Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Osteoporóza

Osteoporóza je onemocnění charakterizované úbytkem kostní hmoty pod bezpečnou hranici. Vaše kosti se pak stávají křehčími a snadněji se lámou. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Zuzka
5x

Je mi 15! mám osteoporozu! a fak super clanek kdyz tady radite jen zenam v menopauze! muzete ji mit i v detstvi a to sem se tu tak trochu nedocetla! nechapu proc si kazdej mysli ze se to objevuje jen v menopauze - nedostatek informací!

jani
2x

souhlas, je mi 28 a mam ji taky. dost mne deprimuje, ze je vsude psano ze je to problem starych lidi atd. pripadam si fakt jak ztraceny pripad kdyz jimam jiz v mladem veku a v cekarne v osteocentru se mnou sedi same zeny nad 50 let a z plakatku kolem se na me usmivaji sami duchodci! taky bych rada vedela, jake moznosti mame my mladi, jake sance, zda muzeme mit deti a podobne!!

František Tetour (mám facebook)

Zkus snížit přísun živočišných potravin (např. sýry jsou velmi rizikové), ty Ti pomáhají k překyselení organismu, zbavují Tě vápníku a podporují osteoporózu. Navíc podporují rakoviny a spousty dalších poruch. Jsou jako kámen na krku... Živočišné bílkoviny jsou náročné na zpracování pro tělo a zatěžují ho, zatímco rostlinné jsou mu bližší, a z velké části je i umí nahradit. Už hodně lidí díky drobným změnám zhublo, přišlo o revma, osteoporózu, stres a jiné poruchy... stačí trochu víc přírody, tzn. zejména to, co roste v přírodě (např. maso, sýry, mléko, tvaroh neroste na stromech) - pravá příroda léčí - zkus a uvidíš, ale nepřeháněj změnu životního stylu. Tělo už je na něco zvyklé, a tak to chce postupné změny. Třeba se lze někdy nasytit kaší nebo ovocem nebo zeleninou nebo ořechy, čímkoliv. Sem tam něco živočišného nahradit rostlinami, ale zase neplácat spoustu druhů a chodů, prostě v pohodě, podle vnitřního hlasu, nic nepřehánět a co nejvíce přírody...

Adéla Flíčková

To je pravda.

Věra Fojtů

Zuzko já se třeba nesetkala s mladými lidmi, kteří by ji měli.

klaus

nějak málo příspěvků

xibhje

qzfSUG gdpzygbbexqm, [url=http://yafghqmqmxqp.com/]yafghqmqmxqp[/url], [link=http://hkugwjlmwsku.com/]hkugwjlmwsku[/link], http://ndspjhcjdhcl.com/

valerie
2x

osteoporóza může být peklo, klouby bolí, kosti se kroutí, prsty, ruce a nohy otékají... nekdy bolest bývá neuvěřitelně silná a ne a ne přejít. Podobné info na farmax.cz

Kateřina Spíchalová

Je to hnusná nemoc, známá ji má, bolí ji snad všechny kosti, má několikrát zlomenou mohu jen z došlápnutí...

paucekova helena

Dobry den mam 15 rocnu dceru ktora trpi tazkov osteoporozov zaz. stpna jej denzita kostnej hmoty je-Z-score-4,3 celeho tela trpy tymto ochorenim uz 5 rokov ma nedostatok vitaminu d alergiu na laktozu a celiakalnu diagnozu liecenu bezlepkovou dietou uziva lieky ale nase hodnoty sa nezlepsuju

barokomora

Pomuže Hyperbarická barokomora. Výhody procedury v hyperbarické komoře: 1.Snižuje počet bílých krvinek 2.Zvyšuje oběh, kyslík a výživné látky se dostávají do celého těla 3.Spálíte 400-600 kalorií 4.Snižuje faktor nádorové nekrózy až 500krát 5.Čistí tělo od nahromaděných toxinů, jako jsou pesticidy, PCB, zbytky léků, kyselé odpady a další 6.Stimuluje imunitní systém 7.Posílení buněčné imunity (část imunitního systému) 8.Produkuje Interleukin II, Gamma interferony (protirakovinné látky) 9.Zvyšuje 2,3, DPG – (šíření kyslíku ve tkáních) 10.Zvyšuje rozpětí červených krvinek, které tak proudí žilami přímo do tkání Hyperbarickou komoru můžete nyní mít i vy ve své domácnosti nebo v ordinaci lékaře či ve SPA salónu. Pro zvýšení efektu z hyperbarické terapie Vám nabízíme spolu s přenosnou hyperbarickou komorou i kyslíkový koncentrátor. Zvýšeného efektu z hyperbarické komory dosáhnete inhalací kyslíku během sezení. Vyvinuté pro soukromé firmy jsou tyto kamery využívané v antarktických expedicích pro čínskou vládu. Zahrnujíce dvojitý větrací otvor pro bezpečnější dosažení maximálního 15 PSI. 225 cm na délku a 60 cm diametrálně. Zahrnuje nafukovací ventil. Jeden pomocný ventil plus 1 velké okno a 2 nafukovací podhlavníky. Nosný plášť opatřený zipy po celé délce pro jednodušší vstup a východ. (Lze s ním manipulovat, jak z vnitřní ta vnější strany komory). Vysoce výkonnou pumpu s patentovaným zvukovým potlačením a in-line vzduchovou filtraci. Dobrý proti: •Periferní arteriální nedomykavost •Před a pooperační léčba u ortopedických operací •Před a pooperační léčba u vaskulárních operací •Osteomyelitis •Osteoporóza •Neurologické potíže •Autoimunitní potíže Stejně tak jako u jiných metod aplikování ozonu, toto užití kombinuje metodu parní sauny a ozonovou terapii, dochází i zde k pozitivním výsledkům u mnoha onemocnění, jako jsou: •Rakovina •AIDS •Diabetes •Mrtvice •Deprese •Chronická únava •Lupus •Fibromyalgia •Autismus Možnosti využití: •Medicína •Zdravotní centra •Domácnost •Kancelář •Hotel •SPA •Fitness Používá se u pacientů s otravou oxidem uhelnatým, kouřovými plyny, kyanidy, vzduchovou embolií (ucpání cév vedoucí k nedokrevnosti – ischemii příslušné části těla – mozek, plíce, končetiny). Dále se užívá např. při náhle vzniklé poruše sluchu, při replantace (znovuspojení) traumaticky amputovaných končetin a k lepšímu hojení popálenin. Může také sloužit jako součást komplexní terapie. Významné je také využití hyperbaroxie při akutní sinusitidě (zánět sliznice vystýlající dutiny v kostře obličeje), neprůchodnosti paranazálních dutin či Eustachovy trubice, těžkých ušních infekcích, těžkém astma, klaustrofobii a křečových onemocněních. Nejvýznamnější je však její užití při léčení bércového vředu, hojení kožních štěpů, diabetické noze a nehojících se ranách. Hyperbarická oxygenoterapie Hyperbarická oxygenoterapie představuje léčbu vdechováním kyslíku v přetlaku. Oproti vdechování kyslíku za normálního atmosférického tlaku, tak jak je prováděno v některých jiných zařízeních, existuje u tohoto způsobu léčby vysvětlení účinnosti na základě působení jednoduchých přírodních zákonů. zdroj - www.oxylife.cz

Lucy

I v mých pouhých 18 letech mi zjistily osteoporozu....obrátilo mi to studium na ruby protože jsem tělocvikář...opravdu to nemusí mít staří lidé a ženy v menopauze...jak koukám příkladů je tu dost...

Kristina

Možná by pomohlo také vyhnout se tropickému ovoci. U potravin sledovat obsah kyseliny citronové, ta taky odvápňuje. Dobře pomáhá sezamové semínko a sladkovodní řasy. A z doplńků se mi osvědčil Proenzi Lady CalciCube.

Radana
1x

Chce to opravdu důslednou změnu jídelníčku. Omezit maso, přidat zeleninu - brokolici mrkev, ořechy, mák. A ten Lady Calci Cube je opravdu dobrý.

Filip

Dobrý den, prosím byl tu někdo na operaci kolene? jak moc mne to bude bolet po porodu? vydržel bych to i bez prášků od bolesti?

Michal

Z jakého důvodu to chcete vydržet bez prášků od bolesti?

Filip

Nechci si zbytečně celé tělo ovlivňovat prášky od bolesti... tak se ptám, jestli je možné to vydržet i bez nich.

Tomas

Můžete si objednat v lékárně pumpičku s analgetikem za 4 tisíce, která vám bude 3 dny po operaci pumpovat analgetikum přímo do rány, takže vám analgetika nebudou ovlivňovat celé tělo.

Přidat nový komentář

Mohlo by vás zajímat

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce