Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Percepční (senzoneurální) poruchy

Vznikají při poškozeních vnitřního ucha a sluchové dráhy, jež mají za následek porušené vnímání čili percepci zvuku. U nich je třeba rozlišit, zda jsou lokalizovány přímo v hlemýždi... více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Simona
11x

Před třemi lety se mi náhle a velmi výrazně zhoršil sluch a přidal se tinitus. Proběhly všechny vyšetření na ORL a příčina nenalezena. Ze strany lékařů se mi nedostalo žádné pomoci, kromě Betasercu, který měl snížit tinitus. K mé hrůze, však Betaserc tinitus velmi výrazně zvýšil. I po jeho vysazení se však tinitus pomalu zvyšoval až dosáhl neúnosné zátěže. Z alternativní mediciny jsem zjistila, že většina takovýchto poruch sluchu souvisí s hormony. Sehnala tedy jsem kapky a bylinky které obsahují fyfoestrogeny a okamžitě to zabralo. Postupem času jsem dokázala tinitus nejen zastavit, ale dokonce velmi výrazně snížit a současně zastavit i zhoršování sluchu. Navštívila jsem tedy opět lékaře a dožadavala jsem se v této souvislosti lékařské péče. Ačkoli jsem sama na sobě jednoznačně prokázala souvislost mezi nedoslýchavostí a hormony, lékařská péče mi byla odmítnuta s tím, že medicína tyto souvilosti nezná a byla jsem prakticky prohlášena za blázna. Současně jsem se doslechla, že i další pacienti se stejnými problémy skončili na psychiatrii aniž jim bylo pomoženo. Tak toto je obrázek našeho předraženého, vyspělého zdravotnictví, které ponechá lidi trpět aniž by se někdo zabýval diagnozami a jejich souvislostmi.

Dáša Novotná
4x

Před měsícem,jsem začala mít šum v pravém uchu.Sla jsem na ORL a tam mi předepsali prášky stejné Betaserc jako jste brala vy.Po dvou dnech mi k tomu začalo i v druhém uchu se ozývat pískot.Léky jsem vysadila a zašla si k jiné doktorce,ta mi předepsala jiné léky na 10dní a kapky do nosu,ale ani to nepomáhá,tak půjdu opět na audio a jsem zvědavá,jestli skončím opět na Betasercu,protože jiné asi neexistují.Tak by mě po vaší zkušenosti zajímalo,kde se dají takové kapičky sehnat.Ráda bych se toho zbavila,večer to obtěžuje,když má člověk usnout.Děkuji předem za odpověď.Dáša.

Ivana H.
2x

Také mám tento problém, mohla bych Vás kontaktovat a dozvědět se něco blíže? Děkuji, Ivana

Veronika Hvezdova
1x

Holky, jsem z toho hvízdání v uších neštastná. mám problém i s nedoslýchavostí. Poraďte mi, jak se jmenují kapičky s fytohormony na [email protected]

Veronika Hvezdova
1x

Simonko, mohu se prosím zeptat o jaký preparát s fytohromony se jedná? Mám podobné příznaky... Můžete prosím do emailu: [email protected]

Barbora Milaniaková

Dobrý den paní Veroniko, dostala jste odpověď od paní Simony o jaký preparát se jedná? Mám stejný problém jako vy:-( Budu Vám vděčná za informaci na email: [email protected] Moc děkuji Bára

Jiří Walda

Dobrý den.Mám také problém s tinnitem.Již 10 let.Můžete mi poradit o jaký lék se jedná.Díky.Můj email: [email protected]

Jean

stačí zlikvidovat mikroparaziti, ale je to na dlouhu léčbu i alternativní

katarína

Dobrý deň ,aj ja mám veľké problémy s tinitom a so sluchom.Vyskúšala som už všelijaké lieky aj Betaserc,tebokan ......tinitus neúnosný a strata sluchu každého pol roka väčsia a väčšia,ked to pôjde takto dalej tak neviem,asi budem za 2roky úplne hluchá????, Ak by som mohla poprosiť o názov tých kvapiek alebo čokolvek budem rada.Ďakujem! [email protected]

Přidat nový komentář

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce