Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Nádory kůže

Tělo produkuje celou řadu různých typů buněk. Normální zdravé buňky rostou a dělí se na nové podle potřeb organismu, a tento proces udržuje tělo zdravé. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Mirka Šubertová
8x

Chtěla jsem se zeptat, zda začíná nádor kůže nezávažnými bolestmi a cítění tvaru koule pod kůží a cítíte se unaveně!!!!!!Nutné!!!!

danhelkova lenka
1x

dobry den,udelala se mi asi pred mesicem mala bulka na zapesti.neboli to ale kdyz si to zmacknu je to mekke.muze to byt podkozni tuk nebo nador?bojim se,ale asi s tim budu muset co nejdrive zajit.

Alena
3x

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat,jestli jde na ultrazvuku poznat v těhotenství na hlavičce plodu melanom,který zasahuje 3/4 hlavičky plodu.Děkuji

ANNA
12x

Dobrý den už asi 3 týdny mám pod paží výstupek o velikosti tak 1 cm tvaru asi kuličky někdy to trochu začne bolet a vymačkám z toho trochu hnisu ne však uplně zralého nebo bílého prostě vyteče vodička. nejdřív sem si myslela že je to normální akné ale přítel mě začal strašit at jdu k doktorovi a já se tam nechci ztrapnit. Prosím pomoste

Romana Kárníková
4x

Dobrý den, přesně tohle jsem v podpaží měla taky...šla jsem k doktorovi, ten mi ale řekl, že to může být jen ucpaná uzlina(potní žláza), dal mi na to antibiotikovou mastičku...a kdyby ne, tak to může mít něco společného s prsy...tak si radši k tomu doktorovi zajděte.

Petr
13x

Dobrý den , potřebuji poradit, během 2 let se mi na hlavě v oblasti koutů udělal , nepravidelný tvar velikosti asi jako 50 koruna , ale nepravidelného tvaru, který se šupinovitě loupe, barvu to má od rudé po tmavě hnědou s kráterovitým povrchem. Navštívil jsem kožní oddělení a byla mi doporučena histologie včetně odstranění této pihy nebo jak bych to nazval. Není to nějaký nádor???? Prosím o radu . Děkuji

Franta
14x

Dobrý den na noze mám jakési pigmentové znaménko a celkem mně děsí. Je veliká cca 2mm , vím že je to málo , má také jednu barvu ,ale co mně nejvíc znepokojuje je že je vystouplé je to takový malí hrbolek. Je to v pořádku?? .

Jitka 16
1x

Před rokem jsem ještě měla na ženských věcech bouličku která mě dost bolela .... měla jsem jí tam dlouho a vypadala jako piha ale potom to vystouplo a změnilo to barvo a vážně to moc bolelo když jsem šla s mamou k doktorovi tak nevěděly co to je a vyřízly mi to ale nechtěly to tak nechat a tak to poslaly do Prahy kde zjistyli že to byl melanom musela jsem tedy jít do Prahy na kontrolu a tam zjitily že jich tam mám víc a že jsou zhoubné mohla jem umřít a proto jsem musela okamžitě do nemocnice na operaci........po opera jsem čekala na výsledky kdyby byly špatné musela bych chodit na chemo.... ale díky bohu výledky byly dobré a já mohla jít domu... tet se musím furt hlídat a chodit pravidelně na kontroly...Tak vám všem radím že když se vám nebude něco zdát když vás bude cokoli bolet i kdyby o vipadalo jenom jako piha zajděte si k doktorovy protože potom muže být pozdě....

Lukas
1x

Ahoj vsem,chci se s vama podelit co a cim si prochazim.Na zadech jsem si objevil skaredou cernou pihu,ktera vic a vic rostla.Dosel jsem si na kozni,tam me objednali na chirurgii,tam mi piha byla odstranena a poslana na hystologii.Asi po 5 dnech mi byli po telef.zdeleny vysledky.Hruza,nador,melamon.Sel jsem znova na zakrok do nemmocnice kde mi provedli zajistujici lecbu,kuze a tkan vic odstranit plus sent.uzlinu jestli neni uz taky napadena.Nastesti nebyla.Ted si picham injekce roferom.Mam strach,aby mi nemoc nepropukla nikde znova,mam zenu a 16 mesicniholcicku.Tak doufam,ze se uplne uzdravim.Jen Vas ostatni bych chtel varovat nepodcenujte pihy a znamenka a navstevujte kozniho lekare.

Přidat nový komentář

Partner rubriky Kožní nemoci
Partner rubriky Kožní nemoci

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce https://www.lekarna.cz/vzdalena-odborna-pece/?utm_source=ordinace&utm_medium=square&utm_campaign=vzdalena-odborna-pece

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce