Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

dlouhodobě zvýšená teplota

Už 8 let mám téměř pořád zvýšenou teplotu spojenou s bolestí svalů a kloubů, také časté infekce horních cest dýchacích. Krevní obraz, který mi dělali na imunologii je dobrý, EB virus který jsem měla, mi při posledním rozboru krve nenašli.Teploty mám ale stále. Už opravdu nevím na koho se obrátit.Petra 36 let

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Lenka
1x

Zdravím,musí se posilovat imunitní sytém neustále,nejlepší jsou přírodní léky je to sice dražší varianta,ale člověku pomáhá .Kamarádka má stejný problém ,ale o hodně lépe se cítí,po užívání těchto produktů.Kdyby měl někdo zájem pište na můj email [email protected]áda poradím.

Jitka Závětová
1x

Podle mých životních zkušeností zvýšená teplota cca 37,3 vždy něco znamená. Po odstranění zubního implantátu po několika letech teplota zmizela. A nyní mívám pravidelně 36, 5. A ještě jednu zkušenost mohu sdělit. Mívala jsem silnou menstruaci, bolesti břicha. Podle rady léčitele jsem pila čaje z natrhaných kopřiv, prý že čistí krev. Kontryhel a pastuší tobolka jsou rovněž na ženské problémy: silné krvácení při menstruaci. Tyto byliny opravdu pomáhají, mě zachránily před operací dělohy. Prý se dají jíst a jaře i listy pampelišek.

nany
3x

Taky zdravím též teploty a chlamydie pneu- ale antibiotika mi moc nepomohly ale byla jsem na měřeni diacomu a zjištěny paraziti,hodně lidí neví že je v sobě máme. takže jsem řešila jak parazity tak chlamydie.dnes chlamydie nemam no paraziti se najdou- ale i když nejsem úplně ok tak je to nesrovnatelný. hodně sil a at je vám jíp

Jean
3x

měření je podvod :-)

Erika
1x

ahojte ja som s toho uplne vedla nemala som ani potuchy, že tolko ludí má problémy ako ja, už pomaly celý rok mávam zvýšené teplotydo 37,5,6,7,8 a tá stašná unava už som bola na vela vyšetreniach dokonca som sa liečila na lymfon a potom zistili, že ho nemám a teploty su znova tu

Lůc
1x

Jak jako zjistili, že jej nemáš? Nebo nechápu, jak tě na něj (a jak?) mohli začít léčit :-O To by mě celkem zajímalo...

Šárka
2x

Dobrý den všem ve spolek, také teď momentálně trpím na neustálé zvýšené teploty. Měla jsem klasickou virozu , dvoje antibiotika a stafylokoka v krku. Jenže pořád mám zvýšené teploty37.3- 37,5 - 38,2 pořád se to pohybuje v tomto rozmezí . Doktor mi dělal další stěry s krku a negativní, bral mi odběr krve na všechno co snad existuje, mononukleozu, herpetická onemocnení, EB vyrus, ale nic. A vše mám v normě bez nějakých problémů, ale pořád mám červený krk a ty teploty. Jsem ze všeho už unavená, ospalá, dokonce i po ovoci se mi dělá špatně, připadám si jak hypochondr. Teď do středy budu čekat na vyjádření alergologie a pošle mě na imunologii,že mám nějakou infekci a neví kde, ale myslím, že to bude prd platné. Teď čtu o těch chlamydiích jestli mám říct svému lékaři zda nemám to. Setkal jste se s tím už někdo ? Jsem od 8.10 na neschopence :( . Děkuji

Jean

Ana co čekáš ?

Petra

Je mi 24 let uz 2 mesice se pohybuji me teploty od 37.5 az 37.8 v prosinci sem asi 3x prechodila nachlazeni protoze mi Mudr vzdy rekla vem si dovolenou ale v urcitem obdobi ji nikdy nedostanu. Predtim tim jsem mela zenske obtize tam zanet,pote zanet mocovych cest. Vse je jiz v poradku ale teploty stale pretrvavaji. Jsem alergik na roztoce. Chodim i na orl ale vse je stale stejne. Pred 2-ma lety sem mela duodenogastricky reflux a tak pri tezsim jidle nebo kdyz mi neco nesedne zam pri obtizich beru Helicid. Predem dekuji za rady.

Jean
1x

jsou to příznaky složité bakterie, léčba na roky

Petra

A nevite na co se zamerit ani na orl nic nezjistilo se tak se pracuje na posileni imunity tak snad to pomuze stale je to stejne. 37.7 A dalsi nachlazeni bylo. Uz fakt nevim snad toto pomuze ci nevite na co zamerit?

Jean
1x

podívej se na konec diskuse :-)

Jitka

Zdravím, měla jsem dlouhodobé problémy s krkem, neustále jsem ho měla zahleněný, občas mně píchlo na mandlích, plivala jsem, kašlala, bylo to nepříjemné. Zkušená lékařka ORL mně vyšetřila a přestože jsem nikdy neměla pálení žáhy, tam mi sdělila, že mám reflux a ať držím hlavně dietu: tak 6 týdnů: Nepiji kávu, alkohol, nejím čokoládu, příliš mastnou stravu, česnek, cibuli a čerstvé pečivo. Měla asi pravdu, vše dodržuji a zahlenění mizí. Užívám také Omeprazol TEVA.

Vladka
6x

Od konce října mám stále zvýšené teploty. Měla jsem virózu se silným kašlem 2 krát přeléčenou antibiotikama. V prosinci po testech zjištěny chlamydie pneumonie a opět antibiotika. Cítím se stále hrozně unavená, jsem schopna prospat každý den celé odpoledne. Zvýšené teploty přetrvávají, odběry mám negativní a obvodní dr. si neví rady.Už jsem z toho zoufalá. Je mi 50 let.

Jean

Je to stále chlamydie, musíš pokračovat i alternativně, bude to asi na dlouho a trvalé následky :-(

Vladka

Děkuji za info. Dnes jsem byla na kontrole u obvodní dr. a podle odběrů jsou to stále chlamydie. Poslala mě na inf. oddělení do chlamydiové poradny, prý to vidí na další antibiotika. Doporučila mi i bylinky od bylinkáře chlamydil. Jen se bojím dalších antibiotik od konce října mám za sebou 3 druhy různých antibiotik, které vlastně nezabraly ?

Lenka
1x

ATB není třeba se bát. Sama jsem brala hodně silná ATB cca čtyři měsíce v kuse (borelióza) a kromě pomnožených kvasinek, na které - údajně - platí probiotika (ovšem to asi nikdo neprokáže, takže opravdu nevím, zda to není jen další tahání peněz z kapes důvěřivých lidí), mi nebylo vůbec nic. A to, že byly přemnožené kvasinky jsem se dozvěděla čirou náhodou. Ono pokud je někomu blbě, a řekněte mu, aby pil třeba naředěné Savo napůl se čpavkem, on to bude v tom zoufalství fakt pít. Opravdu to chápu. Po čtyřletém boji s boreliózou a doktory vím zcela přesně, co člověk cítí, a kam až ho zoufalství a beznaděj může zavést.

Jean
1x

Jestli chceš napiš email, mám zkušenosti, ATB se nemůžou brát v tahu, nemá to cenu, ničíš si zažívání :-)

Vladka
1x
Eva

Dobry den, mam podobne potize jako vy. Uz 5 tydnu zvysena teplota okolo 37,3 - 37,5. Zpocatku to vypadalo jako viroza, pak hrozna unava z vycerpanost. Nasledovaly bolesti podel nervu - do nohou, do rukou, i do bricha. Stale vycerpani i pri male prochazce. Pak uz i bolesti svalu...6.tyden se to malinko zlepsilo, zacala jsem zase trochu fungovat, ale na jeho konci opet bolesti, teplota 37,5. Po celou dobu potizi jsem mela velky problem se spankem. Obcas jsem se v noci zpotila uplne do mokra. Krevni obraz ukazkovy, CRP nejprve 8, pak 2. Vysetren i revmatoidni fa, ASLO, vyter z krku a nosa, vse OK. Borelie -, chlamydie pneumonie IgG +, IgM -, EBV vysoke IgG +, IgM -. V 18ti mononukleoza. RTG plic OK. Prakticka rikala nejprve viroza, pak unava. Uz nevim, co delat, 14 dni v kuse jsem.jen lezela a relaxovala. Boli me uz zada. Cpu se hromadou ovoce a zeleniny, beru vitaminy, zeleza malo nemam. Prosim poradte mi.

Jean

poděkuj doktorům, je to zase chlamydie v chronicém stavu, je to málo inf. email, ATB, lichořeřišnice, léčba na roky !

Eva
1x

Muj mail je [email protected]

Petra

můžu poprosit o info?Jak léčit chlamydie? [email protected]

Lenka

Dobrý den, i já mám stejný problém, prosím o info jak dál. email: [email protected] Moc děkuji, L.

Jana

Dobrý den , mohu také poprosit o nějaké info k léčbě Atb ? Mám 4 m teplotu, 1. měsíc 38,5, další 3m kolem 37,4- 37.6. Před 20 lety borelioza, neléřená ,až po více jak roce potíží, atb na 10 dní. v r. 2006 chlamydie plicní i gyn.Od té doby po atb nejrůznějšé potíže, Nikdy jsem se z toho nedostala.Pro lékaře jsem zralá na psychiatra, prý psychika !!! Ale to opravdu ne .Byla jsem předtím zdravá, vše začalo po dobrání atb na chlamydie. Jsem strašně unavená , pálí mne kůže po celém těle, bolí každá šlacha, klouby. Ztratila jsem sluch, autoim. štítné žlázy a spoustu dalších problémů. Nyní mám už dlouho teploty a doktorka mi vzalazíkl. odběry na krev, prý jak z učebnice a už nic dalšího se mnou uý prý neudělá, když nemám v krvi zánět. Já mám pocit, že zkolabuji, tak je mi zle. Děkuji za radu [email protected]

anonym
1x

Je to problém, tak se u nás léčí, podívej se na tinktury chlamysan a další , víc nemůžu psát , ale na netu to najdeš

Jana
1x

Děkuji, mrknu. Hledám na netu veškeré info, ale co čtu, je na opravdu nadlouho... Jak to, že doktoři studují , skládají přísahu a pak neléčí ? Doktorka se mi vysmála, že to mám v hlavě, že se tomu dříve říkalo hysterie. Já myslela , že umírám, tak mi bylo zle a ona se smála ? !! Kdybych byla při síle, tak bych ji snad i dala flákanec ! Zdravotnictví jde do kopru. Chtěla bych vidět, jesli by se takto mudři chovali, kdyby šlo o jejich rodinné příslušníky, kdyby je viděli trpět tak, jako trpíme my . Jo, kdyby se bolest dala přenést, aspoň chvilku bych jim ji RÁDA předala !! :-(

Michaela

Dobrý den, už 4 měsíce řeším zvýšené teploty u své dcery (nyní jí je 10 mésíců). Byli jsme x-krát už u lékařky, ale všechna vyšetření měla v pořádku. Prosím o pomoc. [email protected]

Eva
1x

Tak jsem se dnes dozvedela, ze ty bolesti mam ze skryte deprese :D Podotykam, ze dr.se na me ani nepodivala, natoz aby se mnou mluvila :D No comment.

ja

Udajne je teplota do 37,3 normalni.

ja
1x

Jeste zalezi, cim se merite...jedine presne byvaly rtutove teplomery

ala

já taky trpím na zvýšenou teplotu už dlouho.Doktorka mi dělala krevní obraz akutní zánět v těle,Neví se kde.REGALEN se dá normálně koupit?jo ještě jsem dostala antibiotika ale nic

Anonym
1x

Přeji dobrý den, nevím zda li mi vůbec někdo odpoví, ale mam se zvýšenou teplotou problém už rok. Ráno nic okolo13:00 lehká bolest hlavy a jak se přeměrim a mám 37,1-37,3. Žádná únava vedlejší příznaky nic. Po nějaké době zvracení problémy s žaludkem. Dokror mě nazval hypochondrem, vzal mi nespočet krve, nikdy nic nenašel ...po mém naléhání mě poslal na neurologii tam mi zjistili boreliózu. (první prodelana v 10 letech po 12 letech se vrátila). Prelecena doxyhexalem vše se zdálo v pořádku a od února 2018 jedu znova. Co 2 dny zvýšená teplota krev v pořádku borelióza v normě. Imunologicke vyšetreni ukazalo plicní chymydii (s pohlavní nemá nic společného pro ty co tu psali že manžel a podobně nic nemá). Prelecena...teploty stále trvají. Doktoři kroutí hlavou že se nemám furt měřit a mám žít normální život, ale těžko se to dělá když neustále cítím teplotu a prostě si chci lehnout. Nějaké rady co dál? Na jaké další vyšetření nebo jaké léky či přírodní léky začít brát? Nebo se stim mám naučit žít jak mi všichni rádi.?

Jana

Ahoj. Zkus se podívat na chlorellu. Se mnou lékaři taky nic neví. Myslím že mám překyselení organismu tam se taky objevuje zvýšená teplota, tak si dělám detox. Beru teprve týden, změny k lepšímu cítím ale teplota ještě zůstává. Ale nevzdávam to.

Nikola
1x

Tak já mám takhle zvýšené teploty jednou za čas už skoro čtyři roky, vesměs z ničeho nic. Průměrně zhruba měsíc v roce. Ze začátku mi doktorka dělala krevní testy na všechno možné, byla jsem i na kolono a nikde nic drastického nenašli. Jen že mám nedostatek vitaminu D a železa, který ted doplnuju a teploty se stejně vrací...Loni jsem k tomu prodělala sinusitidu, často mě bolí uši po kontaktu s vodou.. Myslíte, že i toto můžou být plicní chlamydie? :(

anonym

Chlamydie , jsou příčina všech nemocí, mimo jiné užívej bylinky, lichořeřišnici a spoustu dalších.

Jan

Je mi 18 let a nedávno, během 7 měsíců, jsem prodělal 6 angín. Jedna z toho se nakonec po odběrech krve vyklubala jako mononukleosa, což byl docela problém, jelikož jsem žádnou dietu nedodržoval. Ovšem po jaterních testech se ukázalo, že je vše víceméně v pořádku. Mám pouze zvýšený melanin, takže občas mám nepatrně žluté bělmo. Už půl rok jsem zdravý, ale stále u mě přetrvává občasná únava a téměř permanentní teplota kolem 37,0 - 37,1°C. Moje teorie je taková, že tím, jak mi doktoři předepisovali stále jen penicilin a i dlouhodobá podpůrná antibiotika, tak mi to trochu odrovnalo tělo. Ještě bych měl dodat, že krevní testy vyšli v pořádku. Zvýšená teplota mě nijak zásadně neomezuje v každodenním životě. Jen je častější únava, nechuť něco dělat a raději odpočívat a trocha té prokrastinace během učení. Jinak sportuji normálně a snažím se žít zdravý životní styl.

anonym

(N)

Alena

Temer 2 mesice teplota tesne pod 37 stupnu, nijak se to nezlepsuje, i kdyz odpocivam. Problemy asi psychosomaticke, ale zkusim i ty chlamidie

Petra

Dobry den, moje sestra má pořad zvýšenou teplotu skoro půl roku delali jí v nemocnici všechny vysetreni a nic nezjistili čím by to mohlo byt. Je ji hrozny vedro.

Jitka Krejčová
1x

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat. Můj manžel-71 let prodělal zánět dutin a bral tři týdny antibiotika. Po dobrání se mu objevily zřejmě vedlejší účinky ATB. Začala hrozná únava bolest končetin, oteklé kotníky ,mravenčení v dolních končetinách, teploty v odpoledních hodinách 37,6, stupňů i více, pocení a celková vyčerpanost. Sotva někam dojde. Vyšetření a testy krve dopadly dobře i ultrazvuk břicha. Teď čekáme na výsledky rentgenu plic srdce. Může mi někdo říci, zda-li tyto příznaky mohou být z ATB? Děkuji

Jana
1x

Mam teploty kolem 37,5°C už 14 měsíců. Začátek 11/2020 - 38°C, dvoje antibiotika, trochu zlepšení, 03/2020 skoro 39°C. Covid negativní, nalezeny plicní chlamydie. Antibiotika cca 3 měs. v kuse, nyní skoro 6 měs. v kuse - Azytromycin. Teplota stále běžně 37,5 často i ráno. Únava, bolest kloubů. Nic jiného špatně (zdravotně) nenalezeno. Jsem unavená, rozlámaná, nešťastná, vysílená a ještě v dnešní době, kdy se každý každého s teplotou bojí. Potvrzení, že mám trvale zvýšenou teplotu nedostanu - co kdybych k tomu ještě chytila Covid a měla to potvrzení. Nemocenská vyčerpaná, jsem bez peněz a jen se modlím, ať to v práci nějak vydržím, hledám si novou, můj obor je obchod - dřina a pohyb v "Covidu". Jestli mi opět vylétne teplota nad 38, musím asi jen čekat, než mi spadne účet na 0 a pak hmotná nouze, nebo nevím, nikoho to nezajímá, mám vydržet chodit do práce, což samozřejmě budu doufat, že klapne. Nezvládám to už ani psychicky.

anonym
1x

Ta teplota značí ještě něco víc jak CPN, je potřeba ještě ATB a bylinky , léčba trvá dlouho a je potřeba PN, není to sranda.

Eva

Jani, vim jak vam je. Mam teploty cca 20 let kazdy den a v teto dobe je to fakt sileny. Ted to jeste jde, protoze se venku v zime ochladim, ale v lete me treba nechteli pustit do banky. Mam hruzu z nakazy co by to semnou udelalo. Bohuzel zustat zavrena doma nejde.

Karolina

dobry den, od minuleho patku mam lehce zvysene teploty (cca. 37.4-37.9°), normalne mam teplotu asi 37-37.1°, kazdopadne jsem byla ted tyden doma, lezim a ani trochu se to nezlepsilo. PCR testy na coronu mam negativni, ale jsem takova oslabena, trochu unavena, mam rymu (nekdy vic, nekdy min), kasel (spis si jen obcas štěknu, haha) a boli me v krku jen na jedne strane (zase nejake dny vic a nekdy naopak vubec). za 3 dny mam odjizdet pryc a taky bych si rada vyzvedla vysvedceni, nevite nekdo, co by to mohlo byt? sazela jsem na klasickou virozku, ale to uz by touhle dobou bylo pryc nebo aspon lepsi. dekuji za odpovedi

Halyna Pavlyuk

Dobrý den od prodělání Covid -19 a zápal plic mám už dva měsíce zvýšenou teplotu přes den 37.1-37.3 a večer kolem 22 hodin a ráno třeba v 6 hod mám normální teplotu 36.7 nevím co to muže být,odběry krve mám vše v normě,děkuji za odpověď

Zu

Dobrý den, syn má podobné problémy. Přes měsíc má stále zvýšenou teplotu, odpoledne cca 37,2-37,6. Dopoledne a večer teploty nemívá. Byl na všech možných vyšetření - krev, moč, streptokoky, rentgen plic. Na rentgenu měl malý nález, který byl přeléčen,ale teploty přetrvávají.

anonym

Ale chlamydie pn. se nevyšetřujou, to je asi zakázané protožr to Mudr neumí léčit .-)

Vojtěch Eliáš

Dobrý den, podařilo se Vám prosím té teploty nějak zbavit? Mám dlouhodobě ten samý problém.

Bohdana

Do ry den, unava, teploty mezi 37 -37,5.Byl mi zjisten paraprotein v krvi a zaver Lymfocytoza.Poradite mi co s tim? Dekuji B.K.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce