Inzerce

Nádory kůže

Tělo produkuje celou řadu různých typů buněk. Normální zdravé buňky rostou a dělí se na nové podle potřeb organismu, a tento proces udržuje tělo zdravé. [ více ]

Inzerce
Odpovědi
Mirka Šubertová8 poděkování

Chtěla jsem se zeptat, zda začíná nádor kůže nezávažnými bolestmi a cítění tvaru koule pod kůží a cítíte se unaveně!!!!!!Nutné!!!!

Reagovatpoděkovatnahlásit

14. května 2007, 08:29:42

danhelkova lenka1 poděkování

dobry den,udelala se mi asi pred mesicem mala bulka na zapesti.neboli to ale kdyz si to zmacknu je to mekke.muze to byt podkozni tuk nebo nador?bojim se,ale asi s tim budu muset co nejdrive zajit.

7. dubna 2011, 10:09:03

Jaroslava Nováková1 poděkování

Jestli ti smím poradit, tak GESAVIT je fakt dobrej, kamarádka ho používala a během měsíce se jí zmenšil nádor na prsu skoro o půlku, nikdo si to nedokázal vysvětlit, protože to měla už dlouho a nic nezabíralo. Když mi to řekla, tak to jsem fakt čuměla, jak daleko některé přípravky jsou jako je Gesavit. Dokonce mají preklinické studie i na rakovinu tlustého střeva (u nás v ČR hodně populární) a MELANOM - rakovinu kůže! Funguje to i u dalších typů rakovin, ale to je asi na diskuzi s výrobcem nebo vyzkoušet to - je to levné. Na druhou stranu ale pak znám doslova a do písmene vaječné sračky jako je Ovosan a biobran ap., které mají účinnost statistickou nulu, nikde nemají nic prokázaného a chlubí se jak kdyby měli zachránit život. Kam se podívám, všichni píšou, že měli rakovinu, všechny své celoživotní úspory dali do ovosanu nebo inocellu a umřeli s mnoha metastázami po celém těle. PŘEDRAŽENEJ A NEÚČINNEJ OVOSAN je největší podvod na lidském zdraví. Hele jestli vám jde o zdraví, vykašlete se na nesmyslné byliny, čaje a chemické neúčinné preparáty s vedlejšími účinky. Gesavit je vyzkoušenej, funguje a nemá žádné účinky, protože je přírodní. Oni sami píšou - 74% účinnost, no kdo to dneska má a kdo se to dneska dovolí číselně vyjádřit? Viděli jste to snad u inocelu nebo ovosráče?

15. května 2007, 23:31:36

Alena3 poděkování

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat,jestli jde na ultrazvuku poznat v těhotenství na hlavičce plodu melanom,který zasahuje 3/4 hlavičky plodu.Děkuji

7. června 2007, 15:50:54

ANNA12 poděkování

Dobrý den už asi 3 týdny mám pod paží výstupek o velikosti tak 1 cm tvaru asi kuličky někdy to trochu začne bolet a vymačkám z toho trochu hnisu ne však uplně zralého nebo bílého prostě vyteče vodička. nejdřív sem si myslela že je to normální akné ale přítel mě začal strašit at jdu k doktorovi a já se tam nechci ztrapnit. Prosím pomoste

29. července 2008, 16:53:12

Romana Kárníková4 poděkování

Dobrý den, přesně tohle jsem v podpaží měla taky...šla jsem k doktorovi, ten mi ale řekl, že to může být jen ucpaná uzlina(potní žláza), dal mi na to antibiotikovou mastičku...a kdyby ne, tak to může mít něco společného s prsy...tak si radši k tomu doktorovi zajděte.

23. listopadu 2009, 14:00:05

Petr13 poděkování

Dobrý den , potřebuji poradit, během 2 let se mi na hlavě v oblasti koutů udělal , nepravidelný tvar velikosti asi jako 50 koruna , ale nepravidelného tvaru, který se šupinovitě loupe, barvu to má od rudé po tmavě hnědou s kráterovitým povrchem. Navštívil jsem kožní oddělení a byla mi doporučena histologie včetně odstranění této pihy nebo jak bych to nazval. Není to nějaký nádor???? Prosím o radu . Děkuji

31. března 2010, 22:13:17

Franta14 poděkování

Dobrý den na noze mám jakési pigmentové znaménko a celkem mně děsí. Je veliká cca 2mm , vím že je to málo , má také jednu barvu ,ale co mně nejvíc znepokojuje je že je vystouplé je to takový malí hrbolek. Je to v pořádku?? .

22. června 2010, 12:34:37

Jitka 161 poděkování

Před rokem jsem ještě měla na ženských věcech bouličku která mě dost bolela .... měla jsem jí tam dlouho a vypadala jako piha ale potom to vystouplo a změnilo to barvo a vážně to moc bolelo když jsem šla s mamou k doktorovi tak nevěděly co to je a vyřízly mi to ale nechtěly to tak nechat a tak to poslaly do Prahy kde zjistyli že to byl melanom musela jsem tedy jít do Prahy na kontrolu a tam zjitily že jich tam mám víc a že jsou zhoubné mohla jem umřít a proto jsem musela okamžitě do nemocnice na operaci........po opera jsem čekala na výsledky kdyby byly špatné musela bych chodit na chemo.... ale díky bohu výledky byly dobré a já mohla jít domu... tet se musím furt hlídat a chodit pravidelně na kontroly...Tak vám všem radím že když se vám nebude něco zdát když vás bude cokoli bolet i kdyby o vipadalo jenom jako piha zajděte si k doktorovy protože potom muže být pozdě....

4. listopadu 2010, 14:10:14

ReurePek

Most of these websites are built by dealers who have authorisations to sell designer bags on behalf of the brands.Analysts remind Belle current market position, short-term is still difficult to shake, compared to thermal ground cloth under the network, "Saturday" is more properly handle the production, logistics and market development issues of common development of benign In addition, "Saturday" planned production capacity investment 120 million yuan will be expanded to six million pairs / year, but the shoe industry as more and more serious labor shortage, labor costs continue to rise, causing the short term may result in idle capacity, "Saturday "will terminate the production center expansion technology projects, project funds to enhance the company brand and channels areas. burberry outlet stores For major leather boots, the reply is definitely sure. tiffany uk stores They can alter an object's digital and magnetic properties. Split ends are exactly where hair unravels at the end and frays like a rope.If you are like some folks that are searching for low cost GHD hair straighteners, you might be thinking about generating the blunder of getting from high-priced salons that claim to have things on sale, because you really feel that buying from a salon guarantees that the merchandise will offer you a good quality product.

16. února 2012, 22:29:00

Lukas1 poděkování

Ahoj vsem,chci se s vama podelit co a cim si prochazim.Na zadech jsem si objevil skaredou cernou pihu,ktera vic a vic rostla.Dosel jsem si na kozni,tam me objednali na chirurgii,tam mi piha byla odstranena a poslana na hystologii.Asi po 5 dnech mi byli po telef.zdeleny vysledky.Hruza,nador,melamon.Sel jsem znova na zakrok do nemmocnice kde mi provedli zajistujici lecbu,kuze a tkan vic odstranit plus sent.uzlinu jestli neni uz taky napadena.Nastesti nebyla.Ted si picham injekce roferom.Mam strach,aby mi nemoc nepropukla nikde znova,mam zenu a 16 mesicniholcicku.Tak doufam,ze se uplne uzdravim.Jen Vas ostatni bych chtel varovat nepodcenujte pihy a znamenka a navstevujte kozniho lekare.

9. listopadu 2013, 21:50:14

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Anketa
Co považujete za nejvhodnější způsob podpory posílení imunity dítěte?
Zatím hlasovalo 248 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • ABC (ElektroMyoGrafie neboli EMG) 16. září 2019, 18:40:31

Byla jsem na emg opakovaně (elektrody i jehly), jednalo se o emg ruky (1 x) a krku (celkem asi 10… Diskutovat

• Jana (Úzkost, deprese) 16. září 2019, 20:02:12

Dito, je prosím Persen na lékařský předpis, nebo koupím jen tak v lékárně? A za jak dlouho… Diskutovat

• Katarínka (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 17. září 2019, 14:05:24

Tak to je super, presne nemozme to zakriknut :-) Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.