Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Lupénka - Psoriáza

Lupénka postihuje zhruba 2 % populace, to znamená, že jen v Česku jí trpí přes 200.000 lidí. Trpí je v tomto případě slovem na svém místě, protože lupénka razantně zasahuje do všech oblastí života: od prosté fyzické bolesti přes psychickou újmu až po ovlivnění pracovních i partnerských vztahů. Je to další z řady autoimunitních onemocnění, které neumíme vyléčit úplně, ale včasnou a vhodnou léčbou ho lze dostat pod kontrolu. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Vasik

Já jsem se zbavil lupénky díky jednoduché dietě, detoxikaci organismu a konopné masti. Více info na http://zbavteselupenky.cz/

Vlado

Dobréj, lupénkou trpí má žena, má období kdy se ji to zmírní pak zase zesílí. V období kdy se jí to zhoršuje se s ní nedá pomalu mluvit. Nedokážu si představit , co se v její hlavě asi musí odehrávat. Zkusila už několik způsobů léčby zatím nic nezabralo. V lékárně mi řekli, že by se měl objevit nový přípravek, které by měl účinkovat i na lupénku měl by obsahovat nějaké výtažky z kurkumy a snad nějakého bouršce. Nevíte někdo o co se jedná a jestli se to dá už sehnat? Rád to pro svou ženu seženu. Děkuji Vlado

Ahoj, dobrý den a nepřemýšlel jste o zelených potravinách? Ty by Vaši ženu mohly z lupénky vyléčit jednou pro vždy...

Petra

Dobry den, mozna mi nekdo poradi. Dost se tetka rika o unikatnim pripravku z extraktu kurkuminu a a nejakeho enzymu od spolecnosti maxivital. Presny nazev si nepamatuji, neco senzol nebo tak nejak a pry lecit i lupenku. Znate jiz nekdo? Muzete doporucit?

Zdena
1x

Dobrý den, něco mi to říká, asi to bude Senzycol. Je na trhu nový, já bych do něj zatím nešla, dokud o něm neuslyším kladné recenze. Každopádně na trhu je dešlí dobu již zmíněný bio baobabový olej Max - pro mě je důležité, že to je přírodní produkt. Zkuste ho sama, mi se lupénka po něm zmírnila, což doposud nezvládl žádný přípravek.

Lucie

Zdravím, mě babobab také pomohl na lupénku, nemůžu si ho vynachválit!! :)

Kamila

Přímo na postižená místa doporučuji vyzkoušet Exemu zklidňující krém, která obsahuje sůl z mrtvého moře, grepová semínka a tak pomáhá proti nepříjemnému svědění.. co se týče určité formy prevence je pak výborný Atopos krém, který zabraňuje právě vysychání kůže a následnému svědění.. já s nim mám opravdu výborné zkušenosti

Téra
1x

Dobrý den, přítel má lupénku a tak už zkoušel všechno možné.. Chtěla bych všechny VAROVAT před jedním určitým přípravkem, který nedávno rozjel velikou reklamní kampaň, Dr. Michaels. Předražené přípravky (malá sada za cca 2500 Kč) která vydržela asi 3 týdny, možná ani to ne, a lupénka se po tom rapidně zhoršila! S následným zhoršením stavu si přítel došel na kožní, kde mu doktorka (bývalá primářka!) řekla, že není sám, kdo s tímto přípravkem má velice negativní zkušenosti a označila to jen za veliký podvod. Sama jsem jim napsala na oficiální stránky negativní komentář a ten následně smazali, tak jsem napsala druhý. Po tomto příspěvku se mi sice opět ozvali, ale s nařčením, že nikdy neměli agresivnějšího pacienta, ale že jim dále velice záleží na naší spokojenosti a bla bla bla... Chlubí se nějakými 80% (nevím přesně) úspěšnosti u pacientů, ale pokud všechny negativní příspěvky mažou tak jako ten můj předešlý.... Každopádně jsou "chránění" 20% , u kterých mohou říct "Bohužel, u vás léčba nezabírá..." Chtěla bych tedy varovat všechny před tímto přípravkem, my za něj jenom zbytečně vyhodili peníze :-( A obávám se, že navrácení je v nedohlednu.... A co je vůbec nejhorší? Že lupénka na těle mého přítele je mnohem, MNOHEM horší, než byla předtím...

Andy

souhlasim, sama s jejich pripravky mam velmi negativni zkusenosti. myslim ze prispevky o tomto "zazraku" apod jak to byva nazyvano pisou lide co pro ne delaji

Hrošík

Já jsem spokojená s baobabovým olejem. Příznaky se mírní a mám tu pokožku o dost lepší.

Jana

Baobab? Slyšela jsem o tom, ale v souvislosti s vráskama nebo tak…

Oukla

Ahoj, prosímtě chci se tě zeptat! Jak moc rozsáhlou lepunku si měl a jak dlouho si ten baobab používal? Na kolik to výjde cenově? Díky moc

Hrošík

To je možné, ale já ho používám i na lupéku. Je fakt, že vrásky teď nějak neřeším, tak nevím…

Lemka

Olej na vrásky, to slyším prvně. Zajímavé, opravdu funguje? Máte odzkoušeno? :-O

Jana

Jasně to chápu… No dcera má lupénku a nevíme co s tím. Kožní ji napsala nějakou mastičku, ale zdá se nám že to nepomáhá. Má to zatím krátce tak doufám, že to pak zabere.

Hrošík

Uvidíš, snad ji to zabere ať se chudák netrápí. Ale pokud nezabere, tak zkuste ten baobab je fakt dobrý.

Patemat

Baobab mohu doporučit i za sebe! :-) pěju o něm chválu kudy chodím :D :)

Jana

Ale to je olejíček, že? To bude všechno mastné tybláho…

Milada

Nebude, protože se baboba krásně vpíjí a pokožku zvláčňuje :)

Hrošík

Není to tak mastné jak se zdá, rychle se vstřebá… a má osobně raději budu mít vše mastné, než se trápit s touto nemocí

Jana

Jasně, to určitě. Pokud nebudou výsledky s tou mastičkou, tak budu muset hledat jiné řešení.

Hrošík

Ono toho je docela dost za celkem rozumnou cenu, takže to vydrží i na dlouho.

Jana

A kolik to tak asi stojí?

Hrošík

Kolem 350 korun, není to fakt moc na to že toho je 100 ml a zabírá to.

Jana

Jo, to se dá. Čekala jsem víc… jich je více druhů? Který bys mi doporučila?

Jana

Jo, tak toho je plný internet, už jsem vůči tomu dost skeptická

Hrošík

Tak je hlavně na tobě co dceři koupíš… jen říkám svou zkušenost.

Jana

I tak díky za radu, ještě popřemýšlím možná ten baobab zkusím….

Hrošík

Zkus a uvidíš, mi pomohl hodně

Ivča

Také bojuju s lupénkou. Nejhorší je to ve vlasech. :( Nedá se k tomu pořádně dostat. Je to děs a hrůza s touto nemocí...

Fenečka

Pokud máš lupénku ve vlasech, tak ti stoprocentně pomůže Baobabový olej. Znáš ho?

Ivča

Baobabový olej? To tedy neznám, v životě jsem o něm neslyšela.... co to je?

Fenečka

Baobabový olej vzniká lisováním nějaké rostliny, ale ted vážně nevím jaké. Každopádně se používá na extrémně suchou pokožku. Takže pokud neznáš, tak určitě vykoušej ;-)

šprtka

lisováním za studena ze semen stromu Adansonia digitata, který většina lidí zná pod názvem Baobab :)

Ivča

Hmm..to já extrémně suchou pokožku nemám, ale mohla bych to koupit mamce..a fakt to pomáha? Hledám inspiraci na vánoce :D

Lenka

Mě baobabový olej pomáhá, kupte, je dobrý i na vrásky :-)

Mekky

Ty vado, olej do vlasů? :D a jak asi bude chodit mezi lidi? fuj

Lenka

To je uvažování, tak když vás trápí nějaký problém..tak si klidně dáte olej do vlasu..na večer třeba..a nikomu to vadit nebude!

Jaroslav

Dobrý den! Zaslechl jsem v rádiu, že nyní běží po republice nějaké semináře s prof. Arenbergerem pro pacienty s lupénkou. Netušíte někdo, kde bych zjistil další informace? Děkuji!

Romana

konkrétně o seminářích nevím, ale docházím na jeho kliniku PRO SANUM v Praze, kde si léčím úspěšně ekzém tzv. světloléčbou. Dochází se na léčbu 3x týdně, což je pro mimopražské náročné. Spadám tam i já jezdím 50km, ale za vyléčení to stojí.

Monča

Achjo, není nad atopický ekzém. Dlouho mě trápila lupenka, ale pak mi známá doporučila baobaový olejíček a je to lepší..ale beru ho zatím jen kráttce..tak uvidíme jak to půjde dál :-) kéž by to zmizlo úplně!!!!!!!!!!!

Marta

Ahoj, tak něm už jsem taky slyšela. Zorvna včera jsem se na něho ptala v lékárně, ale neměli, tak jsem šla do druhé a taky nic :( kde ho nakupuješ prosímtě?

Monča

No to se nedivím, u nás se taky moc v malých lékárnách neprodavá. když už, tak ve větších. já ho objednávám z internetu, to je nejlepší, aspoň nemusím nikam chodit :D

Marta

Aha, tak děkuji moc. mrknu na to :-)

Marta

No super, proti vráskám, to bych potřebovala :D Já to chci pro dceru, protože jí trápí lupenka..ale tak uvidím, jak to bude působit a kdyžtak si koupím i pro sebe proti vráskám :-)

Lucie

Zdarvím, četla jsem tady výše že baobabový olej pomáá proti vráskám, to jako fakt? někdo nějaké osobní zkušenosti? Kupuji drahou kosmetiku, takže baobab by mě vyšel levněji :-)

Mirka

Lucie, na drahou kosmetiku se vykašlete, stejně nefunguje a stojí hodně peněz. Baobab funguje nejen proti vráskám a cenově je dostupný, navíc vydrží dlouho.

Lucie

No máte pravdu. Třeba mi baobab ježíšek přinese :D :) a kdyžtak si ho koupím sama

Lucka

Taky doufám, že mi ho Ježíšek přinese :D A kdyžtak taky půjdu do plánu B :-)

Lola

Přinesl Ježíšek? :-)

Přidat nový komentář

Partner rubriky Kožní nemoci
Partner rubriky Kožní nemoci

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce https://www.lekarna.cz/vzdalena-odborna-pece/?utm_source=ordinace&utm_medium=square&utm_campaign=vzdalena-odborna-pece

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce