Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Konopná mast

měla jsem velké problémy s akné,ale v mém boji proti němu mi hodně pomohla konopná mast a krém,jsou k dostání v lékárně a jeden přípravek stojí asi 170Kč.známky zlepšení se začly projevovat již po 4 dnech.tak hodně štěstí:-)

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
NN

Mám velký problém s akné a chci si koupit konopný krém. Akorát nevím jakou značku, je jich totiž několik. Je dobrá značka Cutis help? Máte-li další zkušenosti s konopným krémem při akné tak prosím napište. Dík

Peťa
1x

Dobrý den. Pravá konopná mast s vysoce kvalitních léčebných odrůd. [email protected]

irena

Měla jsem letité problémy s pletí-používám konopnou mast na kůži-ZELENÁ ZEMĚ- po třech dnech se mi skutečně měnila pokožka před očima-pro mě to byl zázrak-nehledě k tomu,že se dá použít na spoustu dalších,jiných potíží-popraskané rty,pigmentové skvrny,odřeniny-hned se tvoří nová kůže-bez hnisu..nutno vyzkoušet-vřele doporučuji...arturka

karol
3x

já jsem si koupila konopny krem od Cutis help pouzivám to uz asi 4 dny a akne se pomalu ale jiste hoji zatim vidim vysledky jenom na obliceji na zadech a na ramenou zatim ne.Ale zaciná to mizet tak to skuz nic neztratis.Drzim palce

tuža
1x

ahoj všichni, mé problémy s akné trvají už 10 let, vyzkoušela jsem různé prostředky, masti, vodičky, tabletky atd.,ale nikdy mi akné nezmizlo,byla jsem na tom velmi psychic.špatně.Nedávno jsem viděla v tv diskusi na kosmetiku s konopí, koupila jsem si teda konopný krém na akné, a jsem naprosto v šoku, jak to funguje, je to skvělé, již po 3 dnech jsem viděla rozdíl a taky už mám mnohem lepší náladu :-))))

hh
1x

Ahoj! Musím říct, že jsem na svoje akné vyzkoušela už kde co, ale bez valného výsledku. Ale konopná mast mě opravdu překvapila! Pleť se mi zlepšuje takřka viditelně a to ji používám jen pár dní! Můžu ji všem vřele doporučit (jen to chce kolíček na nos...).

LL
2x

Ahoj všichni, já osobně musím říct, že se mi akné po konopné masti ještě zhoršilo! Místo pár pupínků mi začalo "hnisat" celé čelo! Není nad obyčejný heřmánek, který to během 2 dní napravil :o)

vvv
3x

měl jsem velké problemy s akné. Konopí si pěstuju sám. Nechám ho vylouhovat v e francovce min. měsíc ale třeba i rok a před spaním po vykoupání natírám holou čistou rukou na postižená místa. Výsledek je super.

KONOPNÁ MAST
5x

Zdravím Vás, taky jsem měl problémy s akné, nepomohl mi zineryt, pleťová voda se zinkem, změny v jídelníčku ani žádné jiné přípravky. Asi před půl rokem mi jeden známý zprostředkoval konopnou mastičku, kterou jsem si mazal pleť 2x denně. Již po prvním týdnu bylo vidět zlepšení, druhý týden se mi přestaly dělat nové pupínky a pak už se to jenom lepšilo, některé jizvy po akné zmizely úplně a ty hlubší jsou méně viditelné než byly (akné jsem se nemohl zbavit 6let). Jsem rád, že jsem na mastičku narazil, jinak nevím, zřejmě bych seděl na kožním a nechal si předepsat další zbytečný přípravek, který pomáhá pouze krátkodobě nebo vůbec :) kdyby někdo neměl možnost si mastičku vyrobit sám, nebo se potřeboval na něco zeptat, rád pomůžu. Můžete mi napsat na konopna.mast(zavináč)seznam.cz :)

ES
2x

prosím vás potřebovala bych poradit,jestli je lepší konopná mast a nebo krém? A kolik to tak asi stojí? A musí to být z pravého konopí? :)

To je jedno

Ahoj :D chtěla jsem se zeptat pomohla vám masička tak, že vám akné úplně zmizelo??

ALex
2x

Zdravím všechny, rozhodl sem se použít konopnou mastičku, protože jí mám doma z pravého konopí skusím to, ve středu sem začal dočetl sem se že je dobré si jí dávat na noc nebo když víte že budete trčet dlouho u FB jak to dělá většina. Takže používám zatím druhý den dám vědět po týdnu co to semnou udělalo nezapomennte všichni že akné je u každého jinačí někomu se hojí za týden někomu třeba po měsící takže to nevzdávejte a zkoušejte to dál rozdil nepoznáte hned za den nebo za dva je to jako když posilujete :D měj te se

kikuš

:) ahojte ... no ja som nikdy nemala problém s akné raz za čas sa mi ukázalo ale len pred mojimi dňami -_- a na začiatku roka som myslela že ma porazí z ničoho nič katastrofa a každý sa ma pýtal čo som taká vyhádzaná aaach ( keby som vedela )... po mojich skúsenostiach s radami od starých mám som vyskúšala bojovať s prírodou a verte či nie pomohlo už si liečim iba chrbátik :) Stačilo pravidelne každý deň piť žihľavový čaj sem tam na očistenie organizmu a ráno aj večer sa umývať iba žihľavovým čajom žiadnou kozmetikou a + konopná masť na očistenú pokožku na noc ....... som celá bez seba :) konečne si môžem povedať že som to zase ja ešte ten chrbátik keď sa úplne zahojí bude dobre :)

Anna

Zdravíčko, mě se víc než konopná mast osvědčil baobab. Konkrétně mám dobré zkušenosti s bio kvalitou od maxivitalisu. Doporučuji vyzkoušet je dobrý na problematickou pleť ale taky vrásky. Nečekala bych, že to někdy o nějakém přípravku řeknu, ale je to fakt.

Karolína Lovosická

Konopná mast je na akné velice příznivá.

Kosťa
1x

Musí být ale udělána kvalitně s vyšším obsahem THC. Pokud budeš používat z lékárny reklamovanou 4% - bude to o ničem! Více na : mackovytrojecky.seznam.cz

pleť

Zdravím koloidní střibro nejlepší řešení na vás problém

pleť

jsem spíše spokojena s koloidním střibrem

Můžu doporučit
2x

doporučuji za sebe určitě baobab

Jana

Tak nevím, zkoušeli jste třeba rakytníkový olej?

Ladyna

Rakytníkový olej je super - ano zkoušeli :-)

Jana

Doporučuju rakytníkový olej od terezie. Je to hodně kvalitní a vyráběno přírodní cestou

Lada

Jo terezie má samý přírodní věci, my máme diaregul na regulaci cukru v krvi

Kajda

Ten je super. Tam je zázvor, chebule a hlavně ten hnojník. To je houba, která má na cukr v krvi ohromný účinky

-

Díky za tip, něco takového jsem hledala

Honza

Dobry den. Prosim o radu. Mam nekdo opravdu osvedceny recept na domaci konopny krem? Myslim, oprvdu krem. Ne, mast z vazeliny apd. Mockrat dekuji za rady a tipy. S pozdravem Honza

Petra Svoboda

Dá se koupit kvalitní konopná mast? Nebo používáte vlastní výrobu? Co je lepší?

Jarmila Novotna

Dobrý den, používáte konopí i na obličej? Pomohlo vám od akné? Dostala jsem masticku od kamarada,ale prijde me,že děsně mastí obličej

Jana Holova

Dobry den, je lepší si sehnat někde po domácku vyrobenou nebo dosahuje takových kvalit i jiná v obchode.Děkuji

Natalie s

Dobrý den, podívejte se někde na netu nebo bych pozadala nekoho o domácí

Renca Sovova

Dobrý den, ty z obchodu úplně nedoporučuju,spíše domácí a trhat hodně bylinek. Myslím, že přírodní léčba se vyplatí.

Kateřina
1x

Mě se na akné osvědila bioaromakosmetika

Ivanka

Dobrý den, používám hlavně na ekzemy a bolesti svalu.

Dalia

Kateřino co to je za kosmetiku? A co od nich používáte na to akné? Mě se to poslední dobou dělá po celém obličeji.... někdy si připadám jako bych vypadla z muzea příšerek :/

Kateřina

Jde o přírodní kosmetiku. Na akné si tu objednávám krém stea tree, bergamotem a geránií. Je super, co ho používám tak mám krásně hladkou pleť bez pupínků

Dalia

To zní moc dobře, a je to opravdu přírodní ta kosmetika?

Kateřina

Ano je opravdu přírodní. Žádné chemické látky, je ručně vyráběná a ze 100% přírodních látek

Magda

Kateřina: Také si tuto kosmetiku kupuji a i za mě můžu doporučit. Je to jedna z mála opravdu přírodních .... a co mě osobně se hodně líbí je, že není testovaná na zvířatech. To já zásadně výrobky kvůli kterým muselo trpět jakékoliv zvíře nekupuji! ....

Týna

Za sebe mám s bioaroma kosmetikou nejlepší zkušenost. Jediná opravdu přírodní kosmetika na jakou sem kdy narazila

Apolenka

Ahoj, začalo se mi dělat nepříjemné akné na celém těle, po antikoncepci..nevíte co by na to zabralo?

Linda

Ženy díky za doporučení na tu Bioaromakosmetiku. Neodolala sem a už mám něco málo taky objednané

Alunka

Také děkuji z doporučení, mrknu se.

Klarka

Jéé, tak to jsou zajímavé tipy, právě něco takového podobného hledám.

Rita

Dobrý den, já ji ted začala používat na štípance od komárů.

Marika

Také doporučuji, je super.

Tamara

Za mě nejlepší kosmetika vůbec.

Mada

Dobrý den, je lepší kupovaná nebo domácí, máte nějaké tipy?

Jitka

Dobrý den, jaká konopná mast a od jaké firmy je nejlepší?

Magda

Jak a na co ji nejvíce používáte?

Jana

Používám ji a také jsem si pořídila konopnou pastu na zuby.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce