Inzerce
aplikace_alergie.png
Jak bojovat s alergií?
S aplikací AlergoStop můžete na alergii zapomenout
Připomíná léčbu a varuje před aktuálními alergeny. Více informací zde.
karusel_poradny_196px.jpg
POTŘEBUJETE RADU LÉKAŘE?
Nabízíme vám možnost jak ji rychle a pohodlně získat. Zeptejte se sami, nebo se podívejte na dotazy, které jsme již zodpověděli.

Léčba chlamydií přírodní cestou

Veroniko,mohu Vám pomoci s léčbou chlamydií přírodními produkty z Číny.Máte-li zájem, pište na radkakasalova@bady.cz

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Marcel

Zdravím Jeane, trpím chronickou CPN, pokud máš nějaké zkušenosti s tímto onemocněním prosím napiš na email p. marcel@email.cz děkuji

Lucka

Dobrý den jsem,mohu také poprosit jak léčit chlamydie?Budu moc vděčná.Dekuji.Muj e-mail je vallu5@seznam.cz

Nika

Ahoj Jean ale si to tu rozbehol.Na iných stránkach si nebol oblúbený, veď si písal že prispievať nebudeš, a čo im poradíš? No nič, každý si musí pordiť sám...

anonym

Nika: Jeana nech na pokoji !

Nika

je to pravda, je to môj názor a ja si môžem napísať čo chcem !!!

.

Po mnohaleté latentní chlamydiové infekci může u řady postižených docházet v důsledku dráždění nervů endotoxiny chlamydií k výskytu různých potíží, např. mohou se objevit vysoké bolesti vleže, může docházet k funkčním poruchám různých orgánových systémů i vzniku různých, ničím nevysvětlitelných zdravotních potíží, včetně závažných onemocnění ještě v produktivním věku. U postižených osob i v jejich rodinách se častěji vyskytují velmi závažná onemocnění jako je onemocnění srdce a cév (cévní příhody, stavy jako při angíně pectoris, bolest srdce, funkční poruchy i náhlá zástava srdeční činnosti i selhání dýchacího systému v důsledku poruch inervace), poruchy krevního tlaku, cukrovka, astma, rakovina (nejčastěji prostaty, slinivky břišní, ledvin, plic, mléčné žlázy, mozku, mízních uzlin), leukémie, poruchy krvetvorby, lupénka, záněty okostice, záněty šlach, artróza i artritída, dna, záněty nervů a žil, roztroušená skleróza, mononukleóza, onemocnění urogenitálních orgánů, funkční poruchy žláz s vnitřní sekrecí, chronický únavový syndrom, Alzheimerova i Parkinsonova choroba, epilepsie, závažná chronická nervová onemocnění, syndrom náhlého úmrtí kojenců, psychiatrické nemoci a nelze vyloučit ani vznik dalších závažných onemocnění. Někteří odborníci činí Cpn odpovědné za vznik řady tzv. „geneticky” podmíněných nemocí (rakovina, cukrovka, astma, atopický ekzém a další), kdy zřejmě rodiče předají potomkům infekci chlamydiemi a ty pak vyvolávají stejnou nemoc jako u rodičů. S přibývajícím věkem jsou trvale latentní chlamydiovou infekcí postižení lidé stále citlivější na sebemenší výkyvy počasí a ve stáří jim i menší výkyvy počasí způsobují značně bolestivé i jinak nepříjemné, při větších změnách počasí až kruté zdravotní po tíže. Část těchto lidí se stává vlastně trvale nemocnými, někdy s dlouhodobě krutými bolestmi a dá se předpokládat, že nikoliv biologické stáří, ale perzistující chlamydiová infekce je příčinou těchto potíží. Léčba jedině celoživotně bylinky a životospráva.

.

Nepodceňujte chlamydii Bohužel v případě chlamydie se často setkáváme s jejím podceněním. Je to dáno tím, že v první fázi nejsou příznaky nijak závažné a člověku spíše obecně není dobře, což zase po čase přejde. Bakterie však z těla nezmizí a po čase může udeřit mnohem větší silou. Pacient je přitom pro své okolí velmi nakažlivý a nemoc – třeba nevědomky – šíří dál.

Master
1x

Prosím o radu kde si nechat udělat testy. Prodělal jsem chlamydie spodku ale mám jiné příznaky časté záněty očí, špatně se mi dýchá a mám tik v pravém oku a předtím jsem byl asi rok neustále unavený. Doktoři mě vyhazují.. Potřebuji poradit imunologa nebo někoho dobrého aby to nestálo ranec. mrkucera@seznam.cz

Marie

Dobrý den,mohu také poprosit jak léčit chlamydie?Budu moc vděčná.Dekuji.Muj e-mail je ms@lysice.cz

anonym

Alternativní léčba na CPN nestačí !

Jana

Dobrý den.Jsou to pozitivní plícní chlamydie? IGa 2.0. ,IGg 2,5. Norma do 0,9.Obrovské zdravotní potíže.Lékařka nechce napsat antibiotika.Prý nízké hodnoty.Přitom laboratoř napsala,že se jedná o susp.probíhající infekci.Připadnu si,jak v Kocourkově.Kdybych nebyla vyřazena z hodnotného života, smála bych se.Bohužel nežiji a nevím,jak dlouho budu přežívat.Je mi těžko.

anonym

Ahoj Jano, jestli to ještě budeš číst, tak se to snad dá zaléčit, ale je to málo info. lepší na email. nezoufej jsou i horší nemoci.

Nicol

Jeane, prosím o více info o léčbě na email v listopadu 2019 mi byli zjištěny plicní chlamydie nicola.kucharkova@seznam.cz

Valtosova Lenka

Pet let bolesti nesnesitelnych k tomu paleni stipani v tele chron.chlamidie trachomatis pneumo toxoplazmoza herpes viry (pasovy opar )ecoli cytomrgalovirus a mboho dalsi nechapala jsem jak mohu mit takove nesnesitelne bolesti momentalne lecba v ambulanci bolesti na opiatech avali I lec.konopi mysleli ze mam revma nakonec fybromialgie mam to snad iz vsude I otoky ruky noha bricho jak v sestem mesici tehotenstvi bolesti svalu kloubu kosti patere zeber no reknu vam hruza urputne bolesti kazdy den uz pet let na infekcni vzdy jen jedny antibiotika a teceno ze chlamidie to zpusobovat nemohou po precteni uz vim ze to chlamidie jsou onen problem zkousela jsem vse mozne nic nezabira krom tech opiatu a to musel zvysit davku zkousim vse mozne objela jsem diky zname tolik lekaru a nemocnic snad budete mit stesti zkusim se domluvit na trojkombinaci a k tomu ty doplnky chlamidil extra nezabral beru I vitaminy chlorelu jecmen zkusim cinske houby snad se stane zazrak jinak uz nevim drzim vsem pesti je to des tyhle sileny bolesti nikdo mi neveril a takhle to dopadlo hlavne bojujte at nedopadnete jak ja

anonym

Ahoj ,bude to problém zaléčit, je to léčba na roky, ATB je potřeba nárazově a bylinky .

Pedro

Mam podobne problemy, unavu, tazke nohy, problem s dychanim, mierne zvysene teploty a v minulosti preliecenu chlamydiu trachomatis. Lekari nevedia zistit nic konkretne. Bol by som vdacny za rady ako postupovat pri diagnoze a liecbe. Jean, prosim vas, je na vas mailovy kontakt? Mohol by som vam napisat?

anonym

Ahoj, je to málo informací, nevím odkud píšeš, doktor by měl napsat tetracyklinová antibiotika + kapucínka vadšia , jinak musíš ty udělat email.

Pedro

Vdaka, moj mail je peter.da@zoznam.sk Budem vdacny za informacie o skusenostiach, ktore pomahaju riesit problem.

Simona

Jean, jestli je to stále aktuální a můžeš poradit ohledně léčby chlamydií,můžeš se mi ozvat na email simdo@volny.cz. díky S.

Přidat nový komentář

Inzerce
Inzerce http://alergostop.cz/?utm_source=ordinace.cz&utm_medium=banner&utm_campaign=promo2021&utm_content=duben

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Anketní otázka

Co je pro vás největší motivací k zanechání kouření?

Zatím hlasovalo 40 lidí

Mohlo by vás zajímat

Kdy je třeba pomyslet na CHOPN

Chronická obstrukční plicní nemoc (CHOPN) je závažné onemocnění, jehož hlavním rysem je omezený průtok vzduchu v průduškách. Klíčové pro oslabení projevů CHOPN je její včasné odhalení. Podstoupit spirometrické vyšetření by proto měl každý, u koho se ve dvou po sobě jdoucích letech objeví kašel přetrvávající alespoň tři měsíce.

Příběh Zdeňka: Dožil jsem se moderní léčby, ta mi po letech ulevila

Hrát s kartami, které mi život rozdá – to je životní krédo pana Zdeňka Březiny (70) z Brna. A karty to byly poměrně slabé, celý život se totiž potýká s hemofilií. Kvůli této vrozené nemoci se mu krev téměř nesráží, a dennodenně tak od dětství čelí riziku krvácení například do kloubů a jejich nevratnému poškození. Nyní má důvod k optimismu, nedávno se konečně dočkal léčby, která skutečně pomáhá, a jak sám říká – udělala z něj jiného člověka.

Popraskané koutky - příčinou může být banalita, ale i vážnější onemocnění

Popraskané koutky jsou známkou, že je naše tělo oslabené a něco nám chce sdělit. Řešit byste proto měli příčinu, nikoli pouze koutky samotné.

Mozková mrtvice postihuje i třicátníky

Mezi nejrozšířenější mylné domněnky patří, že cévní mozková příhoda se týká pouze osob starších 65 let. Kvůli nezdravému životnímu stylu a všudypřítomnému stresu dnes nejsou výjimkou lidé mezi 30 až 40 lety, které mrtvice postihne. Jaké jsou příznaky a jak se dá této zákeřné nemoci předejít?

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

20. ledna 2008, 12:04:30

ahoj...jsem v prváku na konzervatoři, hra na flétnu..asi pře 14ti dny mě začala pobolívat…

19. října 2010, 18:39:30

Stando, naštvat nás vždy může jen inteligent. A to bohužel zde není splněno. Zkusím…

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.