebo centrokoka uz neviem ako sa to volalo a nasadil mi Augmentin--zmizlo to a zacali bolesti klbov najprv pata,zadok a chrup.problemy sa vymocit a stale to trva robili mi testy vsetko negativne.. Uz fakt nechapem ...vysledky dobre ale bolesti klbov a problem sa uplne vymocit stale je...skusam alternativnu medicinu a uvidime.. Moj zaver - chlamydie su zakerna choroba ktoru chytite ani neviete ako.asi ju prenasaju aj zdravi ludia neviem si vysvetlit ako partnerka mala chlamydie negativ. a ja som uz zdeptany nielen psychicky ale aj fyzicky.. podla lekarov je vsetko ok.o com je ta medicina???vsak lekari nic nevedia.hlavne ze mi hovoril pokojne chlamydie su liecitelne

Lenka
1x

aHOJ PROSÍM O RADU,KDE SI NECHAT UDĚLAT TEST NA CHLAMYDIE PNEUMO.

kamila

Chlamide jsou velmi neprijemny onemocneni a je hodne rozsireny. Ja jsem s ATB barla wobenzym, ktery urychloval lecbu a pak jsem ho brala jeste pul roku jako prevenci. zatim se mi chlamidie nevratily, tak doufam, ze to vydrzi. Clovek nikdy nevi, kdy uz je jich zbaven uplne:(

Martin

Aneto zkuste www.inkontina.cz je tam poradna s lékařem třeba Vám poradí.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce