Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Dětské infekční nemoci

Dětské infekční nemoci jsou staré stejně jako lidstvo. Původně probíhaly trochu jinak. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Brno
2x

Článek je staršího data. I u nás již lze očkovat proti planým neštovicím.

Karolína
3x

Slyšela jsem že očkování proti planým neštovicím nepomůže, že když je dítě v uzavřeném kolektivu, např. ve školce, tak je stejně dostane, ale nemají takový průběh jako u neočkovaného dítěte. Co je na tom pravdy?

Drahomíra
3x

Dnes už se lze proti planým neštovicím očkovat,a stojí cca:1500.

Karel60

O Vánocích mně začalo velmi nepříjemně bolet v krku, nikoliv na mandlích, ale níže v hltanu. Žádné zvýšené teploty, vyrážka a "malinový" jazyk. Lékařka ORL konstatovala silně zanícené hlasivky a udělala výtěr z krku. Rozbor prokázal bakterii spály. Je zajímavé, že spálu jsem prodělal 2x v předškolním věku a teď ve 62 letech. Podle lékařky dnes existuje 60 typů bakterií spály a protože jsem proti třem získal protilátky, mohu spálou ještě 57x onemocnět.

Hanka
5x

Jak dlouho od osypání neštovicemi se mohu umýt abych si nepohoršila

ja
5x

Je naprosto neuvěřitelné, že už 3 roky zde na www.ordina ce.cz jsou staré a nepravdivé informace. Je to o to horší, že Vám už několik lidí o tomto omylu psalo a správce těchto stránek to nechá bez povšimnutí! Už od konce roku 2005 je v České Republice běžně k dostání očkování proti planým neštovicím, jmenuje se Varilrix.

andrea kazdova
1x

je to strašné pomocte detem!!!!!!!!

Jana
1x

Cetla jsem velmi zajimavy clanek, snad pomuze: www.aloeveragel.estranky.cz

Zuzana Kudělová
1x

Mám 3. měsíční miminko a chtěla jsem se zeptat, zda je normální očkovat v jeden den Preventar 13 a další základní očkování. Bojím se reakce tak malého dítěte na velké množství očkovacích látek. Předem děkuji

vlasta
1x

Je to otrava, všude něco číhá. V Motole mi nabídli nějakou imunokúru, nakonec jsme na to použili curenzym. Byl dobrý.

Lucka
1x

Dokud se clovek nestane matkou tak nikdy neúpzna jakej opruz jsou detske nemoci!! Nase leto bylo ve znameni nestovic a oslabenen imunity:o( Dikybohu za preventan junior!

hana
1x

jj to znám,ale co užíváme celá rodina chlorellu a spirulinu oslabená imunita je pry,taže klepu tuk tuk tuk http://chlorella-a-spirulina.euweb.cz/

rgf
1x

More nejde to otevrit

hjukj
1x

Ne asi more

Katka

My máme plané neštovice naočkované, dcera byla několikrát v přímém kontaktu s nemocnými a nenakazila se. Takže nám fungují :)

Martin

Dobrý den chtěk bych se zeptat jestli je veš dětská považovaná za infekční nebo epidemickou. A je potřeba děti odvezt z ozdravných zařízení?

Marie

V Australii jsem slysela o detskem onemoceni, kteremu se rika neklidne nohy. Jedna se o horecnate onemocneni s vyrazkou kolem ust, dlani a plosek nohou. Vyskytuje se toto onemocneni i u nas? Diky za odpoved.

Přidat nový komentář

Partner rubriky Dětské infekční nemoci
Partner rubriky Dětské infekční nemoci

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce https://www.lekarna.cz/vzdalena-odborna-pece/?utm_source=ordinace&utm_medium=square&utm_campaign=vzdalena-odborna-pece

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce