Inzerce

Blefaroplastika (operace očních víček)

Blefaroplastika představuje operační výkon prováděný téměř vždy z kosmetických důvodů, kdy se odstraňují esteticky nevzhledné přebytky tkáně horních nebo dolních víček. Výsledkem je "omlazení" vzhledu této, z estetického hlediska, velmi důležité krajiny... [ více ]

Inzerce
Odpovědi
Diana

Našla bych tu někoho z Prahy, kdo by mi doporučil kliniku, kde tento zákrok dělají a budu mít jistotu, že bude provedený opravdu dobře ?

Reagovatpoděkovatnahlásit

28. dubna 2019, 09:43:40

Gabriela

Já jsem byla maximálně spokojená jak s péčí, tak hlavně s výsledkem na Altos klinice v Praze.. Paní doktorka je moc šikovná a empatická a nervozita ze zákroku ze mě díky tomu velice rychle opadla.

Reagovatpoděkovatnahlásit

22. května 2019, 11:43:48

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Anketa
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Ilona (Magnetická rezonance (MR)) 16. června 2019, 06:14:00

já jdu dneska  Diskutovat

• Katarinka (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 16. června 2019, 08:00:01

Ahoj Jani no praveze to zvysenie moc dobre neznasam...ty si to musela zmenit?co bolo tou hlavnou… Diskutovat

• Katarinka (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 16. června 2019, 08:13:06

Mne je najhorsie doobeda okolo 3 sa to uz lame k lepsiemu. Ale ako kedy...najviac sa tesim na… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.