Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Operace kýly v lokální anestezii - informace pro pacienty

Operace kýly je jedním z nejčastějších chirurgických výkonů vůbec. Moderní trendy v chirurgii kýl směřují od klasických operačních technik k tension-free technikám (tzn. technikám bez napětí s použitím sítěk). více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
igor kepesi
1x

Dobry den, mam tříselnou kýlu již pul roku, vzniklo to z neustálého zvracení díky rakovine žaludku. mam rakovinu žaludku s metastazemi v kostech , už mám 9 chemoterapii akorat se to zastavilo ale nemizí. V še v pohode zvladam ale kýla me nejvíc omezuje ve všem, navíc mývam ponkci žaludku což mi odsavaj kolem 7 litru a než k tomu dojde, tak celou dobu mi to na kýlu tlačí a je to strašne omezení v pohybu. Naposled před 3 mi měsíci to videl lekař v motole a tvrdil že to nebude operovat když telo musí soustředit na duležitejší onemocnení. Ale ta kýla je pro me momentalne nejvečší problem bez ni bych mohl fungovat, a rakovinu mam 4. fazi a tím padem neoperovatelnou tak nazor doktora na kýlu pořad stejna. Prosím o radu, s bolesti nemam problem vytrpel jsem mnohem horší věci už. je mi 47 let. Předem dekuji za radu. Kepesi

Klara
3x

Dobrý den. Mohla bych se zeptat kde dělají operaci tříselné kýly v lokálním umrtvení. Děkuji mnohokrát Klára

Angela dubska
1x

Dobrý den už několik krát sem preobjednana k operaci triselni kyli ale vždy mám před operací zdravotní problém proto se ptám může operovat lékař když máte kasel dekuji

Přidat nový komentář

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce