Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Deprese, úzkosti, poruchy spánku

MUDr. Pavla ZemkováPsychiatrická kliniká VFN, 1. listopadu 2001 více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
lola
6x

Pani Doktorko,uz dva mesice beru Sertralin Actavis jednu tabletku denne a pul neurolu denne.Porad se,ale necitim uplne dobre.Ve spolecnosti mivam strach ,ze nad sebou stratim kontrolu nebo,ze z toho stresu dostanu epilepticky zachvat,presto ze jsem zadny nikdy nemela.Myslite si,ze je jeste brzo,aby leky uplne zabraly a ze me obavy ze straty kontroly jsou zbytecne.Dekuji za odpoved.

fRANTA
9x

Dobrý den paní doktorko. Chci se zeptat.Je mě 57 let jsem v invalidním duchodu.Pracoval jsem 25 let na stavbách pak jsem přešel do skláren na 3 směnej provoz.Pracoval jsem 16 deňe.Ale momentálně mám takové stresové období.Večér chodím spát tak kolem 22 h až 23 h a pravidelně se probudím tak 1,45 h nebo 2,15 h na moč a pak těžko usínám samé sny atd.Léký neberu jen na tlak a to ráno a večér Lozap 50 večer Lozap h ráno.Přesden chodím povenku ale přichází večér a už přemíšlím jaká bude noc.Budete tak laskavá a poradíte mě co je možné.Velice Vám děkuji. Zdraví Matějka Fr

Srobová
4x

Dobrý den paní doktorko,nedávno mi tragicky zemřel děda a jsem vystavena každodenímu stresu,pořad se mi hlavou honi černé myšlenky furt přemýšlím nad hloupostmi a pad mi buší srdce a nemužu se na nic soustředit a nemůžu ani večer usnout..někdy mám i deprese z toho jestli mi něco není když pořád musím řešit hlouposti..to samé má moje babička myslote že by to mohlo byt dědičné a dá se s tím něco dělat? předem děkuji za odpověd Srobová M.

Věra
8x

Dobrý den,je mi 40 let a delší dobu trpím depresemi a stavy strachu a vyprahlosti.Prostě že už jsem vše splnila a můžu už odejít.Jako dítě jsem byla bitá svou matkou která v mých 15 letech spáchala sebevraždu skokem s 13 patra.Bylo jí 40 let.Byla jsem i ráda nikdo mně už netrápil a neubližoval.Pak jsem se vdala,mám dvě děti-23 a 22let,ale manželství bylo děsné!Znásilńování,bití a samé urážky.Jsem už rozvedeá,ale všechno se pořád vrací.Mám přítele,je hodný,ale pije.Já jsem se alkoholu vzdala,ale je to těžké.Jsem podrážděná smutná nic mě nebaví.Nemůžu se přinutit k nějaké činnosti.Raději si lehnu a spím.Pak přicházejí sny jak z hororu.Jak se dostat z kruhu méněcenosti a nepotřebnosti.ěkuji za odpověd´Věra Siglová.

Jan Kuba
3x

asi před dvaceti lety,mi zničehonic zabilo velmi zle,stav na omdlení,bušení srdce,točení hlavy,mdlo,slabo atd..... bývala lékařka si dělala srandu,že mám stavy jak žena v přechodu,že jsem hypochondr a že tyto stavy má taky a pořád. Pro zklidnění mi napsala neurol ,po kterém mi bylo líp... Bylo to vcelku celou dobu střídavě,jednou líp,jednou hůř....když bto nebylo ono pomohl neurol. Nakonec jsem se po 15letech složil a skončil na psychiatrii s diagnozou panická porucha (záchvaty paniky,bušení srdce,svíraní v krku atd.... Dostal jsem Apo-Parox a zda se že je vše lepší.....točeni hlavy,slabost a mdlo však zustava pořád. Někdy mě z toho dostane můj neurol a jindý nic. Moc mě to někdy omezuje (hlavně v zimě) v aktivitách,které mám rád.Zároveň se bojím o práci. Co s tím?

Přidat nový komentář

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce