Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Křečové žíly

Křečové žíly - varixy, jsou nemocí civilizační a objevují se stále častěji. První zmínky o nich nacházíme už v egyptských papyrech. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Gabina.
2x

Dlouhodobé užívání depotních kortikoidů muže vest k žilní nedostatečnosti...

Olga Chupíková
24x

Dobrý den, chci se zeptat jestli nějak souvisí s křečový mi žílami černání pod nehtem na palci u nohou,opuchání nártu levé nohy. Děkuji

Nikola
3x

Chtěla bych se zeptat co mám dělat, já jsem těhotná a mě nohy a prsty opuchávájí.Co mám dělat jestli to je vážné.

Michal
1x

Mám křečové žíly už od 17let a ted je mi 30,bez punčoch bych se už neobešel.

Michal
1x

Mám problém i zprací,pořád přecházim z jedné práce do druhé,prodal bych i byt abych se toho zbavil.

Klára

Mi pomohl Priessnitz tobolky a mazání. Křečové žíly přestaly bolet a začaly se i ztrácet, takže jsem moc spokojená.

Martina

Mě pomohl Priessnitz žilní výživa. Velké žíly se mě zmenšily a ty menší se ztratily úplně, takže jsem ráda!

Vlasta

me tez pomohli stahovaci puncochy a pripravek senzycol, diky kteremu se mi ulevilo od bolesti, ale samozrejme krecaky nezmizeli

Alča

Na křečáky užívám Priessnitz žilní, doporučila mi jej kamarádka a je pravda že se mi to ustálilo, nezlizelo, ale ustálilo, trošku zesvětlalo, ale pořád lepší, než aby si mi ton zhoršovalo...

Bára

Zkoušela jste i nějaké prášky?

Katka

Prášky na křečové žíly? No něco jsem měla, ale ne na žádné doporučení nebo na předpis. Jen nějaké vitamíny z lékárny, ale nepomáhalo to.

Bára

Aha, já mám přímo doplněk stravy, který na toto pomáhá.

Katka

A vy máte taky problémy s křečovými žilami? A nové se vám nedělají? A co ty staré?

Bára

Takhle… já jsem už jednou byla na operaci s křečákama. Tím mi ty staré zmizely. Ale díky doplňku se mi nedělají ani žádné jiné. Bavila jsem se právě s paní co se mnou ležela na pokoji a ta už to jedla před operací.

Katka

Jedla to a stejně šla na operaci? Tak to asi moc nepomáhalo, ne?

Bára

Jí se to zlepšilo, ale měla to právě v takovém stavu, kdy na tu operaci šla aby měla hezké nohy. Měla to už hodně moc.

Katka

Aha, rozumím. No já to nemám ještě tak úplně strašné. Jako nelíbí se mi to a nosím raději kalhoty, ale oproti jedné paní kterou jsem viděla u doktora mi teda příjde, že nemám žádné.

Bára

Tak to si myslím, že by vám to mohlo pomoct. Jak říkám, já od té doby žádné nové nemám a ty staré mám krásně zahojené. Po té operaci to bylo i dobré na vyléčení.

Katka

A co to máte za doplněk?

Bára

Jmenuje se Senzycol. Kupuju ho v lékárně, ale nepotřebujete na něco recept.

Katka

Není to něco na záněty?

Bára

Jo, tak to nevím. Já ho používám na křečové žíly. Ale má více účinků, takže bych se ani nedivila, kdyby to bylo i na záněty.

Katka

Já mám právě takový pocit, že jsem o tom něco četla, ale v souvislosti se záněty.

Bára

Mě to tak nějak doporučila i sestřička jak mě pouštěli z nemocnice. Že se mi to po tom lépe dohojí, takže je možné že mi to předešlo nějakým případným zánětům.

Katka

To by bylo i docela logické. Poptám se na to u nás v lékárně a uvidím.

Přidat nový komentář

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce