Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Hemoroidy

Hemoroidy patří k nejčastějším onemocněním, ale k lékaři se s nimi moc nechodí. Jsou velmi časté i v internetové poradně. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Lubo

Vaš komentar je na nete v každej diskusii pod rôznymi nickmi,ale stejným obsahom zjavne ste lobista konkurenčnej firmy

nort

dvaktrát jsem ho použil a pak se rozpadnul na dvě části .pěknej šmejd.ta firma co to prodává nemá žádný kontakt tak pozor.

Aneta

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Karel

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Vulpes Vulpes

Doporučuju nějaký přípravek s obsahem diosminu a hesperidinu. Tyhle citrusové flavonoidy mají antioxidační a protizánětlivé účinky. Dobrý je taky výtažek z koňského kaštanu (aescin). Zkuste třeba Mobivenal, ten to myslím obsahuje všechno.

Dědek

lichořeřišnice,pupava bezlodyžná, eleuterokok, dlouhodobě podle návodu užívat

Zuzana

Já jsem měla dobrou zkušenost s Hemostopem. Koupila jsem si jak tobolky, tak i krém a byla jsem mu fakt vděčná!!Konečně jsem necítila bolest a všechny nepříjemnosti okolo a byla jsem zase ok :)

Zuzana

Musím s Vámi souhlasit Zuzi. Hemostop jsem taky užívala a problémy zmizely. Zatím mám klid, ale kdyby něco, tak aspoň už vím po čem sáhnout :)

Lubo

tiež mi hemostop pomohol,beriem ho každý deň,len neviem čo bude,keď ho prestanem brať,čital som v diskusiach,že sa všetko vrati do pôvodnej formy

Markéta

Přímo na hemoroidy je nejlepší Hmeostop z lékárny. Je přírodní, není drahý a hlavně je kvalitní!

Jana

Tak to neznám, já užívám hemostop a tenm řeší vše za mě a konečně bez bolesti!

Jana

Ahoj, na hemoroidy je za mě na 1. místě Hemostop! Pomohl mě z nejhoršího a jsem za to hrozně ráda.

Věrka

Homoroidy jsem trpěla ještě nedávno, ale musím zaklepat, že mám klid! A to díky Hemostopu, který mi poradili v lékárně. Jsem ráda, že mio něco tak zabralo a určitě pomůže i vám.

Věra

Děkuji za echo ;-) hodně jsem o něm už slyšela, rozhodla jsem se, že si ho koupím, tak snad budu na tom stejně!

Miška

Mně pomohla mast na hemeroidy, koupila jsem ji na www.mastnahemeroidy.cz a všem ji vřele doporučuji :)

Miroslav

Zkoušel jsem masti i olejíčky, ale bohužel. Co mi pomohlo byl anurex : http://www.anurex.cz

Petr

Přidávám se k vám. Taky jsem si pořídil anurex a už mám měsíc po problémech jen doufám že se mi hemeroidy zase nevrátí..

Rad

Zadna masticka nepomaha jsou to jen docasne ulevy od bolesti, nakonec stejne v CR clovek musi na neprijemnou operaci. Ziji v UK a kdyz jsem byl u lekare, divil se proc jsem za nim prisel. Uz davno tuto neprijemnost vyresili pomoci specialniho koliku, ktery se necha v lednici zamrazit a po te aplikuje. Funguje to uzasne a predevsim v jakemkoliv stadiu postizeni. Tato vec odstrani hemeroidy nikoliv docasne, ale trvale. Vyzkousel jsem v CR vse co bylo k dostani, nakonec jsem, ale stejne musel podstoupit operaci. Vubec nechapu proc se tato vecicka neprodava v CR? Asi proto, aby nemocnice meli ksefty. Pokud mate zajem o vice informaci, nebo o zaslani napiste mi [email protected]

Verů

Čeká mě operace hemoroidů, a mám z ní hrůzu, ne ani tak z operace jako takové, spíš si nedovedu představit jak po zákroku budu chodit na velkou..... Byla jsem varovana že mám počítat s bolestí..... Operace bude tzv jednodenní chirurgie, operační řešení Barronova ligstury + excize zevně (je v papírech) . Čeká mě 14 dní neschopenka (sedavé zaměstnani)... Mate někdo zkusenost?

Peter
2x

Dobrý deňprajem. Ja som užíval HEMOREND. Sú to také granulky v sáčku. Zapíjajú sa vodou (čisté ruky, žiadne mastenie bolestivých uzlíkov…). Odporúčam všetkým ktorí majú, mávajú problémy s týmto neduhom. Zadajte si HEMOREND do googlu. Moja skúsenosť je viac ako pozitívna. Veľmi milo ma prekvapilo, že okrem propagácie samotného HEMOREND-u je tam info aj o iných alternatívach liečby.

Duška

Týden od doby, co se mi zničehožnic objevila u konečníku boule velikosti fazole, jsem používala masti, čípky, koupila jsem si anurex a nepozorovala jsem vůbec žádný účinek, venkovní hemoroid stále velikosti fazole a začal se vybarvovat do fialova, Po týdnu dorazil HEMOREND (jak píše pan Peter) a opravdu zabral, hemoroid se konečně začal zmenšovat po jednom dni užívání. Opravdu nepropaguji, jen doporučuji.

Renata Formankova

Mam problem s hemeroidy a uz jsem take vyzkousela co se da a zatim me nic nepomohlo.

Renata Formankova

Prosim co bych mela koupit aby mi bylo lepe.

Viktor

Dobry den.Som so Slovenska a nasiel som vasu adresu nahodne Jedna se voto ze moja mama zacala mat problemi s nohou.Zilo vevredy teda bercove vredy.Ma naplaste na nohu Mepikex Border Flex a Mõlnlycke Granudacyn a stahovacie fače.Zatial to nema velke ale bolestive pichaju v tom ma to na členku a nad pätou.Sem tam hnis okolo rany.Pisali ste v clanku ze na to pomaha olivovu olej alebo mast.Vedeli by ste mi poradit ako daal.Dakujem za odpoved Velacka

Helena dunkova

Prosím vás mám trompozovany heromydy a mam zacpu co mam delaf a mam tmavou stolicy

Přidat nový komentář

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce