Inzerce

Dětské infekční nemoci

Dětské infekční nemoci jsou staré stejně jako lidstvo. Původně probíhaly trochu jinak. [ více ]

Inzerce
Odpovědi
Brno2 poděkování

Článek je staršího data. I u nás již lze očkovat proti planým neštovicím.

Reagovatpoděkovatnahlásit

15. října 2006, 22:37:40

Karolína3 poděkování

Slyšela jsem že očkování proti planým neštovicím nepomůže, že když je dítě v uzavřeném kolektivu, např. ve školce, tak je stejně dostane, ale nemají takový průběh jako u neočkovaného dítěte. Co je na tom pravdy?

5. června 2007, 18:19:43

Drahomíra3 poděkování

Dnes už se lze proti planým neštovicím očkovat,a stojí cca:1500.

2. prosince 2007, 18:46:00

Karel60

O Vánocích mně začalo velmi nepříjemně bolet v krku, nikoliv na mandlích, ale níže v hltanu. Žádné zvýšené teploty, vyrážka a "malinový" jazyk. Lékařka ORL konstatovala silně zanícené hlasivky a udělala výtěr z krku. Rozbor prokázal bakterii spály. Je zajímavé, že spálu jsem prodělal 2x v předškolním věku a teď ve 62 letech. Podle lékařky dnes existuje 60 typů bakterií spály a protože jsem proti třem získal protilátky, mohu spálou ještě 57x onemocnět.

8. února 2008, 11:47:52

Hanka5 poděkování

Jak dlouho od osypání neštovicemi se mohu umýt abych si nepohoršila

24. února 2008, 16:46:12

ja5 poděkování

Je naprosto neuvěřitelné, že už 3 roky zde na www.ordina ce.cz jsou staré a nepravdivé informace. Je to o to horší, že Vám už několik lidí o tomto omylu psalo a správce těchto stránek to nechá bez povšimnutí! Už od konce roku 2005 je v České Republice běžně k dostání očkování proti planým neštovicím, jmenuje se Varilrix.

6. ledna 2009, 13:14:21

andrea kazdova1 poděkování

je to strašné pomocte detem!!!!!!!!

15. ledna 2009, 11:15:49

Jana1 poděkování

Cetla jsem velmi zajimavy clanek, snad pomuze: www.aloeveragel.estranky.cz

1. dubna 2010, 15:12:55

Zuzana Kudělová1 poděkování

Mám 3. měsíční miminko a chtěla jsem se zeptat, zda je normální očkovat v jeden den Preventar 13 a další základní očkování. Bojím se reakce tak malého dítěte na velké množství očkovacích látek. Předem děkuji

13. května 2010, 18:01:50

vlasta1 poděkování

Je to otrava, všude něco číhá. V Motole mi nabídli nějakou imunokúru, nakonec jsme na to použili curenzym. Byl dobrý.

15. srpna 2010, 18:49:30

Lucka1 poděkování

Dokud se clovek nestane matkou tak nikdy neúpzna jakej opruz jsou detske nemoci!! Nase leto bylo ve znameni nestovic a oslabenen imunity:o( Dikybohu za preventan junior!

10. září 2010, 17:50:46

hana1 poděkování

jj to znám,ale co užíváme celá rodina chlorellu a spirulinu oslabená imunita je pry,taže klepu tuk tuk tuk http://chlorella-a-spirulina.euweb.cz/

6. října 2010, 05:27:07

rgf1 poděkování

More nejde to otevrit

8. března 2011, 14:43:46

hjukj1 poděkování

Ne asi more

8. března 2011, 15:00:43

Katka

My máme plané neštovice naočkované, dcera byla několikrát v přímém kontaktu s nemocnými a nenakazila se. Takže nám fungují :)

11. března 2012, 13:41:29

Martin

Dobrý den chtěk bych se zeptat jestli je veš dětská považovaná za infekční nebo epidemickou. A je potřeba děti odvezt z ozdravných zařízení?

10. prosince 2013, 19:52:19

Marie

V Australii jsem slysela o detskem onemoceni, kteremu se rika neklidne nohy. Jedna se o horecnate onemocneni s vyrazkou kolem ust, dlani a plosek nohou. Vyskytuje se toto onemocneni i u nas? Diky za odpoved.

24. října 2018, 14:38:56

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Partner rubriky Dětské infekční nemoci
Partner rubriky Dětské infekční nemoci
Nové články emailem
Anketa
Co považujete za nejvhodnější způsob podpory posílení imunity dítěte?
Zatím hlasovalo 236 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Iva (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 13. září 2019, 10:33:49

Eli, to je smutný. sakramentský chlap. Ono mužským všechno docházíí se spoždėním a ne… Diskutovat

• Katarínka (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 13. září 2019, 11:54:17

Jasné aj mňa to niekedy hnevá, že beriem lieky no ale keď už nebola iná pomoc tak… Diskutovat

• Maky (TRITTICO AC) 13. září 2019, 12:56:22

Podrobny clanek o pricinach a nejrychlejsi lecbe priapismiu /vcetne vyhlidek na sexualni zivot po… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.