Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Meningitida

Při meningitidách bývají postiženy měkké mozkové obaly. Jedná se o velmi nebezpečné onemocnění, které může zanechat trvalé následky. Může dokonce skončit smrtí. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Barunka
7x

Zajímalo by mě, jestli k tomu, abych měla zánět mozkových blan stačí jen to, že mě už asi týden bolí hlava a mám jen lehce zvýšenou teplotu. Ještě k tomu se cítím celkem unavená....

Maki
7x

Chtela jsem se zeptat jestli toto onemocneni muze zpusobit neplodnost???

dygi
6x

asi před měsícm mě začal bolet zub otíkali mě dásně a zub je nachystán na vytrhnutí,do toho se přidali silné bolesti hlavy a lícní kosti. Podstoupila jsem vyšetření na ORL a poté rengen hlavy,kde se zjistilo,že mám rozsáhlí zánět v hlavě,pravydelně dojíždím do nemocnice ale ze strany lékařů mi bylo řečeno,že se obávají že by zánět mohl napadnut mozkové blány. Co to pro mě znamená. Děkui za odpověd

Valerie
1x

Prodelala jsem tu nejhorsi meningitidu asi pred 4 roky a nasledky jsou snad i neprekonatelne.Jeste dnes nejsem fit a nikdo mi nepomuze je to asi na vzdy.pokud mate dotaz na [email protected]

Lucka
4x

Přet třemi týdny jsem měla klíště a teď když jsem měla teplotu, bolí mě hlava, jsem unavená a špatně se mi spí a když skouším předklonit hlavu k hrudníku tak cítím mírnou bolest, tak by mě zajímalo jestli můžu mít taky zánět mozkových blan?

Anonym
1x

Dobrý den, před 3lety jsem onemocněla tuberkulózní meningitidou, rok jsem se léčila v nemocnici, a v této době jsem ochrnula na dolní končetiny, přestala ovládat močový měchýř a vyprazdňování jezdím do lázní, ale žádné účinky to nemá. Nohy cítím více méně normálně a občas s jednou nohou pohnu, ale jelikož není rehabilitace intenzivní žádné výsledky to nepřináší, nikdo mi není schopný říct, kdy to bude zase dobré a kdy začnu chodit, lázně za moc nestojí, prosím poraď te mi. Děkuji

ema
6x

Dobry den, mohl by mi nekdo, prosim, poradit, jake je riziko, ze bude mit meningitida nasledky? Jsou nasledky jako je hluchota, slepota nebo epilepsie bezne, nebo spise vyjimecne? Dekuji za radu ema

Jana
1x

Chci poděkovat lékařům a zdravotnickému personálu v nemocnici v Opavě kde jsem byla hospitalizována září 2007 s aseptickou meningitidou jsem ráda a moc děkuji za uzdravení že nejsem ochrnutá a poměrně rychle jsem se vrátila do běžného normálního života akorát se mi kapku zhoršila paměť .Nechte se naočkovat proti klíšťákům .Mně nakazil nemocný křeček koupený ve zverimexu který mně kousl a den na to umřel.

MONIKA KAŠNÁ
6x

MA V NEMOCNICI 4MESICNIHO SYNA DOMINIKA OD NEDELE UZ TAM JE CHCI SE ZAPTA JAK DLOUHO TAM ASI BUDE,NAM RIKALY ZA DALSI TYDEN V PATEK NAS PUSTIJOU TAK NEVIM,NEBUDE MIT ZADNE PONIZE DOUFAM REKLI ZE NE,A DAVAJ MU ANTIBIOTIKA DEKUJI VAM ZA OD POVJED KKAŠNÁ MONIKA

anna stastna
1x

Děkuji, požila jsem to na projekt.

teda jíst = požít článek:o)

Jity

Prodělal jsem několik operaci normotenzního hydrocefalu, při předposlední operaci jsem dostala virovou meningitidu. Při magnetické rezonanci my zjistili nezhoubný nádor., který ´by mně neměl ohrožovat na životě. Gama nůž mi pravděpodobně nepomohl, nádor se maličko zvětšuje. Poradí mi někdo co dál. Je mi 55 let a ....

Anna
1x

Dobrý den,chci se zeptat,manžel prodělal nepyogenní meningitidu,léčí se již půl roku,může být tato nemoc přenosná na další členy rodiny ?

Jarda

Dobrý den, prodělal jsem tuto nemoc už mám 4 roky klid ale lékař měl říct matce že po této nemoci mohu být neplodný, tak bych se rád chtěl informovat zda je to tak či ne... Pořád mi to vrtá v hlavě... Děkuji za odpověd

Zanda
3x

Zajímalo by mě zda se toto onemocnění může vrátit.. ?!

Radka

Dobrý den chci se optat pred 8 lety jsem prodělala Já si hodně těžkou menig.... doktori mi říkali že jsem přišla za 5 dvanáct jak se říká. Měsíc jsem pak byla na infekčním a půl roku jsem následně nemohla nic . Teď před půl rokem jsem mnel a uraz hlavy spadla na mně zavora jak jsem to neřešila ale měsíc potom se mi začali dít věci jako kolaps musela jsem si vždy sednout hučení v uších tma před očima brnění prstů nohou tlak v hlavě a to se stupnovalo ... dojížděl jsem a dělali mi různá vyšetření na bulovce .. závěr je takoví ze prý to je následek meningifity a že to jsou trvali následky... Ale co se s tim dá dělat? Stavy pokračují bojím se o práci a tak vůbec a hlavně prý to není způsobeno tím úrazem a já se ptám neříkejte mi ze po 8 letech najednou ž ničeho nic se mi začnou dít věci divný... máte někdo zkušenosti napište mi prosím

Přidat nový komentář

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce