Inzerce

Opary

Velice trpím na opary.Pokud ho podchytím hned, pomůže mi Duvira, ale pokud to neudělím včas, opar pak již na žádnou jinou léčbu nezabírá.Zkoušela jsem i Vectavir, ale po třetím oparu již vůbec nezabíral. Neměla bych brát raději vitaminy? Po oparech mi zůstávají červené skvrnky. Dají se nějak odstranit a dá se jim nějak předejít? Jana [ více ]

Inzerce
Odpovědi
Skubaan

Osobne doporucuju Mundisal gel.. mam s opary velke problemy, chystam se i na imunologii, ale tahle masticka je opravdu dobra... Nevyleci, ale zrychli zrdaveni..

Reagovatpoděkovatnahlásit

3. října 2007, 20:12:24

Libor1 poděkování

ZAPOMENTE NA MASTICKY A PODOBNE BLBINY !!! Nasel jsem jednoduchy zpusob jak se toho zbavit behem 1 dne. Mozna se to bude zdat drasticke, ale to se jen zda. Hned jak se vam vytvori treba i uplne malinky puchyrek, hned do nej (tenkou) jehlou pichnete a mackejte to, postupne z toho vymackavejte pruhlednou tekutinu (5-10 minut) kterou hned ztirejte treba kapesnikem. Pak bude postizene misto jakoby vymackane jako citron a prestane se zvetsovat az zanikne. Ta pruhledna tekutina kterou mackate ven je aktivni virus a tim mackanim a odstranovanim tekutiny virus doslova ochromite, oslabite ho natolik, ze vas imunitni system ho okamzite zacne likvidovat. Jeste jedna vec, jakmile prestanete s mackanim, delejte treba drepy, tim se zvysi tep a tim i posili imunitni system. Chvili vam pak jeste z puchyrku bude tect tekutina, ale tu jen otirejte kapesnikem, za par minut mate po prolemech. Kdyz to tak shrnu, tak cely proces trva asi pul hodinky, ani ne. Nekdy se mi stane, ze se pak jeste udela nekde dalsi malicky puchyrek, ale to udelam to same a vse je ok. Nekdy propichnuty puchyrek otiram vatou na ktere je nanesena praskova sul, trosku to stipe, ale vir to doslova zabiji. Delam uz do pres 10 let a funguje to. Kdyz tady ctu o mastickach a jinych serepetickach co proces jen zpomali tak se smeju..

21. května 2010, 09:59:05

Baťa K.

Prosím vás a čím to mačkáte, kleštěmi? mě to tedy nefunguje ať to mačkám sebe víc a sebe dýl, pak se mi to akorád rozleze a místo jednoho protivného pupínku mám strupy po celém obličeji, takže si takové sadistické rady strčte do prcky.

3. června 2010, 08:03:36

evaeva2 poděkování

mě dali FUCUDIN H /KRÉM/, a pomůže i když je to už rozjeté. Ale i tady platí: čím dřív tím líp, hned jak začnete pociťovat, hned nepatrně máznout.

1. června 2010, 17:42:04

já používám OK Gel,Osvědčil se mi nejvíce,když začínám cítit ,že bude asi opar-namažu a většinou se nerozjede . Dá se použít na spoustu problémů-štípance ,odřeniny aj.v internetovém obchodě www.brno-info.cz/obchod/crd

24. června 2010, 10:19:09

Honza3 poděkování

Ahoj, jestli se můžu podělit, tak mně se osvědčilo opary ničit Jodisolem, opary mizely jedna radost :-)

20. června 2011, 17:54:37

Kat.S.

No tak toto řešení se mi zdá tedy poněkud drastické, opravdu. Mačkat 5-10 min? Navíc jak píše Báťa, tak si myslím, že i dost infekční metoda...lepší je náplast na opary od Compeedu, sice to tedy netrvá půl hodiny, ale je to pohodlnější a méně bolestivé :)))

15. února 2012, 09:20:56

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce https://www.oscillococcinum.cz/?utm_source=ordinace.cz&utm_medium=banner&utm_campaign=oscillo-2019-podzim&utm_content=300x300_kreativa_zima_ocsillo
Anketa
Co děláte, když vás začnou bolet záda?
Zatím hlasovalo 230 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Mili (Kvalitní kontaktní čočky) 18. října 2019, 09:07:11

Tak to není tak moc. To vidíš vcelku i bez nich. Kamarádka má 5.5 a to už jsou popelníky.… Diskutovat

• Maky (Co skrývá pojem hyperaktivní močový měchýř?) 18. října 2019, 10:22:06

Prikladam naprosto podrobny megaclanek o pricinach, lecbe a prevenci mocoveho mechyre.. Nejdrive je… Diskutovat

• Maky (Hyperaktivní měchýř ) 18. října 2019, 10:23:29

Podrobny clanek o lecbe, priznacich a projevech hyperaktivity mechyre ctete zde… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.