Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Infekční mononukleóza

Lidé s normálně fungujícím imunitním systémem zůstávají v čase reaktivace bez příznaků nemoci. Virus ale může najít zalíbení u líbajícího partnera a nemoc u něj vyvolat. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Jirka

..moje dcera má už týden potvrzenou mononukleózu a také už osmý den vysoké horečky cca 40 stupňů, když zaléčíme Ibalginem,tak horečka na 3-4 hod.ustoupí a tak se to opakuje už více než týden.... Je to obvyklé u 12 dívky? Děkuji za odpověď...

Bára

Dobrý den. Jako malá jsem prodělala mononukleozu. Ve 14 letech znovu. Teď je mi 18 chytla jsem chřipku a po nemoci mám protilátky zase zvýšené. Jsem stále unavená a mám problém s trávením. Doktorka mi k tomu skoro nic už neřekla. Znamená to tedy, že když nějak víc onemocním budu mít pravděpodobně vždycky reaktivovanou mononukleozu? A znamená to znovu dodržovat dietu? Děkuji za odpověď. [email protected]

Petra

Dobrý den, Chtěla jsem se zeptat, naše 16ti leta dcera má mononukleózu, mohla jí chtit od svého zakrslého králíčka? Děkuji za odpověď

Miriam

Dobrý den,právě jsem se dozvěděla,že jsem prodělala monomukleózu.. Jsem 2,5 roku po rakovině(malý nádor v prsu) a rok po hysterektomii. Bolely mě klouby.Jsem unavená.Všichni to sváděli na mé předešlé problémy. Až teď mi v krvi našli protilátky EBV Nevím co teď dál se sebou

Kristýna R.

Mohu dostat monekluozu kdyz se napiju z flasky nekoho kdo ji ma?

Martina H.

Dobrý den, ráda bych se zeptala, za jak dlouho jsou známy výsledky krve, pokud je podezření na mononukleózu?

Jan

Pediatrička mého syna tvrdí, že když dostal v roce a půl mononukleózu, tak je to prý normální a v takovém věku prý běžné. Má odborná lékařka, stejně tak další lékařka z rodiny byly v šoku a divili se, kde k tomu syn přišel. Jak to tedy prosím je? Mám obavy. Děkuji

Přidat nový komentář

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce