Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Hysteroskopie

Hysteroskopie je metoda, která lékaři umožní prohlédnout děložní dutinu. V jejím průběhu vyšetření je možné provést i léčebný zákrok nebo odebrat vzorek tkáně. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
renča
30x

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,jsem po zákroku hystereskopie,měla jsem v děloze vyrustky ale ty už mam pryč a chtěla bych vědět zda tedˇ spíše zapadnu do jiného stavu.S manželem už máme jedno dítko,má 3,5 roku a chtěli bychom mu pořídit sourozence.O miminko se snažíme víc jak rok a pul a tak mě pan doktor poslal na tenhle zákrok,manžel byl na vyšetření a je v pořádku.Děkuji vám za odpovědˇ[email protected]

Dobrý den, jsem cca 2 roky po hysterektomii, v loňském roce jsem absolvovala snesení granulozy. Nyní mi bylo sděleno, že mám na levém vaječníku "cystu v průměru 34 mm" (vaječník 40x39 mm) a volnou tekutinu do 5 ml. Příští kontrola má být za měsíc. Mám být v klidu? Děkuji za odpověď.

gabriela
10x

som 47 r0cna , mala som podviazane vajecniky chcela bi som otehotniet je t0 mozne?

eja

Ve 47 letech ? myslím si že vzhledem ke komplikacím a možným rizikům to není vůbec rozumné a i kdyby se Vám to povedlo myslíte si že by Vaše díte chtělo mít v 10 letech doma skoro 60 tiletou babičku ? která už má co dělat sama se sebou? A v 15 ti letech kdy je nejvíc potřeba aby máma měla pevné nervy budete mít pokud dobře počítám kolem 62 let..... Já mám 46 let a jsem babičkou 2 vnuků 1,5 roku a mimiško malinkatý ale nedovedu si představit že bych je tady měla déle jak týden.. dávají mi pěkně zabrat .. fyzicky i psychicky

drahuše
12x

v unoru to bude rok od operace nemám ani dělohu ani vaječníky prosím poradte mi mám velké návali nemůžu ani ven jsem neutále mokrá beru přírodní hormony ale bohužel bez učinku normální hormony nemohu brát nemáte někdo radu jak se takovím návalům zbavit děkuji

eva polivkova
25x

Dobry den, chtela bych se zeptat, zda po hysteroskopii a zniceni delozni sliznice pokracuji menstruacni cykly a nebo k menstruaci jiz nedochazi? Dekuji.

eja

k menstruaci normálně dochází . do 6 týdnů by se měla upravit tak jak to bylo předtím

veronika
1x

Sem 22 leta , co obnasi a s cim muzu pocitat po hysterektomie kdyz nemuzu otehotnet ?snazime se s pritelem uz 3 roky a on plodny je ma uz 2 deti .. Dekuji a Prosim odpoved na e- mail : [email protected]

atka

jsem 5 dní po hysteroskopii a ještě stále slabě krvácím,je to normální?děkuji za odpověď

Michaela

Dobrý den, nikde nevidím odpovědi na výše uvedené dotazy v diskusi. Zobrazují se někde? Předem děkuji.

Přidat nový komentář

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce