Inzerce

Konečník

Vyšetření konečníku patří mezi základní vyšetřovací postupy. Lékaři umožňuje odhalit jednotlivá onemocnění konečné části tlustého střeva. [ více ]

Inzerce
Odpovědi
martin18 poděkování

dobrý den,mám drobný problém a rád bych radu .. nějaký čas se mi po velké potřebě vyskytuje na toaletním papíře krev. Někdy je ji víc a někdy málo.Někdy je i celý proces ( nevím jak jej slušně nazvat ) docela bolestivý v oblasti konečníku a i po vykonání potřeby pár minut cítím nepříjemný tlak v konečníku . Jinak nemám problémy se stolicí ani žádné jiné bolesti ale asi jako každý kdo má takovýto problém se stydím někam zajít a abych byl upřímný tak ani nevím kam přesně bych měl zajít . Mohl by mě někdo nasměrovat popřípadě poradit co s tím ? Díky

Reagovatpoděkovatnahlásit

18. prosince 2011, 23:36:47

Jan3 poděkování

Dobrý den, chodím pravidelně k urologovi s hypertenzií prostaty a občas mi provádí vyšetření prostaty prstem per rectum. Je prosím při tom i vyšetření konečníku nebo je nutné absolvovat zvláštní vyšetčení? Děkuji.

7. srpna 2012, 07:47:28

Tonda3 poděkování

Vyšetřením prostaty, lékař zjišťuje strukturu prostaty. Pokud je hladká a pružná, mělo by být vše v pořádku. Vyšetření konečníku s tímto procesem nesouvisí. Myslím, že nejlepší vyšetření konečníku a střev je kolonoskopie. sám jsem toto absolvoval. I když jsem hypochondr, jako většina chlapů, obavy byly naprosto zbytečné. Bylo to bez bolesti, ale jistota, že je vše OK, stála za to.

9. srpna 2012, 10:21:37

Milena1 poděkování

dobrý den,mám prozbu ZPš mi zaslala doporučení k vyšetření tlustého střeva a konečníku.Podstoupila bych to pokud by bylo možné v celkové anestésii,poradí mi někdo moc se bojím a stydím. Děkují moc

13. července 2015, 20:30:15

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Anketa
Přecházíte chřipku?
Zatím hlasovalo 255 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jana (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 20. února 2019, 10:49:45

Moni antibiotika zabraly tak na půl zítra budu vědět výsledky břicho mě stále po boliva. Ad… Diskutovat

• Klára (Nachlazení) 20. února 2019, 10:59:05

A s čím máte přesně problém?  Diskutovat

• Denisa (priznaky?) 20. února 2019, 10:59:33

Četl jsem jednu zahraniční studiu, kde se zjistilo, že rostliny, které se nestříkají si… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.