Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Syndrom karpálního tunelu

Bolest v oblasti zápěstí může mít mnoho příčin, například takzvaný syndrom karpálního tunelu. Zlobí vás tenisový loket nebo jiné záněty šlach či svalových úponů? Čeká vás operace karpálního tunelu? Chcete ulevit od svých obtíží a urychlit hojení? více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Jean

neotravuj s poxlou !

Ružka

Já ,když mám bolesti kloubů,šlach,úponů,tenisový či golfovýá loket,tak jedem do termální vody.Mám nejlepší zkušenosti s vodou v Podhájské.Ale ostatní mají svým složením také super účinky.Prohřeji ceké tělo a zase mám na delší dobu klid.

Jolana Jencovska

Me cekaji operace u obou rukou ted je horší prava

Dobrý den, prosím paní které pomohla léčebná kůra o zaslaní odkazu.Děkuji moc Iveta email- [email protected]

Alena

Mně se karpální tunely zhoršily od té doby co jsem na home office a sedím pořád u počítače. Někdy ja ta bolest fakt nesnesitelná, tak nevím jestli je potřeba to už nějak řešit s doktorem ? Jakou s tím máte zkušenost ?

Anna

Se svou doktorkou jsem to konzultovala a ta mi doporučila mastičku na promazávání a ta mi teda pomohla, takže jsem zatím bez obtíží a snad to tak i zůstane.

Alena

Mohla bych vědět co ti doporučila ? Že bych to taky vyzkoušela ?

Natas

Chtela bich poradit mam taki karpa tunel mometalne sem angliji mnela sem operaci kvuli tomu chtela bich se zeptat gde se spravne operuje karpa tunel protoze mne operovali v lochte us dvakrat a stale se nic ne zlepsilo

Natasa

Dobry den mam brneni leve ruky malicek ,prstenicek prostredni prst operu je se to v lokte? Dekuji

Boza

Dobrý den nám otázku jsem 7 měsíců po operaci karpalu ale bohužel mi zjistili ze to mám nepruchozi musím na reoperaci ale nechci k tomu doktorovi co mi to dělal můžete mi doporučit nějakého k okolí Teplic jsem už zoufalá všude jsou dlouhé čekací doby

Nikol

Dobry den mam otázku jsem 2 roky po zákroku karpalu a od pondelka ma nateklou jenom celou dlaň, nemuze to byt od karpalu dekuji za odpověď

Přidat nový komentář

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce