Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Zánět spojivek

Spojivka je tenká blanka, která se táhne z okraje víčka po jeho vnitřní straně. Její zánět určitě prodělal aspoň jednou v životě každý z Vás. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
sindy
35x

Příjemné dopoledne, potřebovala bych poradit. U očního lékaře bylo manželovi zjištěn zánět spojivek,který již léčí týden a místo zlepšení se stále stav zhoršuje. Nyní si stěžuje ,že začíná na oko vidět rozmazaně. Jsou to běžné příznaky léčby,nebo se máme obávat něčeho jiného a opět vyhledat očního lékaře? Děkuji za odpověď

veve
7x

Dobrý den.Já mám zánět a cisty v očích a kapu do očí borovou vodu ,okuflex a nic nezabýrá .Mužete my poradit co dělat.U doktorky jsem byl ale poradit mi nedokázala

veve
7x

Dobrý den.Já mám zánět a cisty v očích a kapu do očí borovou vodu ,okuflex a nic nezabýrá .Mužete my poradit co dělat.U doktorky jsem byl ale poradit mi nedokázala

hah
3x

Třeba to zkus nejdřív napsat česky. -.-

Gabriela Kolomá
44x

Dobrý den, jsem ve 4. měsíci těhotenství a chytla jsem od syna zánětlivý zánět spojivek, mám hnisavý výtok v očích a tak jsem začala brát Opthal na vyplachování a Opthalmo-framykoin, který lze v těhotenství prý aplikovat jen na doporučení lékaře, ale protože je víkend, nevím na koho se obrátit. Mohla byste mi prosím poradit? Bojím se, že ublížím plodu, ale bolest a hnis. výtok se nedá vydržet. Děkuji

Veronika Průšová
45x

Jaká bývá prosím pravděpodobná inkubační doba v případě infekčního zánětu spojivek, než nemocný nakazí někoho z okolí?Děkuji.

Hana Nová
25x

Mám stejnou prosbu jako Veronika Průšová - jaká je inkubační doba infekčního zánětu spojivek. Dostala jsem ho od dítěte a mám pozvanou za týden návštěvu.

Hana Nová
48x

Mám stejnou prosbu jako Veronika Průšová - jaká je inkubační doba infekčního zánětu spojivek. Dostala jsem ho od dítěte a mám pozvanou za týden návštěvu.

Martina
8x

už třetí den mám "krvavé oko" a včera jsem si všimla že mám vedle duhovky nějaký bílý hroblek,neustále mě slzí a mři každém mrknutí mě to hrozně bolí,nevíte co to může být?

Světla Dufková
18x

Už delší dobu mám zvýšený množstvý ospalků v pravém oku. Ráno je žlutobílí a během dne průhledný a jako by se táhnou přes ku když s ho čistím. Dobrý půl rok to mám. Je to taky nějaký zánět?

Jarka Kalašová
9x

Při zánětu spojivek nebo u ječného zrna jde prý o nedostatek droždí čili vitamínu B. Co je na tom pravdy ?

Tomáš Veverka
8x

už asi 7 let trpím záětem spojivek a pořád se to nelepší a ted jsem si všimnul ,že ve vnitřní straně víček mám pupínky. A pořád mi od tam lezou nějaké bílé mazlavé nitky.Fakt nevím co to je.Už jsem byl u pár očních lekařu ale ti mi furt předepisují jen kapky které moc nepomáhají .Proto se chci dozvědět co to je pište prosím [email protected]

Jana Voráčková
13x

Dobrý den, 4 dny mě pálí v koutku levého oka, mám pocit cizího tělíska v oku (řasa apod.). Vystačím si s kapkami Ophthalmo-septonexem. Jenže včera se u mého 5-měsíčního syna objevil hnis v koutku levého oka. Je možné, že jsem ho nakazila a má tudíž také zánět spojivek, akorát že v horším stavu než já? Jak mám postupovat v jeho případě? Stačí také kapat nebo raději jít k dr? Děkuji za odpověď. Jana

Kristýna Jíchová
13x

Dobrý den, .. už asi měsíc a neco trpím zánětem spojivek a už sem nekolikrát byla u doktorky a ta mi potom řekla že musim vyhodit líčení ptž v nich je bakterie a ted sem zase zůstala doma a nelíčím se a už to bude 7 dní a pořád nic vubec se mi to nelepší a já už se chci znovu malovat atd. :( Poradte mi prosím co mám dělat :(( .. pište na muj email >>> [email protected] děkuju předem :'-((

Kateřina Bystřická
10x

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,zda může alergický zánět spojivek také způsobit chlorovaná voda v bazénu.Děkuji Vám za odpověď.K.B.

Markéta Vojnarová
7x

Dobrý den, mám infekční zánět spojivek a chtěla bych se zeptat jestli jej můžu přenést i na psa.

petra
1x

ahoj mám zanět spojivek a už mi to de i na druhe oko měla jsem to jenom na jednom a chci se zeptat jestli se maní nosit sluneční bryle protože dvě kamošky je nosily kdyš to měli

strelec
3x

Teda tady jsou dotazy... ja prestavat videt na jedno oko nebo v nich mit zanet a cisty, tak bych se vykaslal na nejakej internet a mazal k doktorovi. Ze jste u doktora byli, ale nepomohl? A nikdy jste neslyseli o tom, ze i doktor muze bejt neschopnej? Co jit k jinymu!? Ach jo...

strelec
1x

A nejlepsi je, ze se nikdo ani nepodival, jestli na ty otazky nekdo vubec odpovida.. Takze je tu asi 20 otazek a zadna odpoved... heh

Standa

ahoj chtěl bych se zeptat : můj malý kluk má zánět spojivek a může za to rýma?

Lída

To záleží...příčin může být několik...u doktora sjte byli?

Ilka

Ty oči jsou hrozně nevyzpytatelné! Já jsem nakráčela k lékaři, že mám zánět, ať mi dá léky, nejpíš ATB kapky...Ale on ne, že je to zánět, který je projevem alergie :-O Dal mi kapky allergodil a vše ok :)

Vladislav

Jak kapky ti dal, nebo spis poradil? :) Já mám allergodil a super :) https://allergodil.drmax.cz/

Ella

No, nedal, doporučil...:) Napsal a já šla do lékárny, kde mi je dali...jsou bez receptu...

Ilka

Taky mi dal allergodil :)

Svetlana

jj, to jsou dobre kapky, ucinne...ja osobne si myslim, ze jsou na alergii to nejlepsi, co muze byt :)

Lola

Prosim vás, jak se ty kapky snasi? U nekterých jsem mela pocit, ze by ty oci drazdi jeste vic...

Daniela

Lolo, allergodil jsou dobré. Taky jsem měla kapky, u kterým mě oči tak pálily, že jsem si je musela jit umýt. U těchto kapek to ale nehrozí :)

David

Danielo, zeptám se...kapky jsou volně prodejné? A kolik tam stojí?

Monica
1x

Dobrý den Davide, ano Allegodil je volně prodený.

Ivana Pokorná

Dobrý den, asi 1 rok beru denně pod dohledem ortopeda výživu chrupavky condrosulf 800 MG a co 1/2 roku mi píchne gel do kolen. Jenže nyní bolets (artroza) neustávala a tak jsem dle pokynu PL/(s vědomím ortopeda) dělám 3 měsíční pauzu a najednou už nemám krystalky v koutku očí? Denně jsem tak z každého oka ráno po 1 ks vytáhla. Může mít souvislost branní léků (jejich složek) s tvorbou krystalek na místo normálních měkkých ospalků? Děkuji za odpověď.

Přidat nový komentář

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce