Inzerce

Prsa

Dobrý den, mám docela špatný vztah ke svému poprsí. Prsa mám díky vlivu nošení špatné podprsenky od mládí povislá a prsní dvorce hodně velké. Mému příteli se to líbí tak jak to je, ale mě ne. Navíc v budoucnu určitě budu chtít děti a nevím jaký by to mohlo mít vliv ta úprava. Opravdu moc bych toužila po poprsí jaké často ukazují v časopisech a v televizi, jenže se zase zároveň bojím operace. Nejde poprsí zpevnit i jinou možností než je operace?

Inzerce
Odpovědi
Věra

Zákrok jsem podstoupila v Effect Clinic v Brně

Reagovatpoděkovatnahlásit

23. července 2018, 22:58:16

Majka

Věrko nedávno jsem si nechávala dělat modelaci prsou na této klinice a za sebe mohu také doporučit, u mě velká spokojenost

27. srpna 2018, 22:18:37

Zdena

Jakou metodou jste si kdo nechal zvětšit prsa? Stále váhám jestli jít do implantátů nebo ne...

23. září 2018, 18:47:13

Vanesa

Zdeni zkuste se zeptat plastika, v tomhle vám asi laik moc neporadí... Já mám výbornou zkušenost s Brněnským doktorem Justanem. Když jsem u něj byla na konzultaci vše mi ohledně zákroku vysvětlil, zkusila bych být váma tu konzultaci a poté se rozhodla, určitě vám poradí nebo minimálně když si zjistíte co nejvíc informací tak se vám bude lépe rozhodovat

25. září 2018, 20:09:24

Zdena

děkuji, určitě se na konzultaci objednám a uvidím... a je ta konzultace bezplatná?

16. října 2018, 10:52:17

Blažena

Zdeni u Justana v Brně jsem byla několikrát skrz liposukci, za konzultaci jsem nikdy neplatila ani korunu:)

23. října 2018, 09:53:27

Markéta

Blaženo také jsem u něj byla na plastice a i u mě výborná zkušenost. Mám zkušenost i s jinými dvěma plastiky ale u tohoto jsem zažila jednoznačně nejlepší přístup takže můžu jenom doporučit

28. října 2018, 23:53:19

Nina1 poděkování

Markéto ten plastik má na stránkách uvedené dvě kliniky, na které tedy můžu očekávat že mi udělá plastiku když se u něj objednám?

30. října 2018, 21:59:18

Adela

Bude mne to bolet hodně po operaci prsou?? vydržím to i bez prášků od bolesti?

17. ledna 2019, 12:17:04

Martina

Já jsem si nechala dělat nová prsa a abych netrpěla bolestí a nemusela brát prášky od bolesti, tak jsem si zaplatila pumpičku s analgetikem, která mi vedla přes katetr přímo do rány analgetikum.

20. ledna 2019, 15:00:51

Adela

A to si musím koupit dvě pumpičky, abych měla na každé prso? Kolik to stojí? hradí to pojišťovna?

21. ledna 2019, 16:44:57

Martina

Ne ne nemusíte, dají vám tam rozdvojený katetr, stojí to 4 tisíce korun a je to na 3 dny, mě to opravdu hodně pomohlo, skoro nic jsem necítila.

24. ledna 2019, 10:02:04

Marianka

Já celkem také, jsem nespokojená a hlavně mě trápí problém s tím, že nemohu nosit vystužené spodní prádlo.

30. ledna 2019, 18:38:05

Veronika

Já se sháním po nějakém dobrém plastikovi v Praze. S Pilkou máte zkušenost?

9. února 2019, 18:26:14

Marika

Zdravím, u Pilky sem byla na redukční mammaplastice. Já sem šťastná za to že sem šla na tento zákrok zrovna sem, měla sem tu vynikající péči

12. února 2019, 21:21:25

Veronika

Mariko a byl s vámi tento plastik i při konzultaci??

18. února 2019, 20:24:29

Marika

Zdravím, ano mluvila jsem sním už na konzultaci

21. února 2019, 10:29:47

Jiřinka

Mariko na které klinice ten plastik dělá zákroky?

25. února 2019, 20:11:51

Michliková

Já sem si zajela na plastiku do Brna k Justanovi a taky sem moc spokojená

26. února 2019, 22:36:58

Dáša

@Michlíková: Kde se k němu dá objednat?

2. března 2019, 21:24:27

Bea

Před měsícem sem byla na zvětšení prsou v Praze v Aesthevita klinice, za mě vynikající zkušenost jsem moc ráda že sem šla zrovna sem

3. března 2019, 21:02:52

Michliková

Na konzultaci se k němu můžete objednat přes jeho stránky

13. března 2019, 01:00:47

Dáša

Děkuji moc, a za jakou dobu se vám ozvali od odeslání?

18. března 2019, 20:34:49

12
Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Roman (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 18. března 2019, 14:18:24

Ahojte, tak tu jsem po 14 dnech zas:( bylo mi už dobře, vše bylo ok, už jsem měl jít dokonce… Diskutovat

• Monika (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 18. března 2019, 16:43:00

Ahoj Jani,jak jsi to v práci zvládla? Toho hubnutí se neboj,až zaberou léky,tak se Ti kila… Diskutovat

• Dáša (Prsa) 18. března 2019, 20:34:49

Děkuji moc, a za jakou dobu se vám ozvali od odeslání? Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.