Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Léčba chlamydií přírodní cestou

Veroniko,mohu Vám pomoci s léčbou chlamydií přírodními produkty z Číny.Máte-li zájem, pište na [email protected]

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Jitka
2x

Prosila bych o radu jak na CPN. Můj email je [email protected].

zdeněk
2x

Ahoj Jeane, nebudu tady psát všechny potíže, ale vypadá to na chlamydie taky. Jestli máš nějaké rady, budu rád, když mi napíšeš na [email protected]. Díky. Z.

Renata

Já četla že pomáhá i oreganovy olej, atb se mi už moc brát nechcou, na 3 tydnyvklid a pak znova, jak s tím mam bojovat když mám imunitu na prd skrz ATB... M.zant v kyčlích bolest na plicích a trápí mě dušnost...

PH
3x

Ahoj Jeane,mám chronickou CPN a chci tě požádat o info k léčbě.Více napíšu do mailu. [email protected]

Honza
2x

Ahoj Jeane, také poprosím o informace , zkušenosti ohledně léčení chronické chlamydie trachomatis. [email protected]

JanRybka
1x

Co na škubání svalů u Chlam infekce?

TWIXI
2x

Ahoj Jeane, prosím také info ohledně léčby plicních chlamydíí. Děkuji. topca @centrum.cz

Jitka
2x

Hezky den Jeane, taky bych poprosila o info ohledně léčby plicnich chlamidyí.Děkuji [email protected]

aninaz
2x

Dobrý den, Jeane, prosím rovněž i informace ohledně léčby plicních chlamydií. Moc děkuji předem. [email protected]

Eva
1x

Když si čtu o tom, že se má dlouhodobě užívat ATB, je mi z toho smutno,protože jak asi sami vidíte, problém chlamydíí to nikdy nevyřeší, jen na tu chvíli dají pokoj, ale pak při oslabeném imunitním systému po antibiotické zátěži zase brzy vylezou. Jedna možnost je tinktury- echinacea, ženšen a štětka,nebo Chlamydil, nejlepší je ale podle mých zkušeností plazmový generátor. Také to není hned, ale plazma vždy odstranuje ty aktivní chlamydie a človíčkovi se uleví. Je potřeba ale tuto léčbu opakovat vždy po aktivaci spících chlamydií. Držím palce. Eva

Marcela
1x

Dobrý den, prosím o radu, již dva měsíce po určité události jsem se cítila velmi unaveně, necítila jsem prsty, mravenčení končetin, bolesti páteře v oblasti mezi lopatkami a beder, poté noční záškuby, charakteru, kdy spím velmi málo hodin a během měsíce šly kila dolů cca 8 kilo. Léčena OL hořčíkem. Nyní jsem si vyběhala testy a výsledek budu znát zítra avšak příznaky mi sedí na plicní chlamydie do puntíku. Nasadila jsem si ATB Doxyciclin a chlamydil, 12 den, bez efektu.. Před dvěma měsíci zcela zdravá, nyní nemohu chodit, jsem paralyzovaná bolestmi, velmi rychlý sešup dolů, hlavně ta bedra, jakobych cítila každý nerv. Poradíte prosím na mail [email protected], velmi děkuji

oldpetr

Zdravím všechny smolaře kteří mají tuto zákeřnou infekci jako i já. Bojuji léta s následky pozdě diagnostikované Boreliozy a plícních chlamydií. Jednoho času jsem už nebyl schopen ani chůze do schodů a obout si boty .Doporučuji dlouhodobě užívat léčení na radu jednoho pana doktora z internetové lékárny který mi tvrdil že touto kombinací lze tyto infekce vyléčit už za půl roku.Užívám nyní Echinacea forte 600 2X2 tablety denně a Korejský žen šen 2X1 a Vitamín C s prodlouženým účikem 2X 1 denně po dobu nejméně půl roku a po zlepšení stavu poloviční dávky a to po dobu kdy tu infekci máte pozitivní a to může trvat léta záleží na stavu vaší imunity a rozvinutí infekce.Vzhledem k několika vývojovým stádiím boreliové a chalmydiové infekce musí léčka trvat nejméně půl roku .Ideální by bylo začít učinnými antibiotiky které vás zbaví dospělých chlamydií tím se uleví imunitě a ta potom pomocí uvedeného postupu výrazně posílí a pak si poradí i těmi které časem dokončí vývojové stádium .Já jsem po zlepšení stavu přestal z lakoty příliš brzy užívat tyto doplňky a potíže se mi vrátily .A tak začínám opět znovu neb mi to pomáhá a těch pár stovek měsíčně stojí za tu investici Antibiotika sama od sebe vás této infekce nezbaví to by jste je museli brát nejméně půl roku . Je třeba taky dodržovat pitný režim .S pozdravem Petr N.

Martin
2x

Ahoj Jane mam taky CPN ..stavy hrozny ..naval, piskani v usich, nevolnosti, motani hlavy...prosim o radu na [email protected] dekuji predem

Radka
1x

Ahoj Jeane syn má plýcní chlamydie .Nevím jestli to má chronické a jsme z toho dosti zdrcení,protože byl aktivním sportovcem a sport byl pro něj vším.Ted má na 14 dní nasazený klacid a hledám další léčbu děkuji za radu.Moc jí potřebujeme email je [email protected]

Linda
2x

Jeane, též prosím o info. Momentálně nám nasazena atb s přestávkou před druhou dávkoua potíže se vracejí, už zase začínám kašlat a škrábe mne v krku. Předem děkuji zpravu, jak na ně. [email protected]

Klára
1x

Dobrý den Jeane, i já Vás chci poprosit o informace k léčbě chronických chlamydií. Můj mail je [email protected] Děkuji předem za informace a přeji pěkný den

SFrantiška
1x

Dobrý den Jeane, prosím Vás o informace k léčbě chlamydií. Můj email je [email protected]. Děkuji předem za Vaše informace a přeji Vám hezký den.

Katarína

Dobrý den, poprosím taky o informace. Mám plicní chlamydii, chronická forma.. Můj mail je [email protected]. Děkuji

Marcel

Zdravím Jeane, trpím chronickou CPN, pokud máš nějaké zkušenosti s tímto onemocněním prosím napiš na email p. [email protected] děkuji

Lucka

Dobrý den jsem,mohu také poprosit jak léčit chlamydie?Budu moc vděčná.Dekuji.Muj e-mail je [email protected]

Nika

Ahoj Jean ale si to tu rozbehol.Na iných stránkach si nebol oblúbený, veď si písal že prispievať nebudeš, a čo im poradíš? No nič, každý si musí pordiť sám...

anonym

Nika: Jeana nech na pokoji !

Nika

je to pravda, je to môj názor a ja si môžem napísať čo chcem !!!

.

Po mnohaleté latentní chlamydiové infekci může u řady postižených docházet v důsledku dráždění nervů endotoxiny chlamydií k výskytu různých potíží, např. mohou se objevit vysoké bolesti vleže, může docházet k funkčním poruchám různých orgánových systémů i vzniku různých, ničím nevysvětlitelných zdravotních potíží, včetně závažných onemocnění ještě v produktivním věku. U postižených osob i v jejich rodinách se častěji vyskytují velmi závažná onemocnění jako je onemocnění srdce a cév (cévní příhody, stavy jako při angíně pectoris, bolest srdce, funkční poruchy i náhlá zástava srdeční činnosti i selhání dýchacího systému v důsledku poruch inervace), poruchy krevního tlaku, cukrovka, astma, rakovina (nejčastěji prostaty, slinivky břišní, ledvin, plic, mléčné žlázy, mozku, mízních uzlin), leukémie, poruchy krvetvorby, lupénka, záněty okostice, záněty šlach, artróza i artritída, dna, záněty nervů a žil, roztroušená skleróza, mononukleóza, onemocnění urogenitálních orgánů, funkční poruchy žláz s vnitřní sekrecí, chronický únavový syndrom, Alzheimerova i Parkinsonova choroba, epilepsie, závažná chronická nervová onemocnění, syndrom náhlého úmrtí kojenců, psychiatrické nemoci a nelze vyloučit ani vznik dalších závažných onemocnění. Někteří odborníci činí Cpn odpovědné za vznik řady tzv. „geneticky” podmíněných nemocí (rakovina, cukrovka, astma, atopický ekzém a další), kdy zřejmě rodiče předají potomkům infekci chlamydiemi a ty pak vyvolávají stejnou nemoc jako u rodičů. S přibývajícím věkem jsou trvale latentní chlamydiovou infekcí postižení lidé stále citlivější na sebemenší výkyvy počasí a ve stáří jim i menší výkyvy počasí způsobují značně bolestivé i jinak nepříjemné, při větších změnách počasí až kruté zdravotní po tíže. Část těchto lidí se stává vlastně trvale nemocnými, někdy s dlouhodobě krutými bolestmi a dá se předpokládat, že nikoliv biologické stáří, ale perzistující chlamydiová infekce je příčinou těchto potíží. Léčba jedině celoživotně bylinky a životospráva.

.

Nepodceňujte chlamydii Bohužel v případě chlamydie se často setkáváme s jejím podceněním. Je to dáno tím, že v první fázi nejsou příznaky nijak závažné a člověku spíše obecně není dobře, což zase po čase přejde. Bakterie však z těla nezmizí a po čase může udeřit mnohem větší silou. Pacient je přitom pro své okolí velmi nakažlivý a nemoc – třeba nevědomky – šíří dál.

Master
1x

Prosím o radu kde si nechat udělat testy. Prodělal jsem chlamydie spodku ale mám jiné příznaky časté záněty očí, špatně se mi dýchá a mám tik v pravém oku a předtím jsem byl asi rok neustále unavený. Doktoři mě vyhazují.. Potřebuji poradit imunologa nebo někoho dobrého aby to nestálo ranec. [email protected]

Marie

Dobrý den,mohu také poprosit jak léčit chlamydie?Budu moc vděčná.Dekuji.Muj e-mail je [email protected]

anonym
1x

Alternativní léčba na CPN nestačí !

Jana

Dobrý den.Jsou to pozitivní plícní chlamydie? IGa 2.0. ,IGg 2,5. Norma do 0,9.Obrovské zdravotní potíže.Lékařka nechce napsat antibiotika.Prý nízké hodnoty.Přitom laboratoř napsala,že se jedná o susp.probíhající infekci.Připadnu si,jak v Kocourkově.Kdybych nebyla vyřazena z hodnotného života, smála bych se.Bohužel nežiji a nevím,jak dlouho budu přežívat.Je mi těžko.

anonym

Ahoj Jano, jestli to ještě budeš číst, tak se to snad dá zaléčit, ale je to málo info. lepší na email. nezoufej jsou i horší nemoci.

Nicol

Jeane, prosím o více info o léčbě na email v listopadu 2019 mi byli zjištěny plicní chlamydie [email protected]

Valtosova Lenka

Pet let bolesti nesnesitelnych k tomu paleni stipani v tele chron.chlamidie trachomatis pneumo toxoplazmoza herpes viry (pasovy opar )ecoli cytomrgalovirus a mboho dalsi nechapala jsem jak mohu mit takove nesnesitelne bolesti momentalne lecba v ambulanci bolesti na opiatech avali I lec.konopi mysleli ze mam revma nakonec fybromialgie mam to snad iz vsude I otoky ruky noha bricho jak v sestem mesici tehotenstvi bolesti svalu kloubu kosti patere zeber no reknu vam hruza urputne bolesti kazdy den uz pet let na infekcni vzdy jen jedny antibiotika a teceno ze chlamidie to zpusobovat nemohou po precteni uz vim ze to chlamidie jsou onen problem zkousela jsem vse mozne nic nezabira krom tech opiatu a to musel zvysit davku zkousim vse mozne objela jsem diky zname tolik lekaru a nemocnic snad budete mit stesti zkusim se domluvit na trojkombinaci a k tomu ty doplnky chlamidil extra nezabral beru I vitaminy chlorelu jecmen zkusim cinske houby snad se stane zazrak jinak uz nevim drzim vsem pesti je to des tyhle sileny bolesti nikdo mi neveril a takhle to dopadlo hlavne bojujte at nedopadnete jak ja

anonym

Ahoj ,bude to problém zaléčit, je to léčba na roky, ATB je potřeba nárazově a bylinky .

Pedro

Mam podobne problemy, unavu, tazke nohy, problem s dychanim, mierne zvysene teploty a v minulosti preliecenu chlamydiu trachomatis. Lekari nevedia zistit nic konkretne. Bol by som vdacny za rady ako postupovat pri diagnoze a liecbe. Jean, prosim vas, je na vas mailovy kontakt? Mohol by som vam napisat?

anonym

Ahoj, je to málo informací, nevím odkud píšeš, doktor by měl napsat tetracyklinová antibiotika + kapucínka vadšia , jinak musíš ty udělat email.

Pedro

Vdaka, moj mail je [email protected] Budem vdacny za informacie o skusenostiach, ktore pomahaju riesit problem.

Simona

Jean, jestli je to stále aktuální a můžeš poradit ohledně léčby chlamydií,můžeš se mi ozvat na email [email protected]. díky S.

David

Ahoj,našel jsem konečně nějákou diskuzi,už taky zhruba 8 let bojuji s pohlavní chlam.od té doby trpím na urologické problemy, bohužel jsem tenkrat kapl na špatneho urologa ktery mě nikam neposlal jen mě strašil a cpal do mě prášky které berou duchodci na prostatu ale u mě nic nevylečily po 4 rokach co mě už nateklo koleno a zanět se zhoršil tak mě konečně jiný urolog poslal na dermatovenerologii kde mě dělaly fůru stěrů a odběrů krve a světe div se chlamydie,abych pravdu řekl dostal jsem antibiotika dohromady snad na 50 dni nekolik mesicu jsem marodil + se zanetem kolena ktery taky zapricinily chlamydie ale po ukonceni lecby jsem mnel opravdu pokoj skoro na 3 roky a ted na jaře se mi vratily zase urologicke obríže ktere byli při chlamydiich samozrejme jsem dostaval zase ruzne antibiotika ktere zaberou treba jen pro dobu kdy je uzivam pak jsku zase problemy na zpet,mam horsi a lepsi dny ale porad se toho nemohu zbavit mam z krve negativni na chlamydie a pneumonie atd... nevim zda mam lecit chlamydie takove nebo nasledky po chlamydiich,jelikoz me byl udajne diagnostikovan chronicky zanet prostaty po chlam.infekci,takze pokud nekdo vi co delat abych opet byl v klidu budu rad za rady a muzeme to probrat,hlavne nezoufejte sam uz jsem neveril ze se neuzdravim ale temer 3 roky jsem nemel zadne obtize :)

anonym

Chlamysan forte.

Kamila

Já bych se možná do přírodní cesty neodvážila. Zde bych asi zvážila ATB, potom bych nasadila přírodní ATB - třeba phytoxan a nějaký pořádný detox organismu, ale poradila bych se s lékařem, zda to dává smysl.

Kristýna

Zdravím, z čeho se poznají chlamydie z krevních testů a to dělá kdo? Myslím jaký doktor obvodní, gynekologie nebo někdo jiný?

anonym

Test PCR bude drahej, napiš zdravotní potíže a prodělané nemoci.

Kristýna

Aha za to se platí jo? Já myslela, že na to má člověk nárok. Potíže špatný psychicky stav, můžou to prý být i chlamydie,,,, někdy mám bolest zad, svalů neurologie v celku v pořádku,,, vrací se mi často záněty mikoza, ale teď je to zvláštní tím, že mě pálí jen v okolí močové trubice a výtok bílí, tak mi tak napadlo jestli to vše dohromady nemůže souviset s chlamydiemi.

anonym

Ahoj, může to být chlamydie, zkus lichořeřišnici větší, čaj 4x denně, šišák bajkalský i tinktury od Mgr. Podh. podle možnosti ATB doxyh. a nebo chlamysan forte, možností je víc. nedá se tady psát.

Kristýna

Dobrá můžu zkusit něco takhle. ATB mi bez vyšetření nikdo nepředepíše, tak zkusím ten chlamysan a nějaké bilinky tím nic nezkazím

anonym

Hlavně ten Šišák B.

Zdenka

Dobry den, mam delsi dobu ruzne zdravotni obtize, stale se zhorsovali po prodelanYch infekcich. Pośedni mesice podezdreni na als. Na chlymadie mam jen igg protilatky. Dr to tedy presel. Nicmene zacinam byt presvedcena, ze to je puvodce bseho. Prosim jaky dr by se mi mohl venovat? Dr klubal pouze v praze? Dr Nouza je nedostupny na dva mesice. Je nekdo podobny na Morave? Nevite prosim o nejalem dr, co by me vzal a pomohl? Chci to zastavit, jsou to silene stavy. Hubnu svaly a nemuzu spat, mam veskere projevy snad vsech neurodegenerativnich onemocneni. Moc dekuji za rady [email protected]

Mám prokázané protilátky - chlamydia trachomatis - chronický stav, dlouhodobý, nemám ale jiné příznaky než urologické a gynekologické, plicní projevy nemám. Ráda bych zkusila kombinaci ATB s přírodními ATB, lichořeřišnice a šišák bajkalský jako minimum, ráda bych znala nějaké doporučení optimální kombinace. Případně Zapper, Riffeho přístroj atd. můj email: [email protected]

Tomas

Dobrý den, máme bohužel oba chlamydie. Oba máme antibiotika. Můžeme spolu spát když se lecime? Gynekolog řekl že ne a mě urolog že ano. Tak nevím 😊. Děkuji za odpověď

anonym

Je to málo info. chlamydie je složitá bakterie a je ji několik druhů, doktoři to neumí léčit, podívej se na jejich vývoj, doporučuji max. opatrnost.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce