Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Stádia onemocnění a jejich léčba

Hemoroidy se dělí podle pokročilosti na několik stupňů, kterým odpovídá i léčba. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Michal
4x

Na hemoroidy a další problémy s konečníkem máme velmi dobré zkušenosti s použitím přírodních preparátů. Kontaktujte nás e-mailem na adrese: [email protected] . Michal Hladík, Harmonie - centrum preventivní, detoxikační a revitalizační medicíny, Kladno

Golem
1x

Rád bych věděl, zda lze krvácení vnějších hemeroidů léčit podobně jako bércové cředy doubou psyllium oligarchum. Kdo to zkusil?? Kdo poradí???

abcd4
2x

Žádné přírodní preparáty mi nikdy nepomohly. Stejně jsem musela na operaci - při lokálním umrtvení a to ve dvou etapách. Dá se to vydržet a člověk má pokoj. Samozřejmě tomu musí předcházet kolonoskopie, jestli není ještě nějaký jiný problém ve střevě. Kolonoskopie po injekci je téměř bezbolestná. Nenechte se trápit!!!

chjo

takže když si myslím, že mám hemeroid, mám jít prvně ke svý doktorce nebo kam? dík

Nada
1x

Poprve mam problem s hemeroidy a nevim, co s tim?? Vyzkousela jsem vse, co mi poradili v lekarne a je to stale horsi ! Potrebuji radu. Diky. Nada

Rony

Jděte k lékaři,to je asi jedinná účinná rada ve Vaší situaci.Bylinky a babské recepty jsou v tomto případě k ničemu,mám vlastní zkušenost.Hodně zdaru a zdraví přeje Roman.

Vlasta.J
1x

Vyzkoušela jsem všechno a 6.8.07 jsem podstoupila operaci, bylo to bolestivé, ale jestli budu mít pokoj od bolesti,stálo to za to.

dorda

-právě prožívám ta správná muka,nepřeji nikomu,ani nepříteli .Průběžně mám problémy stále,ale to nic není stačí namazat mastí "FAKTU" a je to.Dnes mi napsal lékař mast "Mastu S" tak nevím jak to dopadne.Jinak přeji všem co nejpříjemnější překonávání problému.

Radek Z.
1x

Také se u mne objevily hemeroidy. Nevím jak a proč. Byla mi doporučena mast FAKTU. Nemusel jsem k lékaři, stačilo používat mast asi tak 14 dní a je po problému. Doufám že natrvalo. Mast mi zatím moc pomohla

Karel

Pet let bojuji a díky Avirylu - H to šlo celkem slušně. Bohužel nějakej mamlas rozhodl o ukončení výroby a mast Faktu a další vůbec nezabírají. JE TO OČISTEC

Petr
1x

u mš se také nejspíše oběvili je tomu už snad 2 měsíce ce jsem po stolici spozoroval krvácení, ale nevěnoval jsem tomu moc pozornost, protože mě nic nebolelo. Ale asi po měsíci začalo svědění a tlak, a když jsme si prohmatal konečník, zjistil jsme že z venku mám výstupek, takovou malou bamboli asi 05x05x05cm. Tak jsme si našel že je dobré použít mast faktu, používám ji už 14 dní a teď se mi začal oběvovat druhý výstupek a po stolici cítím tlak stále tak půl dne. Poradíte někdo zda je tu už na operaci, nebo co jíst a nejíst. Díky

Libi
3x

mě se taky zničeho nic udělala malá bobulka, taky používám mast Faktu a pak ještě , Mastu S na noc, ale po týdnu moc zlepšení nemám, jen to už nebolí, krev jsem ve stolici neměla, jen si to asi vytlačila, chodím totiž blbě na velkou, ale na řezání nejdu ani náhodou, staršně se bojím, slyšela jsem že jsou dobré sedací koupele z dubové kůry, že se to zatáhne, tak zkusím ještě tohle a pak nevím. L.

Lukáš Muller
11x

Dobrý den,readuji tímto na váš problém a chtěl bych se vás zeptat . JAK VELKOU MÁTE ( BOBULI ) myšleno to co je viditelné u konečníku ... Předem děkuji za odpověď

Michal
6x

Na léčbu hemoroidů mámnaprosto čistý jitrocelový extrakt v 100% tukovem zakladě vlastní receptury, který je teměř 100% účinný. Neznám nespokojeného klienta. [email protected], tel.596744672, 608431916

Domink
13x

Dobrý den je mi teprve 16 let a mám hemeroidy chtěl bych jsem se zepta jestli je to v tomto věku normalní

Mirek
37x

Dobrý den, taky jsem měl dlouhou dobu starosti s hemeroidy. Zkoušel jsem různé masti, čípky apod. Vše však zabralo jen na chvíli. Na operaci jsem, po zkušenostech známých, nechtěl jít. Až mě napadlo, že bych mohl zkusit propolisovou mast. A ejhle po pár dnech se mi hemeroidy rapidně zmenšily a hlavně přestalo krvácení. každý den po koupeli či sprše nanesu malou vrstvu a od té doby sebemenší problém. Vyzkoušejte, opravdu to má něco do sebe. ;-)

Natalija
31x

Dobrý den.Mám již delší dobu hemeroidy občas jsem si dávala čípky i mast ale nic my nezabralo.Prosím o radu možnost i chirirgickou cestou a zda je to placený VZP.Děkuji o radu a za odpověd.

Marie
8x

dobrý den už dlouho trpím hemeroidy ale nikdy mi tak nekrváceli chtela bych vědět jestli to není nedezpečné máme totiž v rodině dedičnost rakoviny tlusteho streva i ma sesra se léčila na onemocnění strev děkují predem za radu

Jarča
1x

Jsem měsíc po anbulantní operaci a jsem velmi spokojená,zákrok není bolestivý,umrtvení injekčně v místě , trošku nepříjemné,ale jen opravdu málo,operativní zákrok bez problémů,nic jsem necítila a dokonce si povídala se sestrou i lékařem.Ale potom věřte že to 14 dní bolí,stále z toho teče a je to tlak jako když vám sevřeli konečník do svěráku.Ale zabíral mi na bolest obyčejný,mnou málo používaný IBALGIN.Jsem velmi ráda že jsem do toho šla,úleva veliká,zadeček jako miminko a vše bez komplikací.

--
1x

Dobrý den. Nemáte někdo zkušenosti se sedátkem proti hemeroidům? Objevila jsem ho na stránkách www.hemaway.cz? Píší, že je to patentovaná a klinicky testovaná novinky z USA. Fungujete to, máte s tím někdo prosím zkušenosti? Děkuji.

.

hemeroidy působí složitá bakterie , židle neléčí

Janina

Co vám opravdu zabere, nejsou žádné přírodní medikamenty, židle, a tak dále. To jen zmírníte. Opravdu zabere anurex. Objednejte na www.anurex.cz a sami uvidíte :))

Anna

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Zdenka

Mě naštěstí pomohl Hemostop, takže jsem se operaci vyhla- snad ani nikdy nepříjde..

Magda

Mě na stejné problémy zabral Hemostop. Nedávno jsem vyzkoušela i ten novější - Micron a byl super! Zatím mám klid, ale kdyby náhodou zase bolest přišla, tak aspoň už vím jak na ní :)

Monika

Fakt? Mě ale taky ne, pomohl mě až Hemostop Micron, který má v balení i gel, který skvěle chladí a pomáhá při svědění, od té doby mám klid a jsem za to hrozně ráda.

Petra
1x

Mě na hemeroidy pomohl Hemostop, brala jsem jak tabletky, tak na svědění jsem používala gel. A asi po měsíci jsem měla po trápení :)

Fine6

Nejlepší Fine6 ostatní jen reklama

Přidat nový komentář

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce