Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Bércový vřed - závažný terapeutický problém

Defekty na dolních končetinách, tzv. bércové vředy, zasahují do mnoha lékařských oborů a vyznačují se sociálním a ekonomickým zatížením a negativním ovlivněním kvality života nemocných. Základem léčby je zhodnocení původu (etiopatogeneze) bércového vředu. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Dobroslava
10x

Prosila bych o sdělení jak nejlépe léčit bercový vřed. Mám již 3 týdny na pravé noze bercův vřed a byla jsem odeslána na chirurgii,kde mi ne jeden den bylo dáno mastné krytí,druhý den byl sundan vytvořeny strup a pak 2x týdně byla rána zasypána nějakým pudrem. Někdy byl obvaz suchý a někdy mokrý.Aby nemusela se mnou jezdit snacha na polikliniku uvolnil obv.lékař jezdící sestru,aby se o mne starala. Použila na ránu nějakoui mast a rana se přichytila na obvazy a nohu mám celou oteklou.Je lépe léčit su chými prostředky nebo mokrými? Bercův vřed mi vznikl když jsem upadla na koleno a za pár dnů se objevil.Léčím se v cevní poradně a nevím,zda ji mám navštívit a domluvit se s tamními lékaři.Prosila bych o odpověď na email: [email protected] Děkuji

sova1
6x

Manželka má pod levým kolenem vřed, který se ze začátku jevil jako pásový opar, takto jej nazvala i obvodní lékařka. Tento se později podlil a za pár dnů praskl. Nyní je to velký, strup s malou jamkou . Je to bolestivé až do kolena. Rádi by jsme věděli, zda se opravdu jedná o pásový opar, nebo bércový vřed a jak postupovat! Děkuji, Sovadina

vili
7x

Jak postupovat při léčbě bércových vředů, na webu htt p://www.mrtva-ziva-voda.er. cz

Sova 1
10x

Adr, k dotazu bércový vřed sova1 adr: [email protected] tel. č. 603 588 670

Mgr. Eva Kovárn
2x

Opravdu účinná léčba bércových vředů a všech chronických ran a zánětů. Novinka v léčbě, bez vedlejších účinků a nutnosti brát léky, které stále více zatěžují organismus. Více info na [email protected]

Přenosná hyperbarická komora od Oxylife

Výhody procedury v hyperbarické komoře: 1.Snižuje počet bílých krvinek 2.Zvyšuje oběh, kyslík a výživné látky se dostávají do celého těla 3.Spálíte 400-600 kalorií 4.Snižuje faktor nádorové nekrózy až 500krát 5.Čistí tělo od nahromaděných toxinů, jako jsou pesticidy, PCB, zbytky léků, kyselé odpady a další 6.Stimuluje imunitní systém 7.Posílení buněčné imunity (část imunitního systému) 8.Produkuje Interleukin II, Gamma interferony (protirakovinné látky) 9.Zvyšuje 2,3, DPG – (šíření kyslíku ve tkáních) 10.Zvyšuje rozpětí červených krvinek, které tak proudí žilami přímo do tkání Hyperbarickou komoru můžete nyní mít i vy ve své domácnosti nebo v ordinaci lékaře či ve SPA salónu. Pro zvýšení efektu z hyperbarické terapie Vám nabízíme spolu s přenosnou hyperbarickou komorou i kyslíkový koncentrátor. Zvýšeného efektu z hyperbarické komory dosáhnete inhalací kyslíku během sezení. Vyvinuté pro soukromé firmy jsou tyto kamery využívané v antarktických expedicích pro čínskou vládu. Zahrnujíce dvojitý větrací otvor pro bezpečnější dosažení maximálního 15 PSI. 225 cm na délku a 60 cm diametrálně. Zahrnuje nafukovací ventil. Jeden pomocný ventil plus 1 velké okno a 2 nafukovací podhlavníky. Nosný plášť opatřený zipy po celé délce pro jednodušší vstup a východ. (Lze s ním manipulovat, jak z vnitřní ta vnější strany komory). Vysoce výkonnou pumpu s patentovaným zvukovým potlačením a in-line vzduchovou filtraci. Dobrý proti: •Periferní arteriální nedomykavost •Před a pooperační léčba u ortopedických operací •Před a pooperační léčba u vaskulárních operací •Osteomyelitis •Osteoporóza •Neurologické potíže •Autoimunitní potíže Stejně tak jako u jiných metod aplikování ozonu, toto užití kombinuje metodu parní sauny a ozonovou terapii, dochází i zde k pozitivním výsledkům u mnoha onemocnění, jako jsou: •Rakovina •AIDS •Diabetes •Mrtvice •Deprese •Chronická únava •Lupus •Fibromyalgia •Autismus Možnosti využití: •Medicína •Zdravotní centra •Domácnost •Kancelář •Hotel •SPA •Fitness Používá se u pacientů s otravou oxidem uhelnatým, kouřovými plyny, kyanidy, vzduchovou embolií (ucpání cév vedoucí k nedokrevnosti – ischemii příslušné části těla – mozek, plíce, končetiny). Dále se užívá např. při náhle vzniklé poruše sluchu, při replantace (znovuspojení) traumaticky amputovaných končetin a k lepšímu hojení popálenin. Může také sloužit jako součást komplexní terapie. zdroj - www.oxylife.cz

Přidat nový komentář

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce