Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Celulitida

Celulitida vzniká v důsledku hromadění tukové tkáně a v důsledku stárnutí podkožního vaziva. Ke zmnožení tukových buněk dochází zejména působením ženských pohlavních hormonů. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Ája
1x

Mám osobně velmi dobré zkušenosti s kosmetikou značky docbeauty - emulze a mýdlo. Po 2 měsících se mi zmenšila stehna o 8cm!!Pokožka je velmi jemná, příjemná - můj muž tvrdí, že jako miminkovská. Faktem zůstává, že po ukončení do měsíce je zpět. Takže nelze dělat dlouhé přestávky.

Black Dahlia

Po osmi centimetrech by mi už na stehnech zbyly jen kosti;-) Lepší je cvičit. Je to zábavné, uvolníte se, zvýšíte si fyzičku a nejen, že zhubnete, ale taky ten kulatej zadeček, jak bude krásně pevňoučkej. Dobré je začít s polohou na koníčka. Každý den půl hodinky a celulitida bude za chvíli neviditelná:-D No a pak můžete třeba zkusit i jiný sport - třeba tenis nebo brusle. Uvidíte, že je to mnohem příjemnější než platit obrovské peníze za krém, který může být pro pleť po delším používání toxický!

Martina Lhotáková

Kdo má problémy s celulitidou, ten by měl mrknou na www.rolletic.cz. Rolletic je přístroj (kuličková masáž) který má jako jeden z mála s tímto naším ženským problémem opravdu výsledky. Vřele devčata doporučuji. Martina

Hellen

Zdravím já používám celuxin je to produkt cutishelpa (konopná kosmetika) vypadá to sním velice dobře. Sice nemám 8cm dole ale pokožka je výrazně hezčí a hebčí než na začátku:)

Apro
2x

Kalhoty pro dlouhodobý a rychlý účinek na zeštíhlení a celulitidu. Zhubněte nejméně o 2 velikosti bez diety a sportu! Kosmetické textilní kalhoty Sveltesse jsou napuštěné zeštíhlujícími aktivními látkami, které pronikají do pokožky a působí tak nepřetržitě během celého dne. Aktivní látky se do kalhotek doplňují při každém třetím praní ze speciální náplně, která se přidá do posledního máchání. Textilie jsou utkané tak, že zajišťují neustálou mikromasáž vašich problematických partií. Jsou k dostání v barvách tělová a černá, a velikostech S/M, M, L, XL. V ceně kalhotek je ampule s aktivními látkami, díky které jsou kalhotky ještě účinnější při úbytku centimetrů.Více na: http://www.zestihlujicikalhoty.cz/

Black Dahlia
3x

Jenom cvičením není možné celulitidu odstranit? No, možná tak v posledním stádiu. Udělala se mi nehezká celulitida v důsledku užívání HA a po půl roce pravidelného chození na spinning je fuč. Takže zde čtenářky neděste. Viděli jste někdy nějakou atletku či tenistku s celulitidou? (dokonce třeba S.Williams, která má zadek jako vrata - ale bez celulitidy!¨) Navíc cvičení vyplavuje endorfiny, takže nepatlejte se krémama a šup na kolo, tenis nebo co vás baví

Petra

Moc jsi mne potěšila, po předchozím článku, že se nadá odstranit cvičení jsem byla dost skeptická.

Alena

Ahoj. Vážila jsem před půl rokem 43kg,pořád jsem jen poslouchala jak sem hubena a musim přibrat..hruza,ja se cítila dobře.Jenže jsem změnila HA kvuli bolestem hlavy a přibrala 4kg,ted sice posloiucham jak jsem přibrala a jak už nejsem vychrtla,ale ja mam hroznou celulitidu :((( ty 4kg se mi vrazili snad jen do celulitidy,citím se hrozne a nelibim se sama sobe. Cvičím několikrat denne už několik let,ale na celulitidu mi to ted nepomaha :( mažu se kremem proti celulitide,cvičim a stejnak nic :((

Katka

No tak nevím, na spinning chodím 2x týdně k tomu na bosu a po porodu celu. ne a ne zmizet...prostě každému zabírá něco jiného

Bára Nováková
1x

ahoj chci se zeptat,jestliže vysadím antikoncepci je možné se celulitidy zbavit?

Lenka
2x

Ahoj, ja zkusila www.solucel.cz a je to o dooost lepsi, mam je uz 3 mesice. L.

Barborka

Milý čtenáři, Můj obtloustlí manžel tpí c elulitídou .Každý den ho kartačuju na stehínkách ,ale moc to nepomáhá

Lenka 34
2x

Chci se zeptat.Jaky krám je lepší na celulitidu. Chladivý nebo hřejivý. Děkují za nějakou reakci na otázku. Lenka

Janíček
1x

Jsem chlap, je mi 18 let a asi pred pul rokem jsem taky trpel celulitydou. Hlavu jsem si z toho nedelal, ale jelikoz hraji fotbal, tak jsem na ni byl upozornen mymi spoluhraci. Ted jak jsem k ni prisel... Rad posiluji a kamarad mi dal jidelnicek s tim, ze naberu svaly, ale s tim i tuky tak jsem se na jidelnicek vrhnul s vidinou sirokych pazi, stehen a zad. Behem nekolika mesicu jsem nabral 8kg s cimz jsem byl spokojen, ALE udelala se mi celulityda. Jak jsem jiz psal... nic jsem si z ni nedelal. Jak prichazelo leto, tak jsem si sehnal dietu (presneji receno SACHARIDOVÉ VLNY) a zhubnul 5kg... A celulityda je pryc!! Takze muj nazor... kupujte si kremy na celulitydu, ale pokud nezacnete posilovat, nedate k tomu trochu aerobni aktivity (behani) a dietu (nemyslim tim, ze za den snite jednu blbou okurku, to neni dieta, to je NICENI ZDRAVY a ani s ni neshubnete tuky. Dolu pujdou hlavne svaly, protoze je telo nema z ceho zivit a tuky si necha jako rezervu, protoze TO ze nejite je pro telo signal, ze je "hladomor"), tak se celulitydy asi nezbavite :-) Dalo mi zabrat, nez jsem to napsal. Jen doufam, ze mi ted nebudete nadavat, ze to co rikam je blbost...

bsampzpfd

l0WjRb enfxqztsweek

dtoeenbb

rSO9Fr , [url=http://ntsmifcpcnrb.com/]ntsmifcpcnrb[/url], [link=http://xylionzhrrwu.com/]xylionzhrrwu[/link], http://dhjxgknhrpck.com/

isvyghucmow

7ZREM6 aiduxdzzbwyk

Lucie

Dobrý den,mě se velice osvědčilo cvičení na přístrojích Vibrostation, chodím na Klamovku do Vibrostudia a nemůžu si stěžovat. Vřele doporučuji!

Můžu doporučit

dorbý den, hodně doporučuji aloe a slimax

Ilone

Nevíte jak je na tom s efektem injekční lipolýza ? Opravdu se po injekcích tuk vstřebá a dojde k jeho úbytku ?

Přidat nový komentář

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce