Inzerce

Operace tříselné kýly

O kýlním centru jsem se dověděl na internetu. Operace kýly v pravém třísle proběhla koncem ledna 2005 v celkové anestezii... [ více ]

Inzerce
Odpovědi
Jan Šikula2 poděkování

V listopadu 2006 jsem prodělal operaci pupeční kýly na II. chirurgické klinice Fakultní nemocnice u Svaté Anny v Brně. Operace proběhla v lokání anestezii pod vedením MUDr. Novotného. Následující den po operaci jsem byl bez jakýchkoliv problémů propuštěn z nemocnice. Po pěti dnech regenerace a odpočinku doma jsem opět nastoupil do zaměstnání. Oceňuji profesionální přístup všech pracovníků Centra pro řešení kýly Fakultní nemocnice u Svaté Anny v Brně.

Reagovatpoděkovatnahlásit

15. prosince 2006, 14:03:35

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Anketa
Chodíte naboso?
Zatím hlasovalo 24 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Petr st. (Rivotril) 17. srpna 2019, 11:43:10

Ahojte kamaradi, uz mesic jsem na tom dost spatne. Totalni vycerpani z nevyspani. Jsem v polovine… Diskutovat

• Michal (Rivotril) 17. srpna 2019, 19:38:43

Peťo ahoj! To mě moc mrzí, ze máš takový zdravotní propad....doufám, ze se zase odrazís… Diskutovat

• Niky (Co to je inkontinence? ) 17. srpna 2019, 21:34:46

Ano da, je dobre vybirat predevsim neco diskretniho ale zato ucinneho. Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.